OPRUIMING Poirters Voorjaarsactie Moergestelse winkeliers bijzonder geslaagd! Oud en wijs, gezellig op reis Modehuis Kemps j Aphrodite RE/MAX Kortingen tot kinderkleding op dames-, heren- en De Voorjaarsactie van Ondernemend Moergestel, die duurde van 18 mei tot en met 15 juni, is een doorslaand succes geworden! Bij elke besteding van 5 euro ontvingen de kopers ’n puzzelstuk waarmee ze ’n puzzel volledig moesten zien te krijgen van in totaal 31 stukjes (31 deelnemende winkeliers). Maar liefst 1467 volledige kaarten werden ingewisseld. Uit die kaarten werden afgelopen zaterdag 12 mensen gelukkig gemaakt met een kappers- ofwel schoonheidsbehandelingsbon. Wijkagent Frans van Kempen verrichtte de trekking daarvoor. kappersbon schoonheidsbehandeling schoonheidsbehandeling schoonheidsbehandeling kappersbon schoonheidsbehandeling kappersbon kappersbon schoonheidsbehandeling kappersbon schoonheidsbehandeling kappersbon Kapsalon La Tuvert Schoolstraat 2a Desiré’s Hairstyling en Schoonheidssalon Rootven 35 ACTIE SLOGGI TEN CATE 4 HALEN 3 BETALEN La Tuvert Uw Eigen Drogist Chris Kemps Raadhuisstraat 17 - 5066 AP Moergestel Telefoon 5131287 Ze ontvingen een leuk pakketje met de bon erin en een lekkere fles rosé werd de winnaars aangeboden door ‘In den Korenmaaier’. De deelnemende winkeliers feliciteren de winnaars van harte! Het was een geslaagde en gezellige actie die ongetwijfeld voor herhaling zal zorgdragen. dige uitspraken hebben kunnen optekenen uit de monden van deze “stuurlui aan de wal”. Nederland won uiteindelijk en in feite was er ook winst voor de reisgenoten, want met een tevreden gevoel werd de terugtocht naar Moergestel aanvaard, waar om 21.00 uur de bussen het St.-Jansplein weer opdraaiden. Met dank aan de reiscommissie in de personen van Corry Hurkmans, Annie Swinkels en Mieke van de Ven keerde ieder voldaan weer huiswaarts. Huidverzorgingsinstituut ‘Aphrodite’ Schoolstraat 5 Huidverzorgingsinstituut -.7—J zonnetje genieten en van wat er zich op het water afspeelde en ook de omgeving kreeg alle aandacht. Zo viel het oog op enig moment onder meer op een Duitse heer, die met een handdoek omgeslagen op de oever stond, ken nelijk zich voorbereidend op “naakt zwem men”. Een van de senioren aan boord dacht de man te verleiden door hem met beide armen in de lucht toe te zwaaien in de kennelijke ver onderstelling dat hij dat voorbeeld zou volgen. Was er teleurstelling te bespeuren dat de truc niet slaagde? Nee, want de enorme watermas sa van het grootste stuwmeer van Duitsland vroeg alle aandacht. Er bestond overigens nau welijks belangstelling voor de informatie, die via een vooraf opgenomen tekst in het Duits over de vaargezellen werd uitgestrooid. Het Eifelgebergte met de plaats Schwammenauel en het boottochtje op het stuwmeer hadden ove rigens ook de onderlinge contacten aan boord verstevigd: Er werd heel wat “afgebuurt”! Om 15.00 gingen de twee bussen met de uitgerus te reizigers naar het nabij gelegen Monschau. Hier bestond de gelegenheid om de smalle straatjes en winkeltjes met een bezoek te ver eren en/of een terrasje te “pikken”. Het welda dig zonnetje nodigde vooral uit voor het laat ste. Het diner was gepland in Grathem, dus De prijswinnaars zijn: 1. Mevr van Herck, Pr. Beatrixstraat 38 2. Conny Haneveer, D’n Duyp 46 3. C. Geerts, Reedijk 7 4. F. de Laat, Hild 9a 5. Mevr. Denissen, Vooskerbos 10 6. Marjo Zijlstra, De Stappert 83 7. Henriëtte Matthews, Rootven 25 8. Mevr. Vogels, De Dagmaet 8 9. Lies Broeders, Eindhovenseweg. B.E 10. M. Persoons-Op ’t Hoog, Driehuizerweg 17, Haghorst 11. A. van Elderen, Korenschuur 10 12. Dinie de Kort, Tilburgseweg 19 Ons zelfstandig ondernemerschap garandeert u: terug op Nederlandse bodem Een voortreffe lijke gelegenheid en het gezelschap deed de voorgezette spijzen alle eer aan. Sommige fana tieke liefhebbers van het voetbal konden niet nalaten om tussen de schuifdeuren van het belendende café door mee te genieten van de wedstrijd Nederland-Ivoorkust. Opnieuw werd hier de uitspraak, dat Nederland naast Van Basten nog een leger van voetbalcoaches kent, bewaarheid. Iedere journalist zou hier gewei- Op vrijdag 16 juni vertrokken om 08.00 uur vanaf het St.-Jansplein twee tot de laatste plaats bezette bussen van EMA-tours uit Valkenswaard naar onze Oosterburen, met aan boord de senioren van Moergestel. Een dagje uit, dat vooraf door de reiscommissie goed voorbereid was. Zoals te doen gebruikelijk werd de eerste stop op een zodanig tijdstip gepland, dat het verlangen naar koffie met Limburgse vlaai goed tot zijn recht kon komen: In Vaals onder de Wilhelminatoren lieten de senioren zich een en ander goed smaken. Om 12.00 uur ging het gezelschap naar Schleiden, even over de grens waar de lunch gebruikt werd. Aan de grens was de verscherpte contro le merkbaar als gevolg van de toestroom aan bezoekers voor de wereldkampioenschappen voetbal in Duitsland. Na zich bediend te heb ben van “Brötchen und Sauerbrot” met geva rieerd beleg ging de tocht om 13.00 uur naar de Rursee. Een vast onderdeel van de EMA- seniorenreizen: een boottocht. We hadden het weer mee, zo werd ’s morgens al vroeg opgemerkt, maar deze mee valler werd door velen gerelativeerd met de uitspraak: “Ge krèèget et weer, dè ge verdient!” Om 14.00 uur gingen de senioren aan boord. Ieder kon naar hartelust van het aangenaam PAGINA 5 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 21 JUNI 2006 Uw Eigen Drogist BEAUTYSALON renate van wezel i HAIRSTYLING makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 j Rootven 8 5066 AW Moergestel Tel. 513 1281 Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013)468 8259 duniet; lieren kopper De actie werd verzorgd en van prijzen voorzien door: Rootven 8 1. Maximale service. 2. Hoge kwaliteit van dienstverlening. 3. Geen 9-5 mentaliteit. 4. Enthousiaste makelaars. 5. Betrokkenheid met onze opdrachtgevers. Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 5