tweka Poirters Kentekenrit wordt Marcel’s Memorialrit 1 Tandartsassistente Harmonie klaar voor Disney Bedevaart Frater Andreas Na 25 jaar met veel liefde en plezier in ons winkeltje te hebben gewerkt, hebben we besloten per 1 augustus a.s. het deurtje te sluiten. Graag bedanken wij iedereen voor de fijne jaren die wij met jullie hebben samengewerkt. Heel hartelijk dank! 11 Tijn en Piëta van Korven Modehuis Bel Jos van Dijk TO 'V Musical Minoes op Bienekebolders M Wij steunen onze jongens! Parttime 0,6 fl Zaterdagavond 17 juni is het dan einde lijk zover; Het Walt Disney concert. De betoverende muziek, een fraai in stijl aangeklede zaal, mooie vertellingen en leuke prijzen voor de kinderen, allemaal ingrediënten voor een te gekke avond. De leden van muziekvereniging Prinses Juliana gaan er dan ook van uit dat het dak eraf gaat in de tennishal “Stokeind”. Is uw riolering verstopt? Tel. Fax (013) 513 3136 Mobiel: 06 - 239 79 071 Ook voor het vernieuwen van uw rioleringen! J 4/ Raadhuisstraat 17 - 5066 AP Moergestel Reacties schriftelijk voor 28 juni a.s. aan: P. Scheijmans, tandarts De Scheerman 2, 5066 EH Moergestel. Stick ting Welzijn Ouderen BUSREIS VRIJDAG 16 JUNI Willen degenen die mee op reis gaan, om 07.45 uur op het St. Jansplein aanwezig zijn en zor gen voor een paspoort? We vertrekken om 08.00 uur precies! De reiscommissie wenst jullie een hele plezie rige dag toe! Goed doel Marcel Klomberg overleed op 16 maart 2004 aan de gevolgen van kanker. Ook deze rit is om hem te eren, maar vooral ook om het werk van de Nederlandse Kankerbestrijding onder de aandacht te brengen. Uw inschrijfgeld komt geheel ten goede aan dit goede doel. Veel motor rijders zien zondagsmorgens wel of er ergens een toertocht is. Als je dat de 25e ook doet en dus aansluit bij de Marcel’s Memorialrit is dat geen probleem. Je meldt je gewoon aan op het adres Biestsestraat 111 te Biest-Houtakker tus sen 09.30 en 11.00 uur en voor 5,00 krijg je koffie voor de start, de route en na afloop in Moergestel een gratis consumptie. En wil je na afloop mee barbecuen dan betaal je 10,00 per persoon extra en dan moet je je vooraf opgeven bij Motorrijschool Jalmer Smits 06-16090054 of De Tijm’s 06-20340153 of via email Bernardsmits@home.nl. Dit kan tot en met 20 juni. Graag tot 25 juni 2006, Janine, de vrienden van Marcel en de sponsors Op zondag 18 juni a.s. vindt in het generalaat van de Fraters van Tilburg, Gasthuisring 54, de jaar lijkse bedevaart naar het graf van Frater Andreas plaats. Frater Andreas (Jan van den Boer, 1841- 1917) werd geboren in Udenhout, waar sinds februari van dit jaar een uit hout gesneden beeltenis de kerk versiert Hij trad in bij de Fraters van O.L. Vrouw, Moeder van Barmhartigheid, en besteed de ruim vjftig jaar van zijn leven in dienst van het onderwijs. Zijn voornaamste stand plaats was Huize De Ruwenberg in Sint- Michielsgestel. Zijn medebroeders en leer lingen waren het erover eens, dat de bescheiden frater de plichten die het kloos terleven en zijn functie hem oplegden, op een volkomen manier nakwam. Na zijn dood ging men hem vereren en aanroe pen, wat duizenden gebedsverhoringen tot gevolg had. Een proces tot zaligverklaring is afgerond, maar het wachten is op won deren, door zijn toedoen tot stand geko men. De bedevaart begint om half drie met een informele kennismaking in het Fraterhuis, waarna om drie uur een Eucharistische- dienst zal worden gevierd, gevolgd door een samenzijn met koffie. Al weer voor de 3e keer rijden we een motorrit op zondag 25 juni 2006 ter nage dachtenis aan Marcel Klomberg, die op 16 maart 2004 als zeer gedreven eigenaar van motorrijschool Kenteken aan kanker overleed. Ook deze keer rekenen we op tientallen motorvrienden die een eerbetoon willen brengen aan Marcel net als de honderden toen de eerste keer in 2004. Ook dit jaar wil Marcel’s vriendenclub samen met Marcel’s vrouw Janine, laten zien dat de motorwereld volop leeft en dat Janine er voor heeft gezorgd dat de opvolger van Marcel, Jalmer Smits, de motorrijschool (onder eigen naam) onverkort doorzet in de voetsporen van Marcel. Om de verwarring met de voormalige motorrijschool te voorkomen wordt de Kentekenrit omgedoopt in Marcel’s Memorialrit Marcel’s Memorialrit deel 3 op zondag 25 juni Vorig jaar viel de rit volledig in het water. Desondanks reden tientallen diehards de 200 kilometer uit. Juist daardoor smaakte de bar becue na afloop nog lekkerder. Dit jaar hoopt de organisatie dat veel uit de regio afkomstige motorrijders opnieuw laten zien hoe vrijmakend het motorrijden kan zijn, vooral als je Marcel hebt gekend. Daarom wordt er gerekend op prachtig weer, een uitzonderlijk mooie route van ruim 220 kilometer door De Kempen, De Peel en De Meijerij (met een stuk België) en een gezellige barbecue na afloop bij De Tijm’s in Moergestel met de mogelijkheid om op het grote scherm naar de verrichtingen te kijken van het Nederlands Elftal, mits we natuurlijk door de voorrondes zijn. r »i Traditiegetrouw wordt het schooljaar op Openbare basisschool de Biene kebolders afgesloten met een musical, waarin voor de schoolverlaters de hoof drollen zijn weggelegd. Op vrijdag 23 juni 2006 is de musical “Minoes” te zien en te horen op het schoolplein van de Bienekebolders. De voorstellingen beginnen om 16.00 en 19.00 uur en alle groepen spelen, zingen of dansen mee in deze musical. Ook de kleding en decors wor den grotendeels door de kinderen zelf gemaakt. De entree bedraagt 1,50 per persoon. Voor aanvang van de musical is er een markt waar door de kinderen zelfgemaakte producten verkocht worden. De opbrengst van deze markt zal naar Burkino Faso gaan. Het verhaal van Minoes is wellicht bekend: Juffrouw Minoes was vroeger poes. Ze spint, krabt, geeft kopjes en houdt nog steeds van vogeltjes. En ook al is ze nu een gewoon meis je, toch zingt ze af en toe nog de mauw-mauw- song en spreekt ze nog prima ‘kats’. Dat laat ste komt haar baas Tibbe, die in een krant schrijft, goed van pas. Via de katten-persdienst komt hij heel wat verborgen en geheime zaken te weten. Dat geeft weliswaar grote moeilijkhe den, maar dankzij Minoes en haar vele katten- vrienden loopt alles goed af. De schrijfster van Minoes, Annie M.G. Schmidt, is ook een beetje ‘onze’ Annie, want de Bienekebolders, waarnaar de school is ver noemd, zijn haar geesteskinderen. U bent van harte welkom om te komen genie ten van de kinderen in de Musical Minoes op vrijdag 23 juni om 16.00 en 19.00 uur. k 6 V Wij zoeken voor ons tandheelkundig team in Moergestel per direct een tandartsassistente. Ervaring verdient de voorkeur. Er zal behalve muziek ook een aantal figuren uit diverse Walt Disney films de revue passe ren. Zo zal de grote beer Baloe samen met Mogli aanwezig zijn. Opvallend is dat beide wel zeer ritmisch onderlegd zijn. Ook Alladin blijkt met een muziekinstrument overweg te kun nen. Ooit een presentator langzaam zien ver anderen in de Klokkenluider van de Notre Dame?, na zaterdagavond wel! Het dirigeerstokje van dirigent Arthur Verhofstad zal deze avond wel eens het tover stokje van Harry Potter kunnen zijn. Kortom ook met de muziek zit het wel goed. De presentatie van de avond wordt verzorgd door Mario van Erp, van Jeugdtheater Josefien. Deze professional heeft, met zijn doldwaze grappen, tijdens de generale repetitie de orkest leden menig maal het blazen onmogelijk gemaakt! Mario zal ook de winnaars van de kleurplaten wedstrijd bekend maken. De kleurplaten kun nen vrijdag 16 juni op de basisschool van het kind ingeleverd worden. Voor de fraaiste kleur platen zal er een aantal mooie MP-3 speler klaar liggen. Ook zijn er nog vele andere mooie prijzen te winnen, met een quiz over Walt Disney muziek. Alles bij elkaar genomen dus een must om erbij te zijn. Het concert is voor groot, maar zeker voor het jeugdige publiek. Het concert op zaterdag 17 juni begint om 19.00 uur en zal tot ongeveer 20.30 uur duren. Tennishal “Stokeind” te Moergestel zal om 18.30 uur de deuren openen. Na het concert kunnen de kinderen spelen in Fakibolo. De toegang voor dit alles is gratis. 'MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 14 JUNI 2006 PAGINA 3 K.B.O. AFDELING MOERGESTEL k ■s AVONDS TUSSEN 17.00 EN 19.00 UUR ZIJN WE NIET BEREIKBAAR... Redactie 'Moergestel-Nieuws’ en Buro '76 RIOLERINGSWERKEN Vooskerbos 25, Moergestel In de gemeente oisterwijk 6 V

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 3