Programma Jeugdvakantieweek Moergestelse rennertjes schitteren in Rabo Komtoer Negen jeugdschakers geslaagd! Moergestelse dartcompetitie 2006 Ik doe mee met de Jeugdvakantieweek! Jeugdschaakclub Moergestel Wedstrijden van deze week: maandag 12 juni: Plok - Veerkes BZ woensdag 14 juni: Veerkes A - Tijm’sss 3A; One hundred and Epi - Triple One II donderdag 15 juniTriple One I - Koekoek; ‘t Centrum - Veerkes J Belangrijk om te weten: Sportvereniging ’’ROEF!” Aan: alle Moergestelse kinderen I I I I I I I I I I I 1 I I I I I I I I I I I bij Den Donk verwacht voor de optocht en de disco. De disco is in het Draaiboompje. Je ouders worden om 20.00 uur daar verwacht om je op te halen, maar mogen de disco niet in. Doe je mee, bewaar dan dit artikel, zodat je weet wat je gaat doen en waar je moet zijn. De vierde Rabo komtoer werd evenals vorig jaar verreden onder tropische temperaturen. Eigenlijk te warm na een relatief koude perio de. De rennertjes hadden daar dan ook veel last van. Ook lieten veel toeschouwers het afwe ten niet alleen van de warmte, maar zeker ook vanwege de wereldkampioenschappen voetbal. Desondanks kan de organisatie terugzien op een geslaagd evenement. Het enthousiasme van de rennertjes was er niet meer om. Bovendien deden vooral de Moergestelse deelnemers het uitstekend. Bram en Kars Weken en Danny van Poppel werden alle drie glansrijk eerste in hun categorie. Ook Jasper de Laat haalde met een derde plaats het ereschavot. De verenigingswis- selbeker werd evenals vorig gewonnen de TWC Pijnenburg uit Tilburg. NAAM: GROEP:l-2-3-4-5-6-7-8(*) SCHOOL:Bienekebolders Graaf van Ursel Hertog Jan Ajidere school TELEFOON: Geen bijzonderheden ik heb epilepsie ik heb suikerziekte ik ben allergisch voor ROEF HANDBAL Uitslagen: DS Roef-Elshout 14-10, DAJ Roef- Wh.Demons 10-18, MCJ Roef 2-Elshout 2 6- 10, GDJ Roef-Avanti 1-4; MCJ Roef 1- Wh.Demons 11-8; GCJ Roef-Artemis 9-2; JBJ Roef-Artemis 20-30, MBJ Roef-Wh.Demons 9-13. De competitie zit er weer op en we hebben het met z’n allen goed gedaan en vooral veel sport- plezier gehad. 13-15 juni School-handbal-toernooi op onze verharde velden op het Roef-terrein van 18.00 tot 20.00 uur. Dinsdag groep 3-4-5 en donder dag groep 6-7-8. Handbal is altijd raak!! PAGINA 11 HONK-, SOFT-, PEANUTBAL Zaterdag 17 juni: Hb opgooi ll.OOu Nuenen -Roef! Hb pupillen 10.30u Roef!-PSV Sb asp ll.OOu Roef!-Storks Hb jun 14.00u Roefl-Tilburg Sb 1 17.00u Roef!-Gryphons Hb 2 18.00u Roef!-Gryphons Zondag 18 juni: Hb 1 14.00u Roef!-Ducks Van onze softbalpupillen zijn 7 meisjes geselec teerd voor het Rayonteam en spelen komend weekend in Almere voor het Nederlands kam pioenschap. Zo ook zijn er van ons hb aspiranten team 6 jongens geselecteerd en spelen komend week end in Hilversum voor het Nederlands kam pioenschap. Allemaal succes. ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 14 JUNI 2006 Wat gaat groep 1 - 2 allemaal doen? Maandag wordt iedereen om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Je gaat dan bij het bordje 1-2 staan, waar je door je leiding wordt opgehaald. Als iedereen zijn groepje gevonden heeft, gaan we spoorzoeken. Om 12.00 uur ben je weer terug bij Den Donk, ‘s Middags is er geen pro gramma. Dinsdag word je om 9.30 uur bij Den Donk ver wacht. De bus gaat naar het Phillips van Lenneppark in Eindhoven, om daar de hele dag te spelen. Brood en drinken niet vergeten dus. Om 16.00 uur is de bus weer terug bij Den Donk. Woensdag worden er spelletjes gespeeld en staat er eeen pannenkoek voor je klaar. Om 9.30 uur word je verwacht bij Den Donk. Om 12.00 uur kun je daar weer opgehaald worden, ‘s Middags is er geen programma. Donderdagochtend ben je creatief bezig, van 9.30 -12.00 uur gaan we knutselen. Zelf knut selmaterialen meebrengen mag (liever geen verf), maar zet er wel je naam op. Vrijdagmorgen word je om 9.30 uur verwacht bij de Pierenberg om een leuk bosspel te doen. Om 12.00 uur kun je daar weer opgehaald wor den. De Pierenberg is niet toegankelijk voor auto’s, dus gebracht worden met de fiets is het makkelijkste, ‘s Middags kun je uitrusten, of met je ouders naar de kindermarkt op de speel plaats van de Graaf van Ursel gaan. Om 18.00 uur word je weer bij Den Donk verwacht voor de optocht en de disco. De disco is in het Draaiboompje. Je ouders worden om 20.00 uur daar verwacht om je op te halen, maar mogen de disco niet in. Het is weer zover! Je kunt je weer opgeven voor de jeugdvakantieweek. Dit jaar wordt die gehouden van 7 t/m 11 augustus, dus de laatste week van de zomerva kantie. Het thema is: ‘t Wilde Westen. Ik wil graag in de groep bij: 2. 3. 4 omcirkelen wat van toepassing is evt. aanvullen INLEVEREN VÓÓR MAANDAG 19 JUNI Deze week heeft Dorus de Laat (Tijm’sss 3 A) de hoogste finish gegooid van maar liefst 150. Hiermee verbeterd hij de 147 uitworp van Arthur Mansveld. Verder heeft Plok afgelopen zaterdag bij café Bet Kolen om de kwartfinale van de beker gespeeld. Helaas was de loting ongunstig en moesten ze meteen uitkomen tegen Magic Dreams uit de ere-divisie waar o.a. Mario Robben in speelt. Toch waren echter alle singles span nend. Robert de Klerk heeft zelfs een pijl voor de wedstrijd gehad tegen Mario. Kees Kouwenberg heeft nog het enige punt voor Plok gehaald door zijn single zonder zenu wen uit te gooien en de winst te pakken. 5 - 1 was uiteindelijk de uitslag in het voor deel van Magic Dreams. Ondanks dat toch klasse gespeeld van Plok! Uitslagen speelweek 6: Veerkes BZ-One hundred and Epi 3-9; Veerkes J-Trib 2012 - 0; Tijm’sss 3A-‘t Centrum 7-5; Triple One I-Veerkes A 5 - 7; Koekoek-Plok 3-9 Stand na speelweek 6: 1. Plok 6 - 57; 2. Veerkes J 5 - 48; 3. ‘t Centrum 6-35; 4.Óne hundred and Epi 6 - 34; 5. Veerkes A 6- 34; 6. Koekoek 5 - 32; 7. Triple One I 5 - 32; 8. Tijm’sss 3A 5 - 30; 9. Triple One II 5 - 26; 10. Veerkes BZ 5 -19; Trib 20 6 - 13 Hoge finishes: 1Dorus de Laat (Tijm’sss 3A) 150; 2.Arthur Mansveld (‘t Centrum) 147; 3. Wout Huijben (Veerkes J) 97. 180 scores: 1. Wendy van Dal (Trib 20) lx; 2. Maarten Traa (One hundred and Epi) lx; 3. Peter Geerts (Veerkes A) lx De kosten Als je je opgeeft vóór maandag 19 juni kun je voor 12,50 meedoen aan de jeugdvakantie week. Bij te laat inleveren betaal je het dubbe le bedrag (dus €25,00). Te laat inleveren bete kent ook dat we er geen rekening mee kunnen houden bij wie je in de groep wilt. Lever dus op tijd in! De volledige uitslagen waren als volgt: Cat. 1 (8 jaar): 1. Jamie Bierens, TWC de Kempen; 2. Gianni Papen, TWC Pijnenburg; 3. Rene van IJzendoorn, JvR de Batauwers Cat. 2 (9 Jaar): 1. Bram Welten, TWC Pijnen burg; 2. Niels Heering, AWV de Zwaluwen; 3. Maik van der Heijden, WV Uden Cat. 3 (10 jaar): 1. Boy Sanders, TWC Maas- Heb je zin om mee te doen, vul dan het strook je in en doe het strookje samen met gepast geld, in een envelop, in de brievenbus bij Fam. van lersel, Oostelvoortjes 17 (naast het bejaardentehuis) of bij Fam. Donders, Eijsenbrand 20. En ouders, broers en zussen... we zijn nog steeds op zoek naar leiding. Dus als je tijd hebt en mee wilt doen, zet dat dan op onderstaand strookje. Het programma voor groep 6-7-8 Maandag wordt iedereen om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Je gaat dan bij het bordje staan van de groep waarin je nu zit en daar word je door je leiding opgehaald. Als iedereen zijn groepje gevonden heeft, gaan we een cowboy- dorp bouwen. Als je zelf gereedschap mee brengt, zet daar dan je naam op. Om 12.00 uur ga je vanaf Den Donk naar huis, ‘s Middags wordt iedereen om 13.30 uur bij Den Donk verwacht en gaan we tot 16.00 uur spoorzoeken. Dinsdag word je om 9.30 uur bij Den Donk ver wacht. Een handdoek meebrengen is dan nood zakelijk, want een tochtje op de Reusel staat op het programma. Om 12.00 uur ga je thuis lun chen en droge kleren aantrekken?, zodat je om 13.30 uur weer fris en vrolijk op het Roef!-ter rein kunt verschijnen voor een spelcircuit. Aansluitend is een gezamenlijk “diner”, waar na we op de fiets! vertrekken naar de bossen. Om 22.00 uur is het programma ten einde en kun je opgehaald worden bij de familie Moorman in de Zandstraat. Woensdagmorgen word je om 9.30 uur, weer op de fiets!, bij Den Donk verwacht. Tijdens een kleine fietstocht doen we enkele adressen aan, maar we zorgen ervoor dat we om 12.00 uur weer bij Den Donk zijn, ‘s Middags verzamelen we om 13.30 uur bij ‘t Draaiboompje voor de tra ditionele zeskamp die tot 16.00 uur zal duren. Donderdagmorgen vertrek je om 9.30 uur vanaf Den Donk. De bussen zijn pas om 16.00 uur weer terug van Zwembad De Tongelreep, dus eten, drinken en niet te vergeten zwemkleding meebrengen. Vrijdagmorgen zijn de voorbereidingen voor de optocht. Van 9.30-12.00 uur gaan we knutselen bij Den Donk. Zelf materialen meebrengen mag (liever geen verf), maar zet er wel even je naam op. ‘s Middags begint om 13.30 uur de markt op de speelplaats van de Graaf van Ursel. Vanaf 13.00 uur mag je je spullen klaarleggen, met een maximale vraagprijs van 10,00 per artikel. Levende have (dieren dus) mogen niet verkocht worden op de markt. Wel mag je even tueel een briefje ophangen. Je zit dit jaar bij je eigen groepje op de markt. Bij regen gaat de markt gewoon door. Om 16.00 uur wordt de markt afgesloten. Om 18.00 uur word je weer bij Den Donk verwacht voor de optocht en de disco. De disco is in ’t Draaiboompje en duurt tot 20.00 uur. Je ouders kunnen je daar op komen halen, maar mogen de disco niet in. Wat is het programma voor groep 3-4-5? Maandag wordt iedereen om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Je gaat dan bij het bordje staan van de groep waarin je nu zit en daar word je door de leiding opgehaald. Als iedereen zijn groepje gevonden heeft, gaan we spoorzoeken. Om 12.00 uur ga je naar huis, ‘s Middags word je om 13.30 uur bij Den Donk verwacht om met je groep een wigwam te bouwen. Als je zelf gereedschap meebrengt, zorg er dan voor dat je naam erop staat. De dag wordt om 16.00 uur afgesloten met een dans rond de totempaal. Dinsdagmorgen word je om 9.30 uur verwacht op het Roef!-terrein voor een spelcircuit. Om 12.00 uur ga je thuis lunchen. Om 13.30 verza melen we bij Den Donk. Een handdoek mee brengen is dan noodzakelijk, want een tochtje op de Reusel staat op het programma. Om 16.00 uur kun je thuis gaan douchen en droge kleren aantrekken. Woensdag ga je van 9.30 uur tot 16.00 uur met de bus op stap. Eten en drinken (en zwemkle ding) niet vergeten! Donderdagmorgen zien we je om 9.30 uur in de Pierenberg. Tot 12.00 uur ben je bezig met bosspelen. (Als je gebracht wordt: auto’s mogen de Pierenberg niet in, dus kom op de fiets!), ‘s Middags worden jullie om 13.30 uur verwacht het Draaiboompje voor de traditionele zes kamp, die tot 16.00 uur duurt. Vrijdagmorgen zijn de voorbereidingen voor de optocht. Van 9.30 -12.00 uur ga je knutselen bij Den Donk. Zelf materialen meebrengen mag (liever geen verf), maar zet er wel even je naam op. ‘s Middags begint om 13.30 uur de kinder markt op de speelplaats van de Graaf van Ursel. Vanaf 13.00 uur mag je je spullen klaarleggen, met een maximale vraagprijs van 10,00 per artikel. Levende have (dieren dus) mogen niet verkocht worden op de markt. Wel mag je even tueel een briefje ophangen. Je zit dit jaar bij je eigen groepje op de markt. Bij regen gaat de markt gewoon door! Om 16.00 uur wordt de markt afgesloten. Om 18.00 uur word je weer landster; 2. Anouk Rijft, YWC de Kempen; 3. Björn van der Heijden, WV Uden; 22. Lisa Burgers, TWC Pijnenburg Cat. 4 (11 jaar): 1. Kars Welten, TWC Pijnen burg; 2. Nino Honigh, WV Alcmaria; 3. Sam Oomen TWC Pijnenburg Cat. 5 (12 Jaar): 1. Roy Schoonderbeek, WV Uden; 2. Gerd de Keijzer TWC Pijnenburg; 3. Jasper de Laat, TWC Pijnenburg Cat. 6 (13 jaar): 1. Danny van Poppel, TWC Pijnenburg; 2. Dennis van lersel, TWC Pijnenburg; 3. Dennis Heering AWV de Zwaluwen Cat 7 (14 jaar): 1Mike Tennissen RTC Buiten- lust; 2. Dajo Sanders, TWC Maaslandster; 3. Samuël Smit, TWC de Kempen; 5. Kay Welten, TWC Pijnenburg; 7. Djago Smits, TWC Pijnenburg; 9. Stijn de Laat, TWC Pijnenburg Acht jeugdschakers van JSC Moergestel moch ten afgelopen maandag op voor het officiële KNSB-examen “Opstapje 1”. Zij slaagden allen glansrijk en krijgen op 19 juni (laatste cluba vond van het seizoen) het bijbehorende diplo ma uitgereikt. De acht nieuwe gediplomeerden zijn: Teun Verbeek, Sabine Verbeek, Roel Denissen, Mark van Engeland, Lars van Gisbergen, Boyd van den Aker, David de Lange en Lucas Stevens. Al eerder in het seizoen slaagde Niels Denissen al voor het Stap 1 exa men. Op maandag 19 juni a.s. sluiten we het seizoen af met een feestelijke prijs - en diploma-uitrei- king. Alle ouders van onze jeugdschakers zijn vanaf 19.30 uur van harte welkom om daar bij aanwezig te zijn. Zijn er basisschoolleerlingen (vanaf groep 3) die nu al met de gedachte spelen om na de zomer vakantie lid te worden van de jeugdschaak club? Graag per e-mail doorgeven op onder staand e-mail adres of vraag gratis informatie aan over het Moergestelse jeugdschaakgebeu- ren. Clubavond JSC Moergestel: Elke maandag van 18.30 tot 20 uur in “Den Donk” (behal ve in basisschoolvakanties). Info/aanmeldin- gen: t.leermakers@planet.nl I I I I I I I I I I I I I I

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 11