Rabobank ‘Goed voor Talent’ gigantisch succes J eugdwielrennen RE/MAX Beste Teun, Rode Kruis “Week van je leven Dinsdagavond 9 en donderdagavond 11 mei werden de clubkampioenschappen van wieler club Pijnenburg gereden De eerste avond vond een wegwedstrijd plaats voor iedere cate gorie en op donderdag een tijdrit. Een klasse ment werd opgesteld door de prestatie van beide wedstrijden samen te voegen. De Moergestelse renners behaalde in de leeftijds categorie waarbij zij thuis horen ieder een le of 2e plaats in het eindklassement Bram categorie 2, wedstrijd le met de tijdrit le eindklassement totaal le Kars categorie 4, wedstrijd le met de tijdrit 2e eindklassement totaal 2e Jasper categorie 5, wedstrijd le met de tijdrit le eindklassement totaal le Kay categorie 7, wedstrijd le met de tijdrit le eindklassement totaal le Stijn categorie 7, wedstrijd 2e met de tijdrit 2e eindklassement totaal 2e. Ons zelfstandig ondernemerschap garandeert u: De zaterdagmiddag was geprogrammeerd voor de kinderen. De eerste show was voor de kin deren tot 6 jaar. Zij konden genieten van de Schuimpje en Ko Bingoshow van Bart Bosch en meezingen met de bekende liedjes van Nol Havens van VOF de Kunst. Later op de mid- De finale: alle talenten op het podium In het weekend van 13 en 14 mei heeft Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk het hoog tepunt van haar 100-jarig jubileum gevierd met een groots muziekspektakel genaamd Goed voor Talent. Tennishal de Racketclub werd omgetoverd tot een waanzinnig theater. Maar liefst 6.000 leden en klanten werden dit week end verrast in 5 shows. De professionaliteit en kwaliteit overtrof alle verwachtingen. De tota le productie was uitbesteed aan Organisatie- en Evenementenbureau La Promesse-Groep uit Oisterwijk. Met plezier en bewondering heb je stuk over het Molenveld gelezen. Ik ben blij dat iemand van de jongere generatie van dit "stille dorp" in het openbaar zijn zorgen te kennen geeft over wat in de toekomst met ‘het dorp’ gaat gebeurenHet toont een sterk karakter, ver- antwoordingsbewustzijn voor het oude Moergestel en ik betuig hiermede mijn respect voor deze manier van handelen. Schorsch Roloff Het programma 25 mei Schijndel, 28 mei Neerkant, 4 juni Berghem, 10 juni klimwedstrijd in Valkenburg, 11 juni Komtoer van Moergestel, 17 juni Nederlands Kampioenschap in Lisse. Uit onderzoek van het Nederlandse Rode Kruis, uitgevoerd door TNS/NIPO blijkt dat maar liefst de helft van Nederlandse jongeren met een lichamelijke beperking of chronische ziekte in de leeftijd van 16 tot 30 jaar matig tot zeer sterk eenzaam is. Naar aanleiding hiervan lanceert het Rode Kruis de campagne “de week van je leven” om eenzaamheid onder jongeren door middel van vakanties te verlichten. Ook onder gezonde jongeren is het percentage eenzaam heid hoog, 34 procent. Mensen die eenzaam zijn kunnen in een sociaal isolement geraken, om dit te voorkomen is contact maken belangrijk, vaak speelt deze problematiek zich in stilte af, het is weinig zichtbaar en het lijkt erop alsof er een taboe op rust en dat mensen er moeite mee hebben om erover te praten. Om eenzaamheid onder jongeren te verlichten en onder de aan dacht te brengen, lanceert het Rode Kruis de campagne “de week van je leven”. Mensen met en zonder handicap of chronische ziekte kun nen via www.rodekruis.nl een reis naar Curacao of een geheel verzorgde vakantie in Nederland winnen, via een prijsvraag op deze site kun je meedoen tot en met 26 mei. De winnaars door een notaris getrokken, mogen mee op een van deze reizen. De Rode Kruis afdeling Oisterwijk-Haaren, komt ook op voor chronisch zieken en gehan dicapten en is al jaren actief om eenzaamheid tegen te gaan, door middel van de volgende projecten zoals de telefooncirkel, de verzorgde vakanties, sociaal huisbezoekde hobby- mid dagen en andere recreatieve activiteiten tracht de afdeling te voorzien in deze behoefte om sociaal isolement te voorkomen en contacten mogelijk te maken. Wil je contact maken en er eens tussenuit, doe mee aan deze prijsvraag op de site www.rodekruis.nl Op 25 maart startte het wegseizoen met een landelijke selectiewedstrijd voor het Nederlands Kampioenschap in Dommelen. De prestaties van de Moergestelse renners was zo goed dat zij zich allen voor deelname aan het N.K. in Lisse op 17 juni plaatsten. Met de andere Nationale wedstrijden werden wekelijks overwinningen en podiumplaatsen behaald. 25 Maart Dommelen Bram Welten categorie 2, le plaats; Kars Welten categorie 4, 4e plaats; Jasper de Laat categorie 5,2e plaats; categorie 7 Kay Welten 2e plaats en Stijn de Laat plaats 18. 2 April Oploo Bram 2e, Kars 4e, Jasper 3e, Kay le en Stijn 21e. 9 April IJsselstein Bram le, Kars 5e, Jasper 12e, Kay le, Stijn 19e. 17 April Mierlo Bram 2e, Kars 2e, Jasper 4e, Kay 2e, Stijn 29e. 23 April Lieshout Bram le, Kars 3e, Jasper 12e, Kay 2e. 7 Mei Hapert Bram le, Kars 2e, Jasper 7e, Kay 9e. 14 Mei N etersel Bram 1 e, Kars 1 e, J asper 2e, Kay 6e, Stijn 13e. dag was de zaal tot de nok toe gevuld met kin deren vanaf 6 jaar. De interactieve kinderdis co van Bart Bosch was de inleiding van het grootse optreden van niemand minder dan Chlpz. Maar liefst 1.500 uitzinnige fans hadden de middag van hun leven! De zaterdagavond, zondagmiddag en zondag avond stonden in het teken van ‘Goed voor Talent’, een wervelende muziekshow waarbij lokale talenten werden begeleid door de aller beste professionals van Nederland. Daarmee leverde Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk een professioneel podium en een unieke kans aan deze talenten om zich te profileren. De bank bewijst daarmee dat zij nog steeds mid den in de samenleving staat. De professionali teit en kwaliteit van de talenten overtrof alle ver wachtingen. De zeer gevarieerde show bestond uit zang, stijldans, streetdance, breakdance en rap. De jongste deelnemer was 11 jaar terwijl de oud ste de 50 ruim gepasseerd was. Allemaal ama teurs, zelfs de perfecte presentator was een lokaal talent. De band was speciaal voor deze show samengesteld en bestond uit de allerbes te muzikanten uit ons land. De arrangementen werden speciaal geschreven en niemand min der dan Nol Havens (VOF de Kunst) en Guus Meeuwis maakten het spektakel compleet. Door de zeer vele positieve reacties van de gas ten kijken zowel de Rabobank als alle talenten terug op een zeer geslaagd evenement. Het is tijd voor de Rabobank. A* 4 v PAGINA 5 makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 1. Maximale service. 2. Hoge kwaliteit van dienstverlening. 3. Geen 9-5 mentaliteit. 4. Enthousiaste makelaars. 5. Betrokkenheid met onze opdrachtgevers. ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 24 MEI 2006 Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl Onze kantoren zijn op hemelvaartsdag gesloten. Maar uw bankzaken regelt u 24 uur per dag via: www.rabobank.nl Rabofoon 0900 0909 (€0,10/min): saldo,overboeken, betalen Rabolijn 0900 0907 (€0,10/min): advies en direct afsluiten 4.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 5