Audacia 1 promoveert naar 4e klasse! Motorrit Motorclub Moergestel 50 AARDBEIEN- SNITT «OM mEStos ONTBIJTKOEK 20 5 VERSCHILLENDE BROODJES ji Aphrodite BRILLEN LENZEN Noud Smits erelid Algemeen Belang WK voetbal ook in ‘Moergestel-Nieuws’ BAKKERIJ KOUWENBERG Moergestel massaal aan het puzzelen J aarvergadering Ondernemend Moergestel OLIJFBOMEN: Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 24 MEI 2006 - 31e JAARGANG - Nr. 1380 Het elftal viert met trainers, verzorgers, begeleiders en supporters de promotie direct na de wedstrijd. Goed idee, bij koffie of thee! y Schoolstraat 5 4 De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen stander van begin af aan onder druk, waardoor ze een paar goede kansen creëerden. De goede keeper van Boeimeer kon de stand het eerste half uur nog op 0-0 houden, totdat Bomba een prima pass op Niek op ’t Hoog gaf die de 1-0 scoorde. Met deze stand ging men de rust in. Ook de 2e helft bleef Audacia heer en meester. Uit een mooie combinatie die ingezet werd De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 Adverteerders opgelet! Woensdag 31 mei komt ‘Moergestel-Nieuws’ met in het hart van de krant het speelsche ma van de wereldkampioenschap voetbal in Duitsland. Dit uitneembare speelschema wordt full color uitgevoerd en biedt aan ‘n achttal bedrijven de kans om zich op ‘n spe ciale manier te presenteren. Interesse om ook uw bedrijf via het speelschema te promoten? Neem dan eens contact met ons op: buro76@planet.nl en wij vertellen u de mogelijkheden. ScfiiCtferwerfden Telefoon 013-5424177 Zondag 28 mei Afgelopen zondag speelde Audacia de beslis singswedstrijd om te kunnen promoveren naar de 4e klasse. De tegenstander Boeimeer uit Breda speelde om klassebehoud in de 4e klas se. Door een prima wedstrijd te spelen en gesteund door een grote supportersopkomst resulteerde dit voor Audacia in een promotie naar een hogere klasse. Audacia hield de tegen op de motor weinig last van. Vanwege het tijd stip zijn we welhaast verzekerd van mooi motor- weer. We rekenen dan ook op een grote deel name. Wil je meerijden meld je dan tevoren even aan zodat we rekening kunnen houden met het aantal te kopiëren routes etc. Starttijd is zondagmorgen 28 mei tussen 10.00 en 10.30 uur. Zoals gewoonlijk vertrekken we vanuit Café ’t Centrum. De kosten bedra gen 6,- per persoon. Hiervoor krijg je ook nog soep en broodjes aan het einde van de rit. Aanmelden bij Pieter van der Steen, Oostelvoortjes 12,5066 CE Moergestel, tel. 513 1976 of via e-mail: p.vdsteen@zonnet.nl Meer informatie: www.motorclubmoergestel.tk door Ard Burgers volgde de 2e goal die Pepijn van Gils op zijn naam kreeg. Boeimeer probeer de er nog wat aan te doen maar hun kansjes sneuvelden. Na het eindsignaal kon de pro motie gevierd worden. Spelers en begeleiding van Audacia gefeliciteerd met dit resultaat en succes in het nieuwe seizoen in de 4e klasse. Voor meer foto’s zie pagina 7. Lift voor gehandicapten in Galerie De Verdieping? Het initiatief dat het bestuur van Ondernemend Moergestel heeft genomen om te komen tot aanleg van een traplift in Galerie de Verdieping heeft weerklank gevonden. Inmiddels is ruim 1.000,- aan giften binnengekomen. De tota le investering bedraagt echter ruim 2.500,- Het bestuur heeft daarom aan het gemeente bestuur gevraagd ook een financieel steentje bij te dragen. Ook u kunt nog een duit in het zakje doen als u de galerie bezoekt. Het streven is nog dit najaar deze noodzakelijke voorziening gereed te hebben. De mede oprichter en Nestor van Algemeen Belang is op voorstel van het bestuur door de algemene ledenvergadering benoemd tot eer ste erelid van deze partij. Verenigings voorzitter Jan Coolen memoreerde de uitmuntende staat van dienst en loofde de intermenselijke contacten die Noud zo speci aal maakt. Hij blijft de pijler waar Algemeen Belang en burgers op kunnen bouwen. Noud Smits, zelf een politieke encyclopedie, kreeg een leuk geschiedkundig naslagwerk van Algemeen Belang voor een van zijn andere passies: Heemkunde. De actie van de afdeling middenstand van Ondernemend Moergestel heeft haar klanten massaal aan het puzzelen gezet. Voor elke 5 euro een blauw puzzelstukje. Dan creatief de puzzel oplossen en meedingen naar de schitte rende prijzen. Beloon dit creatief initiatief met inkopen in uw eigen dorp waar een klant nog koning is. Ondernemend Moergestel heeft hart voor de zaak! Jan Vriens, voorzitter Ondernemend Moergestel Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@ schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl Op dinsdag 30 mei a.s. houdt de bruisende club Ondernemend Moergestel haar traditio nele voorjaarsvergadering in ’t Stokske. Het begint om 20.00 uur. Op de agenda staan belangrijke onderwerpen als: - reactie op coalitieakkoord: meer aandacht voor bedrijfsleven - camerabeveiliging - het centrumplan (Peter Janssen licht stand van zaken toe) - perifere detailhandel - instelling projectgroep lastenverlichting bedrijfsleven - parkeerproblematiek centrum - aanpak illegale horeca (schuurfeesten e.d.) - mededelingen uit de afdelingen horeca, mid denstand en dienstverlening Het bestuur rekent op een grote opkomst. Als gevolg van het slechte voorjaarsweer is de start van het nieuwe motorseizoen wat later dan gewoonlijk. Niettemin hebben we weer een mooie rit uitgezet van ongeveer 200 km. Ditmaal gaan we langs de Linge kijken of er nog fruitbomen in bloei staan. Mocht alle bloe sem verdwenen zijn kunnen we in ieder geval nog genieten van het jonge groen in de vele boomgaarden. We gaan op bezoek bij Lucullus (de consul van Rome) in Leerdam in een gebouw ontworpen door Berlage. Ja het wordt misschien nog wel een dag vol cultuur en natuur! Maar het belangrijkste is natuurlijk het rijden zelf. We komen over weggetjes waar geen twee auto’s langs elkaar kunnen (uitwijk plaatsen aanwezig). Uiteraard hebben we daar DÉ TREND VAN DIT MOMENT! QUERCUSHOUT Huidverzorgingsinstituu+ 61 n na Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 c me 1 RUUD PAN IS Uitgave en redactie: Burn ‘76, Oistenvijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013)513 2268, Fax (013)5132871. E-mail buro76@planet.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot en met maandagavond. (UAy Hans en Will Bax-Habraken Huysackerstraat 27, 5066 XP Moergestel tel.: 06-53514397 of 06-22997569 e-mail: baxha@home.nl öeraësm AL RUIM 80 JAAR FIETSPLEZIER 55° Wij hebben een ruime keuze in diverse soorten en maten olijfbomen tegen zeer scherpe prijzen. Kom geheel vrijblijvend kijken. Hild 3, 5066 CL Moergestel tel: 06 51122589 013-5221030 www.quercushouL n I ^4

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 1