C\1 Selectie van de gasten voor Rhenen en Someren Ondernemend Moergestel Grandioze voorjaarsactie /Vloergestelse winkeliers RE/MAX Naam: Adres: Telefoonnummer Woonplaats: Rabobank Registratie W.k. 2/2006 een drietal medewerksters van Rode Kruis afdeling Oisterwijk/Haaren, te weten de dames Bep Wouters, Marianne Esmeijer en Marijke van de Staak De selectie gebeurt in overleg met De gezamenlijke /Vloergestelse winkeliers houden een grote voorjaarsactie in de periode van 18 mei tot en met 15 juni a.s. in die periode ontvangt u bij elke aankoop van 5 euro een zegel in de vorm van een puzzelstukje. Deze stukjes plakt u op het hierbij afge drukte formulier en als de kaart vol is levert u deze in bij een van de deelnemende winkeliers. Deze zijn herkenbaar aan het actie-affiche in de winkel, in totaal zijn er twaalf prij zen beschikbaar in de vorm van cadeaubonnen. Deze worden aangeboden door: - Huidverzorgingsinstituut 'Aphrodite' - Desire's Hairstyling en Schoonheidssalon - La Tuvert Kapsalon - Chris Kemps Drogisterij en Schoonheidssalon De winnaars worden dan uitgenodigd hun prijs in ontvangst te komen nemen, vergezeld van 'n heerlijk flesje wijn van Slijterij 'in den Korenmaaier'. Doe dus mee aan deze voorjaarsactie van de winkeliers in Klantvriendelijk Moergestel! De actie duurt van donder dag 18 mei t/m donderdag 15 juni en de trekking vindt plaats door Wijkagent Frans van Kempen op zaterdag 17 juni. Bij besteding van 5 euro ontvangt u een puzzelstuk, Verzamel ze allemaal, plak ze op de kaart, lever ze in bij de deelnemende winkeliers en Win! Win! Win! Win! Een van de prachtige verwenorijzen een arts. Alle kandidaat-gasten krijgen vóór 15 juli 2006 te horen of zij wel/niet zijn geselec teerd of op de reservelijst zijn gezet om moge lijk de plaats te kunnen innemen van gasten die om een of andere reden moeten afvallen. Begin maart 2006 werd in een editie van dit blad bekendgemaakt dat de Rode Kruis-afdeling Oisterwijk/Haaren was gestart met de voorbe reiding van een tweetal vakantieweken voor inwoners in haar werkgebied die wegens gezondheidsproblemen (zoals een lichamelij ke handicap) of door sociale beperking, niet zelfstandig op vakantie kunnen gaan. Het Rode Kruis is zeer begaan met deze mensen en beseft dat juist zij het verdienen om eens onbezorgd te kunnen genieten in een prettige omgeving. Het is de tweede ‘vakantie-aktie’ van de afde ling Oisterwijk/Haaren in vrij korte tijd. In oktober 2004 werd de bekende bootreis met vakantieschip ‘J. Henry Dunant’georganiseerd, waaraan een groot aantal gasten uit bovenbe doelde doelgroep kon deelnemen. Het werd een succes. Op het programma 2006 staan nu een zesdaagse gratis vakantieweek in Hotel De Valkenberg in Rheden (Gelderland-Veluwe- zoom), van maandag 2 tot zaterdag 7 oktober 2006 en een zesdaagse gratis vakantieweek in het Oost-Brabantse Someren (nabij het Peelgebied). van maandag 28 augustus tot zater- x^******^ Ons zelfstandig ondernemerschap tfAlKX garandeert u: Alles geregeld Inmiddels zijn de voorbereidingen zover gevor derd dat de Rode Kruis-afdeling Oisterwijk/- Haaren met een gerust hart kan zeggen dat alles is geregeld om de vakantieweken te laten doorgaan. Uit het werkgebied van de afdeling (Oisterwijk, Moergestel, Heukelom, Haaren, Helvoirt, Esch en Biezenmortel) hebben zich voldoende kandidaten aangemeld om met de selectie van de 60 vakantiegasten te kunnen beginnen. De afdeling is erg blij met deze belangstelling en vindt daarin extra motivatie om de twee vakantieweken voor de deelnemers tot een onvergetelijke belevenis te maken. Alle kandidaat-gasten zullen vóór 1 juli 2006 worden bezocht om te kunnen beoor delen of zij voor deelname in aanmerking komen, waarbij rekening moet worden gehou den met de limiet van 60 deelnemers. Deze Op vakantie met het Rode Kruis afd. OisterwijkIHaaren dag 2 september 2006. In totaal kunnen zo’n 60 thuisbezoeken zullen worden afgelegd door gasten voor een van de twee vakanties worden aangewezen 51 naar De Valkenberg en 9 naar Someren). 'i. 1 PAGINA 5 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 17 MEI 2006 cn S Gesponsord door IV// zijn op zoek naar diverse twee-onder-een-kap woningen. makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl 1. Maximale service. 2. Hoge kwaliteit van dienstverlening. 3. Geen 9-5 mentaliteit. 4. Enthousiaste makelaars. 5. Betrokkenheid met onze opdrachtgevers. 4;

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 5