Grandioze voorjaarsactie! ‘Elkaar Nabij’ Poirters 30 Testgezin gezocht! u JM Meer dan 70 versthillende relaxfauteuils uit voorraad leverbaar! Modehuis Hartelijk bedankt Ruime keus in www.woninginrichting-janmichiels.nl Bad-Boy’s shirts, blouses piraat en shorts Collecte Nationaal Epilepsie Fonds Een dagje varen met de Zonnebloem G.P.S. workshop Op vakantie... XjflK Miezels van de Wouw A Verder de gevers en de kopers. Van Harte Gefeliciteerd! voor de kramen en de hulp van de 'Dorstvlegels'. Leen van Herck en medewerkers naar: Schepens Tweewielers, Kerkstraat 21, 5061 EG Oisterwijk, of naar e-mailadres info@schepenstweewielers.nl Voor informa tie kunt u bellen naar 521 7326. Van 28 mei tot 3 juni is de collecteweek van het Nationaal Epilepsie Fonds. De bussen kunnen worden opgehaald bij M. Janssen, Krijtestraat 2 en kunnen worden ingeleverd bij de Rabobank. Moergestelse Winkeliers! zie pagina 5 staat altijd (gratis) ls er bij onze In de aula van scholengemeenschap 2College (Ruiven) werd op 27 april j.l. een lezing gehouden, georganiseerd door de stuurgroep ‘Elkaar Nabij’, met als thema ‘Ruimte om te rouwen’. Meer dan 200 personen luisterden geboeid naar Marinus van den Berg, verpleeghuispastor. 1 Raadhuisstraat 17 - 5066 AP Moergestel K 1 Hoera ze wordt Stichting Welzijn Ouderen in de gemeente oisterwijk De Zonnebloem organiseert op 20 juni een boottocht in de omgeving van de Biesbosch. U kunt een hele dag genieten van een geheel verzorgde dag aan boord van een schip van Rederij Eureka. Het vertrek is vanuit Oosterhout. U zult zich niet vervelen, er is genoeg te zien en er is amusement aan boord. Wat dat inhoudt is nog een verrassing. De kosten zijn 25,- U krijgt hiervoor enke le koppen koffie/thee met iets lekkers, een paar consumpties en een 3-gangen diner. Het vertrek is om 8.00 uur vanaf Stanislaus en om 8.15 uur vanaf de Reuselhof.’s Avonds vertrekt de bus weer om 17.00 uur vanuit Oosterhout. Medewerkers van de Zonnebloem komen voor 20 juni bij u thuis het geld ophalen. U kunt zich tot 27 mei aanmelden bij Jeanne Wolfs, tel: 513 1516, Willeke de Laat, tel: 513 2531 en Miny Selten, tel 513 0053. Als u omstreeks 18.00 uur belt hebt u de mees te kans dat er iemand thuis is. BINGO IN DE REUSELHOF Op 17 mei is het om 19.30 uur weer de laatste bingo dit seizoen in de Reuselhof. Wij hopen op een grote opkomst. We spreken af dat U met zijn allen komt, en wij voor koffie en mooie prijzen zullen zorgen. En maken er op deze manier een leuke gezellige avond van.Groetjes Bep en Diny. Zaterdag 20 mei 2006 Op zaterdag 20 mei organiseert het bezoekers centrum Oisterwijk van Natuurmonumenten een G.BS. workshop. Aanvang om 10.00 uur. De workshop duurt 5 uur waarin u leert werken met een Gps en een uitgezette route van 8 km kunt gaan volgen. Aanmelden kan bij bezoekerscen trum Oisterwijk, telefoon 521 9209, of op www.natuurmonumenten.nl waar meteen de vertrekplaats bekend wordt gemaakt. Leden betalen 10,-, niet leden 14,- per persoon, dit is inclusief een kopje koffie en het gebruik van de gps. 1 doe je in de tijd, maar als je zelf niets doet, doet de tijd ook niets met jou. Het gezegde: ‘De tijd heelt alle wonden’, gaat echt niet op. Ieder rouwt op zijn eigen manier: de een wil ero ver praten, de ander slaat dicht. Dit kan in een relatie tot spanningen leiden. Ieder moet ech ter de ruimte krijgen om er op zijn/haar manier mee om te gaan en je moet die verschillen bespreken om ze hanteerbaar te maken. Rouwpijn is een eenzame pijn, maar je hoeft het niet alleen te doen. Je hebt iemand nodig die het voor jezelf helder kan krijgen. Het gaat erom wat de betekenis van de ander voor jou geweest is. Vaak roept het gevoelens op van boosheid: er is veel van je afgenomen. Een ander verschijnsel is heimwee: een verlangen naar wat geweest is en nooit meer terug kan komen. De heer van den Berg besloot met de overdenking: ‘Rouwruimte’, welke hij speciaal voor deze avond heeft geschreven. Een uitgebreid verslag van deze bijeenkomst kunt u aanvragen bij Margret Dirkx 533 1029, emailadres margretdirkx@hotmail.com of bij de vrijwilligers van de plaatselijke werk groepen van ‘Elkaar Nabij’. De heer van den Berg begon met de tekst: ‘Rouwen is liefde’. In het kort komt het erop neer dat er over rouwen niets gezegd kan wor den als er geen liefde is. Hoe kort of onvolko men deze liefde ook is, zij is de grondslag van het rouwen. Er werd ingegaan op het rouw proces, zowel gezien vanuit de rouwende als van uit de directe omgeving. Ieder verhaal van een rouwende is uniek omdat ieder levensverhaal uniek is. Veel mensen die rouwen krijgen allerlei goed bedoelde adviezen, terwijl ze eigenlijk maar behoefte hebben aan één enkele vraag: ‘Hoe gaat het nu écht met je?’ Hoewel er de laatste tijd meer gesproken en geschreven wordt over rouwen is er in onze maatschappij nog steeds te weinig tijd om te rou wen. In het begin is er veel begrip, maar al gauw vindt men ‘dat je je er onderhand maar overheen moet zetten, je moet het maar verwer ken’. Maar rouw verwerken bestaat eigenlijk niet. Je zou beter kunnen spreken van het leren dra gen van rouw en dat is zware arbeid. Rouwen U gaat op vakantie en neemt mee: koffer, goed humeur, luie stoel en boeken die u altijd al had willen lezen. Bij dit laatste wil de bibliotheek u graag helpen. Vanaf 15 mei t/m september 2006 kunt u van de bibliotheek een speciaal voor u samengesteld Lekker lezen vakantiepakket lenen. Vraag de voorwaarden bij de bibliotheek. Tot ziens in de bibliotheek. Wij zoeken een gezin om gedurende de tijd van 6 maanden de Skippy-Bike te tes ten (zie foto). Het gezin moet bestaan uit: vader, moeder en minimaal 2 kinderen in de leeftijd tussen 2 en 6 jaar. Meedoen? Stuur een ludieke foto van het gezin, vóór 31 mei a.s. met namen en de geboorteda ta van de gezinsleden, adres, woonplaats, tele foonnummer en motivatie voor uw deelname KoPje koffie I voor u klaar Parkeerruimte 12^kels in overvloerfij - PAKKEREN SlOSSfN PAGINA 3 j Naar eigen wens en ontwerp Alle merken keukenapparatuur i Bezoek aan huis I Gratis offerte, geheel vrijblijvend MOERGESTEL Rootven 36 5066 AX Moergestel tel.(013)513 12 34 HAAREN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 DRUNEN Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 pF MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 17 MEI 2006 K.B.O. AFDELING MOERGESTEL De complete woninginrichter T Prinses Irenestraat 9 5066 BD Moergestel TeL/Fax (013) 513 0648 www.thijsvandewouwkeukens.nl SKIPPYBIKE

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 3