'De Werf' of 'Den Boogaard' OPEN HUIS ZATERDAG 13 MEI 210 Jaar gildenbroeders Gilde St. Joris l’ Een nieuwe woning in De Nr O in hypotheken Het is tijd voor de Rabobank. RE/MAX Op zoek naar Bosavontuur? Bemiddeling van vrijwilligerswerk voortaan ook digitaal le monteur personenwagens WK voetbal ook in ‘Moergestel-Nieuws’ Rabobank Wij adviseren u graag over de verschillende hypotheekvormen voor een van deze nieuwbouwprojecten in Moergestel. Moergestel: D’n Duyp 40 Mispelbos 30 Mispelbos 34 der achter de rug en hopelijk zullen er nog vele volgen. Na het officiële gedeelte werd door alle van een goede koffietafel genoten. Om 12.45 uur werd de jaarvergadering begonnen en ’s avonds werd de dag afgesloten met een diner en een gezellig samenzijn van vele gildenbroeders en -zusters. Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk Tel. (013) 529 50 00. zonder afspraak te bezichtigen van 11.00 - 13.00 uur van 13.00 - 15.00 uur van 13.00 - 15.00 uur Vision Makelaardij Op zaterdag 22 april werd de statiedag van Gilde St. Joris gehouden. Zoals gewoonlijk werd de keizer thuis opgehaald en werden we ontvangen met koffie en worstenbrood. Om 10.00 uur werd de H. Mis opgedragen door Pastor Theo te Wierik waarbij ook het college van B en W aanwezig was evenals vele gilden- zusters. Na de mis werd er in optocht terugge gaan naar het Gildenhuis waar enkele gilden broeders werden gehuldigd. Door burgemees ter Kortmann werd de zilveren kruisboog opge speld bij Jan van der Zanden en Jan van Laarhoven vanwege hun 25 jaar gildenbroeder zijn. Nadat de burgemeester lovende woorden had gesproken tot de jubilerende gildenbroeders was het woord aan de kringvoorzitter Jan van Riel. Deze was met een delegatie van 4 leden van het kringbestuur aanwezig om 4 gildenbroe ders die 40 jaar gildenbroeder waren de kring- onderscheiding op te spelden. Dit waren Jan van der Bruggen, Thijn van Korven, Sjef op ’t Hoog en Jan Wolfs. Deze gildenbroeders heb ben samen al een staat van 210 jaar gildenbroe- Op 17 mei is er in bezoekerscentrum Oisterwijk een kindermiddag voor kinderen van 4 t/m 7 jaar. De kindermiddag duurt van 14.00 tot 15.30 uur. In het bos kun je pas echt genieten als je al zintuigen inschakelt, een gewone wandeling verandert dan in een groot avontuur. Van tevo ren reserveren is nodig(tel. 521 9209). De kos ten voor deze middag bedragen 3,- voor leden van Natuurmonumenten, niet-leden betalen 5,-. Op woensdag 19 juli is er een bosavontuur voor de kinderen van 8 tot 12 jaar. Steunpunt voor vrijwilligerswerk in de gemeente Oisterwijk Vrijwilligers vormen het cement van de samen leving. Zonder hen zouden veel voorzieningen onbetaalbaar zijn. Zowel vrijwilligers als vrij willigersorganisaties kunnen elkaar nu vinden via www.twern.nl/steunpuntvrijwilligerswerk (via de button Vacaturebank), dé digitale vaca turebank van Oisterwijk en omgeving. Een belangrijke activiteit van het steunpunt voor vrijwilligerswerk is het bemiddelen tus sen vraag en aanbod, tussen de organisatie die hulp kan gebruiken en de vrijwilliger die zich graag wil inzetten. De praktijk heeft aangetoond, dat veel vrijwil ligers zich aan willen melden via Internet. Hierdoor worden de mogelijkheden om aan trekkelijk vrijwilligerswerk te vinden aanzien lijk vergroot. Thuis achter de PC kun je je keuze immers bepalen. Voor de vrijwilligersor ganisaties is het gunstig, omdat zij gemakkelij ker in contact kunnen komen met potentiële vrijwilligers. De uiteindelijke bemiddeling verandert niet: het steunpunt voor vrijwilligerswerk blijft de kwaliteit van de -digitale- vacaturebank bewa ken. Het zoeken naar vrijwilligers én -werk kan zo wel veel sneller gebeuren. Het nieuwe systeem zal Brabantbreed beschik baar zijn, zodat met de postcode bij de hand pas send vrijwilligerswerk in de buurt snel te vin den is, via Internet. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Lisette de Kok, coördinator steunpunt voor vrijwilligerswerk op telefoonnummer 528 4084. Ons zelfstandig ondernemerschap garandeert u: Donkers Autobedrijf Moergestel Schoolstraat 60, Moergestel, 013-5131110 www.autodonkers.nl Adverteerders opgelet! Woensdag 31 mei komt ‘Moergestel-Nieuws’ met in het hart van de krant het speelsche ma van de wereldkampioenschap voetbal in Duitsland. Dit uitneembare speelschema wordt full colour uitgevoerd en biedt aan ’n achttal bedrijven de kans om zich op ’n spe ciale manier te presenteren. Interesse om ook uw bedrijf via het speelschema te promoten? Neem dan eens contact met ons op: buro76@planet.nl en wij vertellen u de mogelijkheden. PAGINA 5 makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Wetten SEAT service Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 10 MEI 2006 Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl 1. Maximale service. 2. Hoge kwaliteit van dienstverlening. 3. Geen 9-5 mentaliteit. 4. Enthousiaste makelaars. 5. Betrokkenheid met onze opdrachtgevers. Voor ons bedrijf zijn we op zoek naar een: Wij vragen: - voldoende vakkennis klantgerichtheid - ervaring in een soortgelijke functie - bereidheid tot volgen van specifieke opleidingen/trainingen bij Seat-importeur PonCar - bevoegdheid keurmeester lichte voertuigen Wij bieden u een interessante fulltime baan met goede doorgroei- en opleidings mogelijkheden, in een prettige werksfeer. Heeft u interesse? Stuur uw sollicitatiebrief met uw C.V. naar: Donkers Autobedrijf t.a.v. dhr. A. Donkers, Schoolstraat 60, 5066 EE Moergestel

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 5