6 mei 2006 Corrie Spaninks-van Gorp en Chris de Veer koninklijk onderscheiden KEUKENS EN INTERIEUR OP MAAI MB Paul Astrid gaan trouwen MANON 4- Bedankt Oranjecomité! Een dagje varen met de Zonnebloem Chris de Veer Moergestel 12 april 2006 Herman en Els en Jacco van Amelsvoort Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de enorme belangstelling, lieve woorden en steun na het overlijden van onze dochter en zus Een jong leven, te weinig gegeven... ...te kort op deze aarde, maar van onschatbare waarde. Schoolstraat 69A 5066 ED Moergestel Op maandag 8 mei 2006 hopen wij samen met onze kinderen en kleinkinderen onze gouden bruiloft te vieren. Wij willen deze feestelijke dag om 11.00 uur beginnen met een H. Mis in onze parochiekerk St. Jans Onthoofding te Moergestel. Vrijdag 28 april jl. was het een heerlijke zenuwachtige drukte in de foyer en de grote zaal van Tilliander. De Koninklijke Onderscheidingen zouden worden uit gereikt maar slecht ‘n zéér klein percentage was hiervan zelf op de hoogte. De meeste waren zoals gebruikelijk onder valse voorwendselen naar de plaats van uitreiking gelokt. Achtereenvolgens werden onderscheidingen uitgereikt aan ’n vijftal Oisterwijkers. Ook burgemeester Kortmann kreeg ’n onderscheiding. Hij ontving die uit handen van Commissaris van de Koningin Hanja May-Weggen die ook een smoes had gebruikt om hem op het verkeerde been te zetten. Ook waren er twee Moergestelnaren die mochten delen in de lintjesregen: Corrie Spaninks- van Gorp en Chris de Veer. KEES VAN DER BRUGGEN U bent van harte welkom op onze receptie van 17.30 tot 19.00 uur in de zaal van Partyboerderij 't Draaiboompje, Hild 1, 5066 CL Moergestel. Jan Wolfs Cor Wolfs-Timmermans Chris de Veer Chris was van 1986 tot 1994 gemeenteraadslid van Moergestel en daarna van 2001 tot maart 2006 gemeenteraadslid van Oisterwijk. Als Hagenees was hij destijds naar Brabant “uitge zonden” om te gaan werken bij Makro in Best. Hij heeft zelfs geprobeerd plat Brabants te leren spreken en is daar ook aardig in geslaagd. Regelmatig kan men hem zien op zijn brom mertje of wandelend met de hond. Ook hij was blij verrast met het lintje en zeker met de smoes om hem daar te krijgen. Corrie Spaninks-van Gorp Corrie Spaninks-van Gorp “Ons pap is bij een of ander complot betrok ken”. Dit was voor de kinderen ook de goede smoes want moeder Corrie ging mee naar Oisterwijk. Daar werd zij naar voren geroepen De Zonnebloem organiseert op 20 juni een boottocht in de omgeving van de Biesbosch. U kunt een hele dag genie ten van een geheel verzorgde dag aan boord van een schip van Rederij Eureka. Het ver trek is vanuit Oosterhout. U zult zich niet vervelen, er is genoeg te zien en er is amusement aan boord. Wat dat inhoudt is nog een verrassing. De kosten zijn 25,- U krijgt hiervoor enkele kopjes koffie/thee met iets lekkers, een paar consumpties en een 3-gangen diner. Het vertrek is om 8.00 uur vanaf Stanislaus en om ±8.15 uur vanaf de Reuselhof. ’s Avonds vertrekt de bus weer om 17.00 uur vanuit Oosterhout. Medewerkers van de Zonnebloem komen voor 20 juni bij u thuis het geld ophalen. U kunt zich tot 27 mei aanmelden bij Jeanne Wolfs, tel: 513 1516, Willeke de Laat, tel: 513 2531 en Miny Selten, tel 513 0053. Als u omst reeks 18.00 uur belt hebt u de meeste kans dat er iemand thuis is. Kijk eens even naar de bijzondere verdiensten van Corrie: 1966-1980 vrijwilliger bij "De Windlopers"; 1966-1980 vrijwilliger bij de jeugd drumband (die de wandelvereniging vaak bege leidde bij het lopen); vanaf 1985 coördinator van de damesgymclub; vanaf 1994 organisator van dagreizen van de KBO en bezorgt zij het leden blad bij 70 adressen. Gedurende driejaar was zij lid van het dagelijks bestuur; vanaf 1994 (hoofd)gastvrouw in de ouderensoos "De Roozendries". Zij maakt wekelijks een rooster van verhuur van de locatie en de vrijwilligers. Zij staat altijd klaar als invaller; vanaf 1996 vrijwilliger bij het zorgcentrum "De Reuselhof. Zij schenkt koffie, versiert de kantine bij bij zondere gelegenheden, zorgt voor worsten brood en koffie en ruimt de zaal op na activi teiten; vanaf 1996 vrijwilliger ten dienste van diverse bewoners van zorgcentrum "De Reuselhof. Zij geeft behoeftige bewoners eten, verzorgt ze en gaat met ze wandelen. om tot Lid in de Orde van Oranje Nassau te wor den benoemd. Al jaren doet Corrie op verschil lende plaatsen vrijwilligerswerk en sinds de kinderen uit huis zijn is dat nog veel meer geworden. Het is een bescheiden vrouw die weliswaar een eigen mening heeft en als vrij williger de mensen ook stuurt waarmee zij werkt. Steeds kan men een beroep op haar doen en zij doet de taken ook met veel liefde en ple zier. “Nauw zie’k toch wel dè ne gewone meens ok wel un lintje kan krijgen, want zeg nou zèl- lef ik ben mar een gewoon mienske". Mar ik ben dur wel blij mee”! uw meubel of tafel 'n andere liet verzorgd meer uitziet. KORTOM: advies, ontwerp, productie, plaatsing, begeleiding en nazorg allemaal in één hand! VOOR: Keukens op maat Badmeubelen Dressoirs Massieve tafels naar eigen ontw p Alle merken apparatuur (alles in één totaalplan!) Renovatie van lak- en heilswerken (d.w.z. als u voor uw keuken, kleur wilt omdat die er m_- dan is zelfs dat mogelijk!) «Bezoek en ontwerp aan huis (vmbluvend) - X? PAGINA 3 MIRJAM SNEL We hebben met onze kinderen, ondanks het slechte weer, weer enorm genoten! En Monique, Nicole, Brigitte, Yvonne, Marion en Maartje, het is super wat jullie de afgelopen 5 jaar gedaan hebben om Koninginnedag in Moergestel tot een geweldig feest te maken voor jong en oud. Bedankt!!! Namens alle ouders uit Moergestel wil ik het Oranjecomité bedanken voor de fantastische Koninginnedag. Marc van den Bosch De Looyakker 50 5066 MT Moergestel Tel. (013) 513 3913 Mobiel: 06 542 56 338 stucadoorswerken Pastoor de Louwstraat 5 5066 EG Moergestel Telefoon: 013 - 513 38 20 Mobiel: 06 - 40 58 89 00 E-mail: keesbrug@home.nl MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 3 MEI 2006

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 3