PROGRAMMA KONINGINNEDAG zaterdag 29 april Voor a e k anten van de Rabobank! C'WI Het is tijd voor Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk Oranjecomité Moergestel I 08.00 uur: 09.30 uur: 10.00 uur: 11.00 uur: 11.30 uur: 12.00 uur: 12.30 uur: 12.30 uur: 13.30 uur: 13.00 uur: 14.15 uur: 15.30 uur: 15.30 uur: 17.00 uur: 19.00 uur: 21.00 uur: 11.00 uur: 11.15 uur: Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk bestaat 100 jaar en organiseert daarom op 13 en 14 mei een unieke show met zang en dans, in de Racketclub in Oisterwijk. Leden van Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk hebben als eerste de gelegenheid gekregen om de gratis entreekaarten te reserveren. Voor de 2 voorstellingen op zondag (aanvang 14.00 en 20.00 uur) zijn nog kaarten beschikbaar. Daarom kunnen alle klanten -op vertoon van hun Rabo- bankpas- kaarten verkrijgen aan de recepties van onze kantoren. Kom dus snel langs (op op) en beleef deze feestelijke en weergaloze show! 16.00 uur: 16.30 uur: 16.45 uur: Alle Moergestelse kunstenaartjes mogen o.l.v. de kunstenaar Rob van Trier weer naar hartelust schilderen op doeken van diverse afmetingen. Standbeeldenwedstrijd op het plein voor groep 7 en 8: Wie staat het beste stil; wie toont de juiste emoties en wat beelden ze uit Speciaal voor de kinderen ’n geweldige show van niemand minder dan Cowboy Billie Boem op het hoofdpodium met “de liedjeskist”. Uitnodiging aan de Oranje-sponsoren om ’n drankje en hapje te nuttigen op ons gezellige Oranje-terras. Einde spelenkennis. Prijsuitreiking Beachvolleybal-wedstrijden op het veld. Prijsuitreiking standbeeldenwedstrijd. Honderden ballonnen komen weer het plein op en alle kinderen mogen het kaart je uit hun versierpakketje hieraan bevestigen. Na het startsein van Burgemeester Y. Kortmann zullen de ballonnen de lucht in gaan. Wiens ballon zal het verste komen? De veilingmeester start in samenwerking met notaris Van Heesewijk de veiling van “Kunst Met Kinderen”. Een Oerhollands feest sluiten we af met 2 Oerhollandse artiesten: Marco Frans gaan ons laten dansen en zingen. “Zijn dromen bedrog als er 2 sterren op het podi um staan?” Einde Koninginnedag 2006 Hang op tijd de vlaggen uit, want ook dit jaar gaat het Oranje-comité weer vroeg op pad, op zoek naar “Vroege Vlaggers”. Startsein voor de skeelertocht bij ’t Stokske en Kleyn Speyck i.s.m. Schaatsclub ‘De Vennen’. Eucharistieviering in de parochiekerk m.m.v. zanggroep “Inspiration”. Na de dienst speelt harmonie Pr. Juliana buiten het Wilhelmus. Door de medewerking van de Fam van Brunschot ook dit jaar weer Bingo (gratis) voor alle senioren, in de zaal van Tapperij “De Schouw”. Beachvolleybal-wedstrijden op het St. Jansplein gaan van start. Alle kinderen verzamelen voor de versierde fietsen-/karren-/skelters-optocht. En ook kijken we dit jaar naar de leukst verklede ouder/verzorger. Vertrek Oranje-optocht met voorop harmonie Pr. Juliana. Route: St. Jansplein, rich ting Rootven, Pr. Margrietstraat, Korenstraat, Krijtestraat, Rootven, Kruysackerstraat/-plein, Kerckackerstraat, Huysackerstraat, Kloosterlaan, eindpunt St. Jansplein. Hang de vlaggen uit voor dit Oer-Hollandse feest!!! Start Spelenkermis voor de kleintjes op het St. Jansplein. o.a. Cake versieren, schminken, bibberspiraal, hoedjes maken, en nog véél meer. Opening van de spectaculaire attracties op ’t St. Jansplein, natuurlijk is er ook weer het levend voetbalspel en Welkom aan Burgemeester Y. Kortmann; uitreiking van prachtige taarten aan de “Vroege Vlaggers”, direct hierna prijsuitreiking van de Kinder Oranje-optocht en de leukst verklede ouder/verzorger. Kindertheater “Van Niks en van Alles” start de voorstelling voor 4-10 jarigen. Ook zal Pipo “Pelles”weer rondlopen op het plein en die heeft weer leuke verrassingen in petto. Talenten uit ons werkgebied treden samen op met nationaal bekende artiesten onder leiding van een professioneel orkest. De afgelopen weken is hiervoor keihard gerepeteerd en dat zal tijdens deze wervelende show te zien en te horen zijn. PAGINA 7 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 26 APRIL 2006 UITNODIGING

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 7