Poirters I Meer dan 70 versthillende relaxfauteuils uit voorraad leverbaar! 107.6 FM KEUKENS EN INTERIEUR OP MAAT Modehuis MB Oranjecomité Moergestel Noniksie en de bosdieren Ruime keus in modische al vanaf 9.95 www.woninginrichting-janmichiels.nl www.decibel.nl meisjes en jongens SHIRTS RADIO DECIBEL Adverteerders opgelet! Spijkerbroekhangen op Jaarmarkt Jeugdtheater op Koninginnedag Opbrengst collecte Reumafonds Beste opa’s oma’s, ooms, tantes Rode Kruis welfare en Koninginnedag KORTOM: VOOR: Het Oranjecomité Moergestel MIDDEN-BRABANT Raadhuisstraat 17 - 5066 AP Moergestel staat altijd (gratis) j onze WK voetbal ook in ‘Moergestel-Nieuws’ Woensdag 31 mei komt ‘Moergestel-Nieuws’ met in het hart van de krant het speelsche ma van de wereldkampioenschap voetbal in Duitsland. Dit uitneembare speelschema wordt full colour uitgevoerd en biedt aan ’n achttal bedrijven de kans om zich op ’n spe ciale manier te presenteren. Interesse om ook uw bedrijf via het speel schema te promoten? Neem dan eens con tact met ons op: buro76@planet.nl en wij vertellen u de mogelijkheden. Hallo, wij gaan naar de Wereldjamboree en houden daarvoor een actie op de jaarmarkt van 7 mei a.s. Deze actie is leuk voor zowel jong en oud, want we gaan Spijkerbroekhangen. Wie houdt dit het langste vol? Voor het geval u ons wilt steunen zonder mee te hangen aan onze spijkerbroeken dan mag u ons uiteraard ook zo een bijdrage geven. Tot ziens op de jaarmarkt! Groeten van Maik, Koen, Marloes, Inge en Christy Van 29 april t/m 7 mei, tijdens de meivakantie, is er rondom het bezoekerscentrum Oisterwijk van Vereniging Natuurmonumenten een span nend natuurpad uitgezet voor kinderen van 4 t/m 7 jaar. U kunt dagelijks (behalve op maan dag) tussen 11.00 en 15.00 uur starten met deze activiteit. Reserveren is niet nodig. De kosten bedragen 3,- per gezin,voor leden van Natuurmonumenten. Niet-leden betalen 5,- per gezin. Jeugdtheater “van Niks van Alles” presen teert op ’t St. Jansplein, zaterdag 29 april een voorstelling: ‘Bos vol geheimen’ die duurt van 13.00 tot 14.00 uur. Leeftijd: 4 t/m 10 jaar Hier een tipje van de sluier. De 2 zussen Anouk Janine ontdekken in een “geleend” boek een geheime brief. Die brief is natuurlijk niet voor hun, er zit een plakkertje op,....dus is de brief geheim! Maar het is wel super spannend de brief tóch stiekem open te maken en hem daar na gewoon weer dicht te plakken. Niemand die ’t ziet! Uiteindelijk beleven de zussen een vreemd avontuur waar JIJ getuige van kunt z*’n’ Het Oranjecomité Moergestel De collecte voor het Reumafonds heeft in ons dorp 1.797,59 opgebracht. Wij willen de inwoners van Moergestel daarvoor hartelijk danken. Tevens willen we ook onze collectan ten bedanken, want zonder hun geweldige inzet was dit nooit gelukt. Heel erg bedankt! Comité Moergestel Wie is toch die Noniksie? Noniksie is een zielig wezentje dat in een hol letje onder de grond woont, in het bos. Sommige kinderen hebben de ingang van het holletje al gezien. Noniksie krijgt hulp van andere dieren uit het bos en samen gaan ze naar de bosfee. Hij mag van de bosfee een wens doen. Hij wenst zich net zo'n mooie pluimstaart als de eekhoorn, flapperende konijnenoren, kikkerpoten om heel hoog te springen en nog veel meer. Hij zal het moeten verdienen. Komen jullie Noniksie daarbij helpen? Langs een spannend natuurpad staan allerlei opdrachten. Hoe meer opdrachten je doet, hoe mooier Noniksie wordt. Als je na afloop de puzzel kunt maken krijg je een leuke kleurplaat mee naar huis. Kom jij Noniksie meehelpen, samen met je ouders of opa en oma! Ook voor de oudere kinderen zijn er bij bezoe kerscentrum Oisterwijk leuke speurtochten. Bospret, het geheim van het klauterwoud of een kompastocht. Loop even binnen en vraag aan de balie om informatie. .komen op Koninginnedag (29 april) de klein kinderen, neefjes/ nichtjes of vriendjes/vriend innetjes die ook met de spelenkermis en natuur lijk de fietsoptocht in Moergestel mee willen doen? Nou dan kan dat! Spulletjes daarvoor kunnen alleen op donder dagmiddag 27 april opgehaald worden bij Emilie Dieduksman, De Aanstede 12 te Moergestel. De Rode Kruis afdeling Oisterwijk-Haaren waarvan welfare onderdeel vormt, biedt ook dit jaar op koninginnedag 29 april weer een ver- koop-expositie van 10.00 tot 16.30 uur op het marktgebeuren, achter het gemeentehuis te Oisterwijk. Op deze locatie aan de Lind en hoek Balbian Versterlaan zal in een grote kraam getoond worden, wat er in de afgelopen perio de binnen het welfarewerk allemaal tot stand werd gebracht. Vele mooie producten, waar soms vele uren aan besteed zijn, zal men kun nen bekijken en natuurlijk ook kunnen kopen. Met de opbrengst van deze verkoop, worden weer nieuwe basismaterialen aangeschaft voor het vervolg van de handvaardigheidsactivitei- ten voor de welfare. Tevens zal aan deze mani festatie een gezellige loterij gekoppeld worden, waarvan in de namiddag omstreeks 15.00 uur de trekking zal plaats vinden. Kom eens een kijkje nemen bij deze traditionele huisvlijt en waag een kans in de loterij. X Micpiels advies, ontwerp, productie, plaatsing, begeleiding en nazorg allemaal in één hand'. Keukens op maat Badmeubelen Dressoirs Massieve tafels naar eigen ontwerp Alle merken apparatuur (alles in één totaalplan!) Renovatie van lak- en (d.w.z. als u voor uw kleur wilt omdat die er niet dan is zelfs dat mogelijk!) Bezoek en ontwerp aan huis (vrijbl.,vend) n Kopje koffie voor u klaar en Parkeerruimte is er bij winkels in overy|nprii,| beitswerken keuken, uw meubel of tafel 'n andere -liet verzorgd meer uitziet. PAGINA 3 Marc van den Bosch De Looyakker 50 5066 MT Moergestel Tel. (013) 513 3913 Mobiel: 06 542 56 338 MOERGESTEL Rootven 36 5066 AX Moergestel tel.(013)513 12 34 HAAREN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 DRUNEN Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 26 APRIL 2006 Tm De complete woninginrichter

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 3