DE SCHOUW A Lekker uit eten met Pasen A Het is tijd voor Pasen. Raoul Op ’t Hoog wint laatste bingo 4-gangen Paasmenu van 23,25 Wij hebben 'n heerlijk 3-gangen Paasmenu van 19,95 en 'n Tatoeage Verwijdering Op 2e paasdag paasei schieten in Moergestel!!! Eenzaam? De Zonnebloem is er voor u! Het is tijd voor de Rabobank. Rootven 43, Moergestel Tel. 513 1405 Dinsdag sluitingsdag TAPPERIJ BRASSERIJ www.berglandkliniek.nl Rabobank Raoul Op ’t Hoog, Industrieweg 15, is de win naar geworden van de laatste televisiebingo van SV Roef! Hij was het meest gelukkig in het wegstrepen van de 15 getallen en mocht uit handen van Jan Vermeulen, voorzitter van het algemeen bestuur van Roef!, de eerste prijs in ontvangst komen nemen. Roosmarijn Guijt, Maartje van Dokkum en Esmée Ketelaars trok ken na afloop vijftien kaartnummers. Op die nummers zijn eveneens mooie prijzen gevallen. Deze zijn dagelijks na 18.00 uur af te halen bij Franky van Boxtel, De Aanstede 16 (zie arti keltje elders in deze krant). Sportvereniging Roef1, is blij met de actie die volledig geslaagd genoemd mag worden, ’n Stevige financiële injectie heeft de clubkas erdoor ondergaan. Mocht uw vereniging inte resse hebben in het eveneens organiseren van zo’n bingo, neem dan contact op met TheoVerbakel, tel. 513 1321. Hij zal u graag (vrijblijvend) alles vertellen over deze succes volle actie! hij. Bij raak schieten valt er inderdaad iets te winnen. Wat? Dat blijft nog even geheim. Voor meer informatie neem contact op met Kanoboerderi j de Reusel, telefoon 513 6031Of bekijk de website www.kanoboerderij.nl tussen 8.oo en 20.00 uur (werkdagen) Op 2e paasdag biedt Kanoboerderij de Reusel een afwisselend programma waarin jij de hoof drol speelt: het paasei schieten. Dit sfeervolle familie-evenement doet denken aan een goed vertelde vaderlandse geschiedenis en doet smachten naar meerdere activiteiten. Ook bij Heintje. Want al wekenlang leeft hij er naartoe. Naar het paasei schieten. Met een kruisboog. Dat wil hij en dat kan hij, kruisboogschieten. Geen twijfel mogelijk. Met een knipoog zo de wereld veroveren. Die gedachte maakte hem trots en blij. Alleen nog even papa en mama van de stoel zien te krijgen en eropuit. Wat dat betreft kan het gezinnetje zich op 2e paasdag gelukkig prijzen. Bij Kanoboerderij De Reusel aan de Heizenschedijk vindt dan vanaf 10.00 uur ’s ochtend een paasei schiettoernooi plaats. Onder begeleiding van een professionele paas haas nog wel. Er kan dan ook niets mis gaan. Wat wil je nog meer? En zouden onverwachts de regenbuien naar beneden plenzen, het schie ten vindt overdekt plaats. Stiekem oefent Heintje thuis al met pijl en boog. Want er zullen wel prijsjes te winnen zijn, denkt het boogschuttertje. En gelijk heeft Eenzaamheid onder ouderen is momenteel een actueel onderwerp. Het Brabants Dagblad publiceerde op 22 maart de resultaten van een onderzoek van de GGD onder 13.000 ouderen. De helft van alle 65- plussers voelt zich eenzaam. En bij 10 procent is de problematiek zelfs zeer ernstig. Uit het onderzoek blijkt dat één op de vijf oude ren mantelzorg ontvangt, maar er is een daling van het aantal mensen dat mantelzorg kan geven. De Zonnebloem is een organisatie die zich o.a. inzet voor hen die dreigen te vereenzamen. Regelmatig bezoek van een Zonnebloem vrijwilliger kan dan een uitkomst zijn. Daarbij staan de behoeften en wensen van degene die bezocht wordt centraal. Eventueel kan de vrijwilliger met degene die hij bezoekt naar een activiteit gaan die door de Zonnebloem wordt georganiseerd: een dag- boottocht, ontspanningsmiddag, theater enz. Bent u eenzaam of kent u iemand in uw omge ving die dreigt te vereenzamen neem dan gerust contact op met het bestuurslid bezoekwerk van de Zonnebloem van afd. Moergestel. Jeanne Wolfs, tel: 513 1516 of de voorzitter Miny Selten, tel: 513 0053 PAGINA 7 www.rabobank.nl 7 T Onze kantoren zijn op Goede Vrijdag en met Pasen gesloten. Maar uw dagelijkse bankzaken regelt u 24 uur per dag via: www.rabobank.nl Rabofoon 0900 0909 0,10/min): saldo, overboeken, betalen Rabolijn 0900 0907 (lokaal tarief): advies, direct afsluiten telefoon 013 539 36 00 van start bij de Bergland Kliniek op 18 april B I afspraken: vanaf heden BERGLAND1 •deskundigheid: door geregistreerde huidtherapeuten KLINIEK: service: korte wachtijden en bereikbaarheid zora op maat samen met het I ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 12 APRIL 2006

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 7