Wij doen onze Eerste Communie Prijzen Bingo MTV-Roef! Geslaagd weekend muziekvereniging Prinses Juliana TE KOOP RE/MAX RE/MAX Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 Tilburg 013-5920080 e-mail vision@remax.nl www,remax.nl/vision welke dienst ze ingedeeld zijn. end voor muziekvereniging Prinses Juliana. Ons zelfstandig ondernemerschap MAKELAAR Een druk maar zeer geslaagd weekend voor de muziekvereniging uit Moergestel. Zo werd vrijdag een serenade gegeven aan het gouden bruidspaar Jansen, en zaterdagavond een slagwerkconcert georganiseerd met een drie tal slagwerkgroepen. Op zondag was het oplei- dingsorkest aanwezig bij een uitwisselings- concert in Berkel-Enschot. garandeert u: Er zijn nog verschillende prijzen niet afge haald. We zullen ze nog even vermelden: Van de uitzending van 30 maart (de blauwe bin gokaarten) de 8e prijs en op de volgende kaartnummers waren prijzen gevallen: 292 - 869-1041-1305. Van de uitzending van afgelopen donderdag 6 april (de gele bingokaarten) heb ik nog de 7e en de 9e prijs. Op de volgende kaartnummers Zaterdagavond om 19.30 uur opende voorzit ter Frans de Bruijn de avond in een redelijk gevulde zaal van ’t Draaiboompje. Als eerste aangekondigd werd de percussie groep Son en Breugel. Deze groep, met opvallend veel dames in het gezelschap, bracht vooral melodische nummers ten gehore, vaak ondersteund met een zangeres. Zo werden nummers vertolkt van de Dubliners en Ricky Martin, welke zeker bij het publiek goed in de smaak vielen. De slag- werkgroep van muziekvereniging Prinses Juliana had vooral nummers welke ritmisch sterk waren, maar door gebruik te maken van van o.a. kongo’s, bongo’s en pauken werd er 23 April om 11.30 uur zullen 25 kinderen hun Eerste Communie doen, namelijk: Maud Beerens, Sabine van den Boer, Roel Denissen, Stan Derksen, Roel de Groot, Bart Hoefnagels, Anouk Hardlooper, Floor op ’t Hoog, Charlotte op ’t Hoog, Arian Jankowski, Bram Ketelaars, Karlijn Ketelaars, Demi Kuijpers, Marloes Mulders, Daan van Oirschot, Manon Paradé, Dominique Reinders, Bart Schepens, Femke Smits, Teun Smits, Nick van Tilburg, Stan Timmermans, Kyra van de Ven, Melissa Viellevoije, Peter Wolfs. rondom dit ritme een sfeer gebouwd. Al met al een zeer geslaagd optreden van deze groep. Na een pauze waarin de slagwerkgroep St. Cecilia uit Asten de handen vol had om hun instrumentarium op te stellen, werd het publiek geen minuut rust gegund. Of er moest meege klapt worden, of je kwam ogen te kort om de danseressen te volgen. Deze groep uit Asten met meer dan 20 jonge mannen op het podium, was inderdaad een lust voor het oog en het oor. Nadat de laatste slagen gevallen waren kon ik, terugkijkend op de avond, alleen nog maar vaststellen dat slagwerk op de manier waarop deze drie groepen hun optreden verzorgden, leeft als nooit tevoren. Op zondag waren de leden van opleidingsor- kest onder leiding van Jules van de Loo actief tijdens een concert in Berkel-Enschot. In een goed bezocht Muziekhuis werden enkele stuk ken gespeeld die door het aanwezige publiek erg gewaardeerd werd. Al met al een druk maar zeer geslaagd week 30 April om 11.30 uur zullen 18 kinderen hun Eerste Communie doen, namelijk: Rob Adan, Boyd van den Aker, Jasper de Brouwer, Nick van Dinter, Max Elzinga, Mark van Engeland, Elise Gerrits, Tom Horsten, Rutger de Jong, Minou Klijsen, Guantierro de Laat, Mirte van der Linden, Jasmijn Mutsaers, Bas Rijnen, Jessica Rijnen, Marleen Roozen, Romy Veeke, Pleun van de Wouw. Dit jaar ontvangen 65 kinderen hun Eerste Communie op zondag 23 april en zondag 30 april a.s. De communicanten zijn opgedeeld in 3 groepen, nl. 23 april om 9.30 uur en om 11.30 uur. 30 april om 11.30 uur. Hieronder volgen de namen en voor 23 April om 9.30 uur zullen 22 kinderen hun Eerste Communie doen, namelijk: Lotte Beerens, Merel Bertens, Manon de Brouwer, Jeroen van der Bruggen, Isar van Elderen, Marijn van Esch, Joyce Hoeven, Jochem op ’t Hoog, Ward Ketelaars, Evelien Kolen, Marieke Moorman, Lieke van den Óetelaar, Kim Smits, Maaike van Strijdhoven, Chariot van de Ven, Inge van de Ven, Nick Verkooijen, Renate Vermeer, Max Welten, Ferry van de Wiel, Inge van Zon, Fleur Zijlstra. zijn ook hele mooie prijzen gevallen: 21 - 376 - 378 - 453 - 578 - 948 - 967 -1640. Alle ande re prijswinnaars hebben hun prijzen al afge haald, nogmaals van harte gefeliciteerd. Je kunt de prijzen afhalen bij Franky van Boxtel, de Aanstede 16, tel.nr. 513 3103 (bel even als je zeker wilt weten of ik thuis ben). Nogmaals iedereen hartelijk bedankt voor het kopen van de loten. Moergestel, Mispelbos 34 Vraagprijs 429.000,- k.k. PAGINA 5 Wij zijn op zoek naar diverse twee-onder-een-kap woningen. makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten 1. Maximale service. 2. Hoge kwaliteit van dienstverlening. 3. Geen 9-5 mentaliteit. 4. Enthousiaste makelaars. 5. Betrokkenheid met onze opdrachtgevers. Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013)468 8259 Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 12 APRIL 2006 Ruim uitgebouwde halfvrijstaande woning met berging, werk/- kantoorruimte en een vrij uitzicht aan kindvriendelijk park gelegen in de wijk ‘Oistelvoirtjes’ Bouwjaar 1987 (verbouwd in 1998) inhoud 615m3, perceel 385m’ Begane grond: Hal, woonkamer (70m2) half open keuken, berging en kantoorruimte. 1e Verdieping: Ruime overloop, luxueuze badkamer, 3 slaapkamers (21 m2, 18m2, 16m2). 2e Verdieping: vaste trap, voorzolder en 4e slaapkamer Achtertuin: Eigen achterom met een tuinhuis. Inrit: carport ruimte voor meerdere auto’s VBOy

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 5