Hardstyle avond in Vision! Vlassak& Van lersel ft HYPOTHEEKVISIE ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES ZOEKERTJES LET OP’ RONDOM DE KERK Kinderspeelgoed- markt 7 mei 2006 Kies voor je eigen levensstijl... ...samen met Hypotheek Visie GEBROEDERS JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF B.V. De kracht van de combinatie Gas, water, sanitair en tegelwerk Zink, dak en cv werkzaamheden 88 901 flfl 00 É'ON Maatwerk en kwaliteit! Bestrating Tuin-aanleg/onderhoud Dakbegroeiing Grondwerken Riolering Bestratingen en Groenvoorzieningen BV Korenschuur 25 5066 EX Moergestel bungalow- en villabouw fabrieksbouw woningbouw renovatie en nieuwbouw machinaal houtbewerking verkoop woningen vrijblijvend prijsopgave Oisterwijkseweg 30 5066 XD Moergestel Tel. 013-513 3604 www. gebrja rissen, nl L O D GIETERSBEDR IJ F Tel. 013-513 28 33 Fax 013-513 01 58 JEZUS VALT ONDER HET KRUIS Ook dit jaar kunnen kinderen hun oude speelgoed verkopen op de kindermarkt tij dens de jaarmarkt van Moergestel op 7 mei. Een plaats (1/2 kraam) huren kost 5,- en degene met de leukst versierde kraam krijgt een prijsje. De markt begint om 10 uur en je mag gaan wanneer je wilt. Opgeven kan t/m 2 mei bij Laura Spaninks, tel. 06-23461324 of per e-mail laura-edwin@home.nl Naam Jongerencentrum Vision te Moergestel presenteert op vrijdagavond 14 april ’S.I. Addicted - a dedication to hardstyle’ van 20:30 - 02:00 uur. Tijdens deze vette hardstyle avond zullen DJ s Jones, Thera, B-front, Johnny Blaze, Dutch Jumpers, Loudness, Xani en the Impact draaien. De entree is gratis. Op zaterdag 8 april is er dan weer tijd voor de basisschooljeugd. En niet zomaar tijd, want de kids kunnen dan in Vision paaslekkers maken! Deze middag dag duurt van 14.00 tot 16.00 uur en is voor kinderen vanaf 8 jaar. De entree bedraagt 2,-. En als je denkt dat dat alles is? Nee hoor! Op woensdag 12 april wordt een uitvindersmiddag gehouden! De jeugd vanaf 8 jaar kan dan van allerlei leuke proefjes doen! De middag duurt van 13.30 tot 15.30 en de entree bedraagt €1,50 Vision is natuurlijk ook gewoon geopend op de normale openingstijden. Deze zijn op donder dag van 19.00 tot 23.00 uur, op vrijdag van 15.30 tot 17.30 uur, op vrijdag van 19.00 tot 01.00 uur, op dinsdag van 15.30 tot 17.30 uur en op dinsdag van 19.00 - 23.00 uur. Tijdens deze openingstijden kunnen alle jongeren van Moergestel en omstreken langs komen voor een potje pool, om te computeren, om iets te drinken, om muziek te luisteren of gewoon voor een gezellige babbel! We zijn druk bezig met het uitbreiden van de activiteiten, dus heb je nog tips, opmerkin gen of ideeën? Neem dan even contact op met info@jcvisiön.nl of kom gewoon even langs! Zoekertjes’ UITSLUITEND schrittelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen PAGINA 6 'MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 5 APRIL 2006 Woonplaats Telefoon len zijn, tot drie keer toe. Het geeft aan, hoe zwaar die kruisweg geweest moet zijn: een echte lijdensweg. En elke keer is de val dieper. We zien dat aan de afbeeldingen op de kruiswegen. De eerste keer val jij nog op de knieën, de tweede keer val je voorover en de derde keer tenslotte helemaal op de grond. En elke keer moet het moeilijker geweest zijn om overeind te komen. Je krachten raakten uitgeput. Aan het begin van de kruisweg is er nog hulp, ontmoet je nog mensen: je moeder en Veronica en Simon van Cyrene die gedwongen wordt om mee te helpen dragen. Maar hoe verder je komt, hoe meer je er alléén voor komt te staan. Het lijkt alsof niemand je meer ziet, alsof je aan je lot bent overgelaten. Je beste vrienden hadden je al veel eerder in de steek gelaten. En op het eind lijkt zelfs God afwezig. “God, mijn God, waarom hebt Ge mij verlaten?”, zo schreeuw je het uit op het kruis. Jij bent de weg gegaan van de mens, ten einde toe, tot in de dood. Jouw kruisweg, we zien hem dagelijks om ons heen: in mensen die weg glijden en vereenzamen, in mensen die telkens Zoekertjes kosten 3,00 voor 120 letter tekens incl. leestekens en spaties. Bij meerdere tekens kosten ze 4,50. Gebruik daarom zoveel mogelijk de bon die we wekelijks afdrukken. Daarin staat precies het aantal vakjes ingegeven. Zoekertjes die niet volledig betaald zijn (lees: meer dan 120 letters voor 3,-) worden NIET meer geplaatst! En tot slot: Zoekertjes moeten contant bij opgave betaald zijn! I I I I I I I J weer vallen en toch proberen op te staan, men sen die klap op klap te verwerken krijgen: ziek te, oorlog, geweld, dood. Jouw kruisweg, hij is niet alleen van toen, hij is ook van nu, van alle tij den. En soms mogen we zijn zoals jouw moeder of Veronica of Simon van Cyrene: een helpende hand of een troostend gebaar. Soms zijn wij het zelf die het kruis moeten dragen en roepen we, net zoals jij: “God, waar ben Je nou?” Soms zijn we zoals de omstanders in jouw tijd: we zien het en gaan eraan voorbij. En soms zijn wij het zelf die pijn en leed veroorzaken. Vanavond zijn we hier samengekomen. We wil len niet voorbij gaan aan jouw lijdensweg. We kij ken naar jou, we zien jou daar gaan, strompe lend en vallend. We kijken en voelen ons mach teloos, zoals we ons zo vaak machteloos voelen bij al dat leed in de wereld. We zouden je willen helpen, maar weten niet hoe. We zouden het leed willen verzachten, maar we kunnen niets doen. Niets? Of toch? Heb jij niet ooit gezegd: ‘Wat je de minste der Mijnen hebt gedaan, heb je Mij gedaan?’ Heer, geef mij dat ik U zie, dat ik U kan zien in mensen, ook in de minste, de kleine, de kwetsbare. Dat ik U zie en er niet aan voorbij ga. Amen. Th. Schepens, pastoraal werker Redactie: Ton van Elsdingen Hans Festen Jo van Os Ireen Stieger - j) Ad Wolts 1 Harry van Boxtel VDPOX'MA Tel. 013*513 1339 www.wketelaars.nl t/m 6 regels 3,00 t/m 10 regels 4,50 (overweging, gehouden op Goede Vrijdag 2005) Wanneer we vanavond in gedachten langs de kruiswegstaties lopen, overwegen we dat jij, Jezus, bent gevallen. De Bijbel maakt daar geen melding van. Daar lezen we alleen: ‘Zelf zijn kruis dragend trok Jezus de stad uit.’ De Bijbel is heel summier over de kruisweg. Maar later is daar het een en ander aan toegevoegd. En in de gedach ten van vrome gelovigen kon het niet anders, of jij moet tijdens die kruisweg een paar keer geval- jL ujuoaJI Jock (jn-x E- leverei Hypotheek Visie Besterdring 221, 5014 HK Tilburg tel. (013)581 18 66 Kijk ook eens op hypotheekvisie.nl Biedt zich aan: hulp in de huishouding. Uren en tijden in overleg. Tel. 013-5132078 Zondag 9 april is de bus weer geregeld om naar ‘t kampioensfeest van P.S.V. te gaan! Wil jij mee? Geef je op bij ‘t Draaiboompje. Om 10.00 uur staan de broodjes klaar en om 11.00 uur ver trekken we. 1e Paasdag bij Partyboerderij ‘t Draai boompje: Pullen Pasen. Met natuurlijk de wel bekende Bier-Estafette. Vanaf 19.00 uur. Tot dan! I Onderstaand gedeelte ook invullen. Straat kosten, bij 'normale' grootte €3,00; anders €4,50 p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hogedruk en alle voorkomende werkzaamheden: 'De Klusjesman', Langven- nen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 013 - 5283937. Geboortekaartjes? Vndt u bij Buro '76, Ois- terwijkseweg 43. Waar anders? Tel. 513 2268. www. kinderschoenenkopen.nl Zaterdag 8 april in de Veerkes: Vinyl avond! Jij zoekt de lp of single uit en wij draaien hem! Tot dan! VU-RIO, riolering ontstoppen en vernieu wen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013- 5333864. Bezoek ook eens onze web-site: www. schepenstweewielers.nl Schepens Tweewie- lers, Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Weesge groet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast on mogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit be richt. U krijgt wat u vroeg. BUFFET voor feesten en partijen bezorgen 8.50 p.p. bij Chinees Restaurant ‘Yueng Shing' Bel 5131163. Engels bijspijkeren (voor meisjes) Hulp voor examens; ook voor TTO scholen. Bel direct. Eileen Hourihan. 513 1086. Koningin zoekt assistentie Door een te grote schoonmaak zij wij de lijst met vrijwilligers kwijtgeraakt. Meld u a.u.b. opnieuw aan als vrij williger voor koninginnedag, dit jaar za. 29 april. Reageer op oranjecomité@tiscali.nl of bel Emilie 013-513 3436 of Erik 013 - 463 9496. Zaterdag 8 april in de Veerkes: Vinyl avond! Jij zoekt de lp of single uit en wij draaien hem! Tot dan! www.parochiemoergestel.nl www.kerk-in-oisterwijk.nl Loop eens binnen of bel voor een afspraak. U bent W.J.J Wolfs van harte welkom! Uw 'Zoekertjes' kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,40 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel. I I I

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 6