Rabo-feest op de Reuselhof Carla Jansen opent ‘Florus Enthousiaste medewerkers Kanoboerderij De Reusel: meer dan kanovaren alleen... Koekenactie Badmintonclub ‘De Aanstede’ Carnavalsmotto 2007: ‘Dees paast me wel!’ RE/MAX Lentebocken bij Vereniging Bierproeven Coalitiebesprekingen over Onderwijs 5 In de periode mei - oktober zoeken wij voor in het weekend Ons zelfstandig ondernemerschap Medewerkers moeten op zaterdag en zondag indien nodig beschikbaar zijn, hoewel beide dagen in het weekend niet zo vaak voorkomt. De werktijden liggen tussen 09.30 uur en 23.00 uur. De nadruk ligt daarbij op de periode tussen begin mei - half juli en half augustus - half oktober. voor: begeleiding van sportieve activiteiten, zoals kanovaren, wc-racen e.d. Leeftijd vanaf 17 jaar; horeca-activiteiten (serveren) Leeftijd vanaf 17 jaar; Geïnteresseerd? Bel of schrijf voor informatie en reacties naar Guus Mulders, Kanoboerderij De Reusel (www.kanoboerderij.nl), Heizenschedijk 1,5066 PL Moergestel, tel. 013-5136031 Op zaterdag 25 maart jl vond in cafe 't Centrum de mottoverkiezing plaats voor de carnaval van 2007. Uit de vele inzen dingen (meer dan 100!) kozen de 3 prin sen van de Moergestelse carnavalsver enigingen het volgende motto: ‘Dees paast me wel!’. Het motto is ingestuurd door Mark van Daelen, een van de mensen van de Vurhaai. Jaarlijks deelnemer aan de carnavalsoptocht en het Pieregeblèr. Nu het motto bekend is kan er weer volop nage dacht worden over wat te bouwen voor de optocht en wat te zingen op het Pieregeblèr. Dit alles om carnaval 2007 weer te doen slagen. zich doorlopend aanmelden voor workshops, maar ook kan men eventueel zelf een groep samenstellen. Ook kinderen vanaf 7 jaar kun nen terecht voor een feestje in de vorm van een workshop. Met een ouder kunnen ze van tevo ren kiezen uit een onderwerp wat ze leuk vin den. Het feestje duurt 2,5 uur (groepjes van 7 t/m 10 kinderen). Bloemsierkunst ‘Florus’ is enkel op afspraak geopend. U kunt Carla bel len op 511 1177 of 06 129 636 17. Een aanra der! Op zaterdag 8 april a.s. houdt bad mintonclub “de Aanstede”weer haar jaarlijkse koekenactie. Onze jeugdleden komen op die dag weer bij u aan de deur om koeken te verkopen. Gezien de tijd van het jaar, het is tenslotte bijna Pasen, zullen er ook chocolade paashazen bij zitten. De koeken kosten 1,- per pak en 3 pakken voor 2,50. De opbrengst van deze actie komt geheel ten goede van de jeugd van b.c. de Aanstede. Laat onze jeugd niet in de kou staan en koop die koeken. Groetjes van de jeugd van badmintonclub “de Aanstede”en hun begeleiders. Vision Makelaardij fS AVONDS TUSSEN 17.00 EN 19.00 UUR ZIJN WE NIET BEREIKBAAR. F A ‘Met trots wil ik mijn nieuwe atelier openen in Moergestel’.Zo begon de tekst van de uitno diging die Carla Jansen verstuurde. En trots mag ze zijn! Haar atelier is te vinden aan de Industrieweg 21a en afgelopen openingsweek end vonden velen de weg er naar toe. ‘Florus’ staat voor bloemsierkunst en cursusadres. ‘Voor alles wat mooi moet zijn’, zegt Carla. Er wor den diverse bloemstukken gemaakt: grafwerk, bruidswerk, bloemstukjes, boeketten, corsa ges, enz. Daarnaast geeft Carla workshops aan volwassenen, tieners en kinderen. Men kan garandeert u: De lente is weer begonnen, eindelijk is het niet meer zo koud. Dit vonden wij een goede rede om onze proefavond van 7 april helemaal in het teken van de lente te stellen! Op welke manier kan dit beter dan met een LenteBock proefa vond. Dit Seizoensbier is voor de bierliefheb- bers het eerste teken dat er weer een mooi weer op komst is. Wilt u ook alvast een voorproefje komen nemen op het goede weer, dan nodigen wij u hierbij uit om met Vereniging Bierproeven deze Lentebocken te komen proeven. Begin: 20.30 uur bij Café de Brouwer aan het Rootven. Deelname voor niet-leden is 10,50. Meer info: info@verenigingbierproeven.nl Vereniging Bierproeven Wederom een avond dat de onderhandelings- delegaties van de drie partijen PrO, CDA en VVD elkaar in het openbaar hebben ontmoet. Deze keer stond onderwijs op de agenda. De ver brede school kwam daarbij aan bod en daar hadden de deelnemers wel oren naar. Niet dat de verbrede school inzet was ondanks het feit dat een tweetal specialisten zijn de Wilbert Seuren en Jan Lijten waren uitgenodigd om alle puntjes eens op de i te zetten. Eerder kwam het achterstallige onderhoud van de scholen aan bod en men was daar eenslui dend in.. Als dit inventarisatie duidelijk in beeld is, zo sprak men af, dan was verder gaan met het proces van de verbrede school een toe komstbeeld. Het gaat om een 13-tal scholen en de nood is hoog wat goede huisvesting betreft. Overigens spreekt men daarbij ook over beno digd kapitaal. Hierna gaat men in een aantal zit tingen verder maar dan wel achter gesloten deuren. Hb In 2006 bestaat Rabobank Hilvarenbeek- Oisterwijk maar liefst 100 jaar. Dat wordt het hele jaar door gevierd met diverse evenemen ten voor verschillende doelgroepen. De doel groep senioren staat in maart/april centraal. Samen met zanger Jan Habraken en medewer kers van de bank worden de verzorgingscentra bezocht om de bewoners een gezellige middag te bezorgen. De bewoners kunnen genieten van liedjes van vroeger en nu, die zanger Jan Habraken voor hen verzorgt. Afgelopen vrijdag was men te gast op ‘De Reuselhof’. ’n Gevarieerd liedjes programma stond er vóór de pauze op het pro gramma. Na de pauze waren er boekjes uitge reikt waarin de senioren liedjes vonden die ze zelf mee konden zingen. Veelal waren de tekst boekjes niet écht nodig, want ook hier gold: jong geleerd is oud gedaan. De aanwezigen werden goed verzorgd met koffie met gebak en ’n bor reltje. De Reuselhof kreeg een CD aangebo den van Jan Habraken. De Rabobank heeft de bewoners een onvergetelijke en gezellige mid dag bezorgd! i F ‘^5 PAGINA 5 Redactie 'Moergestel-Nieuws' en Buro '76 Wij zijn op zoek naar diverse twee-onder-een-kap woningen. makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Wetten Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl 1. Maximale service. 2. Hoge kwaliteit van dienstverlening. 3. Geen 9-5 mentaliteit. 4. Enthousiaste makelaars. 5. Betrokkenheid met onze opdrachtgevers. r**” ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 5 APRIL 2006

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 5