Enquête voor de bouw van nieuwe bedrijfsruimten op Sonman II Orion Projectontwikkeling b.v. Kverkooyen Eerste Roef!-bingo voor Bernadette ORION COLLEC TANTEN l in Partners Tüb«r[; isolerende beglazing schilder- en behangwerk Voor al uw: b- Astma Fonds Vorige week hebben 280 ondernemers en ondernemingen in Moergestel een enquêteformulier ontvangen, met het verzoek dit in te vullen en retour te sturen voor 7 april a.s. In opdracht van Orion Projectontwikkeling b.v. zal het academisch adviesbureau UniPartners Tilburg, verbonden aan de Universiteit van Tilburg, een onderzoek uitvoeren naar de behoeften om kleine bedrijfsruimten te ontwikkelen op het nieuwe bedrijventerrein Sonman II, gelegen aan rijksweg A58 te Moergestel. Het betreft de mogelijke realisatie van een bedrijfsverzamelgebouw met daarin kleine bedrijfsruimten, variërend in grootte van 100 tot 250 m2. Mocht u een dergelijk formulier niet ontvangen hebben en toch willen aangeven dat u mogelijk interesse hebt in een dergelijke ruimte, dan verzoeken wij dit kenbaar te maken door volledige naam en adres door te mailen aan UniPartners Tilburg: unipartners-tilburg@uvt.nl (onder vermelding van enquête Orion). Lucht Voor Het Leven Wij.willen echter uitdrukkelijk opmerken dat alleen ondernemingen uit Moergestel in aanmerking komen voor bedoelde bedrijfsruimten. Onder alle respondenten zal een dinerbon verloot worden van 150,00 te besteden bij Auberge De Man aan het St. Jansplein in Moergestel Bij de foto’s: Wies en Gon Ligtvoet in gesprek met de presentator. Op de andere foto neemt Bernadette de felicita ties in ontvangst van Nico van Dijk. De man die de eerste avond de balletjes trok. Bernadette Op ‘t Hoog is afgelopen donderdag de eerste winnaar geworden van de Roef!-bingo. Vier donderdagen wordt er weer bingo gespeeld via MTV en voor de eerste trekking waren ruim 1100 kaarten verkocht. Bernadette speel de mee omdat ze zelf’n trouw en heel actief lid is binnen Roef. Woonachtig in Oisterwijk kwam ze donderdag naar Moergestel om het spelletje mee te spelen, niet vermoedend dat ze even later de 135 euro van de hoofdprijs mocht komen afhalen in de studio, a.s. Donderdag is de tweede trekking tijdens de uitzending die om 19.00 uur begint. De extra prijzen op de lotnummers zijn voor de volgende loten: 21, 987, 853, 711, 685 en 1467. De prijzen zijn af te halen bij Hetty Boon, De Hoefkens 49, bij voorkeur ’s avonds tussen 18.00 en 20.00 uur. Dunsedijk 5, 5094 BA Lage Mierde Tel. 06 282 11 300 •WSchildersbedrijf Gratis advertentie I Projectontwikkeling Burg. Bardoelstraat 3 5066 VD Moergestel Telefoon (013) 513 3357 1 Het Astma Fonds zoekt voor de nationale collecte in mei M/V die in hun eigen buurt langs de deuren willen gaan. Het is een leuke manier om anderen te ontmoeten. En met uw hulp kunnen wij meer doen voor mensen met astma en COPD (chronische bronchitis en longemfyseem). Interesse? Bel: 0800-2345777 of meld u aan op www.collecte.astmafonds.nl Dank u wel! MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 22 MAART 2006PAGINA 9

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 9