4 B GEZIEN IN GEKEL moorman U wilt nóg meer om te kiezen? Vrijwilliger: je bent onbetaalbaar belangrijk! Slagwerkers Juliana bezoeken Moergestelse basisscholen xn 0 Thea Vermeulen-Peek zingt in het cenakel OPFRISCURSUSSEN ENGELS FOR LADIES s van de Wouw Gouden bruiloften in Moergestel 11 Oisterwijkseweg 43 - Moergestel - Tel. 513 2268 - E-mail: buro76@planet.nl AUTOMOBIELBEDRIJF Dan is er altijd nog de mogelijkheid uw eigen kaartje te ontwerpen (met foto of tekening bijvoorbeeld) of om dat samen met ons te doen... Het mooiste dat u kunt krijgen verdient toch ook het mooiste? Communicatie voor uw vakantie of beroep. 24/4 t/m 19/6. OPEN DAG donderdag 6 april: 15.30-20.00 uur. Ook privé lessen op maat; bijspijkeren voor meisjes en uw correctiewerk (engels). Bel nu: Eileen Hourihan, 5131086 Afgelopen week hebt u op het St. Jansplein Teun Op ’t Hoog bezig gezien met het beschil deren van de omheining rond de bouwplaats waar de nieuwe Den Boogaard komt staan. Ton van Elsdingen maakte bijgaande foto terwijl Teun bezig is. Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s Asten hun kunsten zullen vertonen, kunnen de kinderen meer te weten komen over alles wat met ritme te maken heeft. Op deze avond worden behalve de traditione le trommels ook diverse andere instrumenten gebruikt. Ook zal een dansgroep een demon stratie geven. Dus komende week alvast een kleine demon stratie op de scholen, waarna het grote slagwerk- gebeuren op 8 april in ’t Draaiboompje te Moergestel zal plaatsvinden. Natuurlijk zijn ook de ouders en ouderen welkom, het concert begint om 19.30 uur. |^g/ ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 22 MAART 2006 Zorgcentrum Stanislaus biedt vrijwilligers een aantrekkelijke vrijetijdsbesteding Heb je regelmatig een paar uurtjes vrije tijd en ga je graag met oudere mensen om, dan heeft Zorgcentrum Stanislaus nog steeds hele leuke vrijwilligersbanen! Enkele maanden geleden heb je kunnen lezen dat Zorgcentrum Stanislaus voor vrijwilligers een leuke vrijetijdsbesteding heeft aangebo den. Uiteraard zijn wij heel blij dat veel men sen hier positief op gereageerd hebben. Door deze vrijwilligers kan Zorgcentrum Stanislaus haar bewoners -naast de normale zorg en bege leiding- meer individuele aandacht geven. Maar voor een echt aangenaam leven en wonen voor onze bewoners, willen wij onze activiteiten graag nog verder uitbreiden- In Zorgcentrum Stanislaus wonen 115 bewo ners. Stanislaus werkt hard aan de kwaliteit van de zorg voor haar bewoners. Om deze bewo ners de meest noodzakelijke zorg en begeleiding te bieden, is een grote groep met vaste mede werkers actief. Maar voor een echt aangenaam leven en wonen, kan het Zorgcentrum absoluut niet zonder vrijwilligers! Inmiddels heeft Stanislaus al een grote groep vrijwilligers. Gelukkig maar, want vrijwilligers worden steeds belangrijker, omdat onze nieuwe bewoner nood gedwongen een steeds groter beroep op onze zorg en dienstverlening doet. Vooral daarom willen wij graag ons vrijwilli- gersbestand verder uitbreiden. Er is keuze uit de volgende activiteiten: Ondersteuning van de verzorging in ons Dagcentrum en de Huiskamer. Keuze uit verschillende dagdelen Ondersteuning van de activiteitenbegelei ding in de “Hobbyclub”. Donderdagmiddag van 14.15-16.30 uur Individuele activiteiten met bewoners, dat kan zijn samen een boodschap doen, een wandeling, of bewoners begeleiden naar een activiteit Coördinator project “gezamenlijk eten”. Tijdsbeslag 4 uur per week. Spelleider Sjoelclub op donderdagochtend van 10.30 uur tot 12.00 uur. Wil je eerst eens kijken of vrijwilligerswerk je bevalt, dan kun je je ook eerst aanmelden als invalhulp. Dit kan bijvoorbeeld door te helpen tijdens vakanties van andere vrijwilligers of te helpen bij projecten. Als je open en vriendelijk bent en respect voor mensen hebt, dan willen wij je vragen om te reageren. Voor je bij ons aan de slag gaat, wordt er zorgvuldig naar je wensen gekeken. Daarna ontvang je een overeenkomst, een passende begeleiding en ben je automatisch lid van de personeelsvereniging. Maar wat het voor jou als vrijwilliger echt opbrengt is: een goed gevoel, blije gezichten en dankbaarheid van onze bewo ners. Heb je serieuze belangstelling, of wil je meer weten over vrijwilligerswerk bij Zorgcentrum Stanislaus: bel dan met onze activiteitenbege leiders Bea de Kroon of Anke Verdijk op het nummer 513 9320. Je kunt natuurlijk ook mail en naar stanislaus@derunne.nl De komende periode april-mei zijn er in totaal (voor zover we weten) liefst zeven gouden brui loften te vieren in ons dorp. ‘Moergestel-Nieuws’ wil graag de gouden bruidsparen voorstellen en aan het woord laten, maar dan moeten we de gouden jubilarissen uiteraard wel kennen. Kent u een gouden bruidspaar in uw nabijheid (of bent u een van de kinderen) laat het ons dan even weten. Natuurlijk beslissen de gouden bruid en bruidegom zelf of ze met hun ver haaltje in ‘Moergestel-Nieuws’ willen, maar als dat zo is, komen we graag ’n keertje naar ze toe. Stuur even ’n mailtje naar: buro76@planet.nl In elk geval mag u al van drie gouden bruid sparen binnenkort een feestelijk verhaal ver wachten. De Moergestelse sopraan Thea Vermeulen- Peek geeft op zondag 26 maart in het Cenakel te Tilburg een operaconcert, samen met de bariton Wil van Leijsen. Thea is geen onbeken de in ons dorp en behoeft geen nadere intro ductie. Wil van Leijsen is de dirigent van Operettevereniging Con Amore. Vorig jaar moesten er mensen teleurgesteld worden door de grote belangstelling, vandaar een hernieuwde kennismaking met beide solis ten. Dit keer zullen naast enkele bekende wer ken ook een aantal minder uitgevoerde aria's en duetten uit het operarepertoire ten gehore worden gebracht. Op het programma staan o.a. werken van Massenet,Rossini, R. Strauss, Mascagni en Verdi. Uiteraard zal in het Mozartjaar ook deze componist niet ontbre ken. Aan de piano worden de solisten begeleid door Joep Meijer. Aanvang van het concert is 12.30 uur. Parkeergelegenheid tegenover hotel Bastion. In de week van 27-31 maart zullen enkele slagwerkers van muziekvereniging Prinses Juliana de drie Moergestelse basisscholen bezoeken. Met de hulp van een “klepper man” geven zij de kinderen van groep vier, vijf en zes uitleg over ritmisch slagwerk. De bezoeken nemen 30 minuten per school in beslag, wat natuurlijk veel te kort is om alles over slagwerk te vertellen. Daarom worden alle kinderen uitgenodigd om naar het slagwerkcon- cert op zaterdag 8 april in ’t Draaiboompje te komen. Tijdens dit concert, waarin slagwerk- groepen uit Moergestel, Son en Breugel en WO* ?eeb/e I w _l Industrieweg 9a - Tel. 013 - 513 1611 www.ambm.nl ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! Kaby World .1 Prinses Irenestraat 9 5066 BD Moergestel Tel/Fax (013) 513 0648 www.thijsvandewouwkeukens.nl PAGINA 5 Ir? Naar eigen wens en ontwerp j Alle merken keukenapparatuur J Bezoek aan huis Gratis offerte, geheel vrijblijvend

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 5