KEUKENS EN INTERIEUR OP MAAT MB Overdekte Vöorjaarsmarkt Mottoverkiezing Karei Verheijen K. Verheijen Coalitiebesprekingen in Oisterwijk gestart Open dag bij Scouting St. Jan KORTOM: VOOR: Dankbetuiging gebruik en gaf als wijsheid aan de aanwezigen mee dat men op de top van een berg de kort ste weg naar boven kon zien. bereiken op 513 2330 of e-mail H.de.Laat@het- net.nl Graag vooraf een afspraak maken. FIETSCLUB 50 KM. Met ingang van maandag 27 maart gaan we weer fietsen. Er wordt 10 keer een korte tocht gereden. Op 1 mei is de eerste lange tocht. Denk er aan dat u voor die tijd uw fiets in orde laat maken. Met uw fiets in orde, de zon aan de hemel en je voelt je zorgenvrij. Veel fietsple- zier. Jan van Elderen. Stichting Welzijn Ouderen in de gemeente oisterwljk Vervolg van voorpagina ’Raad van 11’ zwaait af Ook nog een negental raadsleden zwaaiden af; achtereenvolgens Frans Goris (GL/PrO), Hanneke de Rooij (GDA), Chris de Veer (AB) en Joost Wagenmakers (VVD) allen uit Moergestel. Guus Bertens (CDA), Ria Peters (AB), Cora Steffens (VVD), Hannelie Vollenberg (AB), en Maria Willems (GB). Deels omdat zij niet herkozen zijn en deels omdat zij te kennen hebben gegeven zich niet meer kan didaat te stellen. Op een van burgemeester Kortmann bekende manier werd er afgelopen woensdagavond afscheid van hen genomen met voor ieder van hen een limerick, het beeld je ’scheiding der wegen’ en voor het thuisfront de nodige bloemen. Joost Wagenmakers kreeg een ander beeldje omdat hij het gebruikelijke vier jaren geleden al gekregen had maar door tussentijds terugtreden van Joop Rakhorst toch weer in de fractie was gekomen. Alle raadsle den werden door hun eigen fractie toegespro ken en konden ook nog een dankwoord aan de Raad richten. Ook Noud Smits maakte hiervan BELASTINGAANGIFTES 2005 Mocht U hulp nodig hebben bij het invullen van uw belastingaangifte 2005 dan kunt U, mits lid van K.B.O.-Moergestel, terecht bij Harrie de Laat, Vinkenberg 10, Moergestel te SENIOREN BUSREIS OP 16 JUNI Ook dit jaar organiseert de SWO-KBO weer een busreis voor alle Moergestelse senioren en wel op vrijdag 16 juni a.s. Om 8 uur ’s morgens wordt vertrokken vanaf het St. Jansplein. In Vaals is er een pauze met koffie en Limburgse vlaai. Dan door de Eifel via Vaals en Monschau naar Schleiden waar een koffietafel wacht. Hierna is er een boottocht van zo’n 3 kwartier over de Ruhrstausee. Vervolgens met de bus naar het bekende Monschau waar na een pauze van zo’n V/z uur de tocht wordt voortgezet om in Grathem te dineren. Zo rond 20.45 uur (kwart voor negen) hoopt de reiscommissie iedereen weer te kunnen laten uitstappen op het St. Jansplein. De kosten, te voldoen bij aanmelding, bedra gen slechts 38,00 per persoon. Dit is dan inclusief de busreis, de koffie met vlaai, de kof fietafel, de lunch, de boottocht en het diner ’s avonds. Aanmelden bij Mieke van de Ven, Rootven 65 of bij Annie Swinkels, Kloosterlaan 47. Het aantal plaatsen in de bus is beperkt, dus wees er snel bij want vol vol. Het zonnetje is gaan schijnen en u heeft, net als wij, een klein beetje een voorjaarsgevoel. Dit is dan ook het momnet om eens die zolder of garage in te duiken en het een en ander uit te zoeken voor de voorjaarsmarkt. U kunt de din gen die u niet weg wilt gooien en voor andere mensen grote waarde kunnen hebben bij ons verkopen op 9 april van 10.00 tot 14.00 uur in scouting gebouw Den Donk. Dit kunt u doen nadat u bij ons één of meerdere tafels, a 5,- per tafel, heeft besproken via een van de onder staande nummers. Heeft u spullen over en wilt u ze zelf niet verkopen dan houden wij ons aanbevolen en willen die wel bij u ophalen. Belt u ook even met een van de onderstaande nummers. Hartelijk dank en tot ziens. Jan Jonkers 513 3620; Riky Bergman 513 2407 of Peter van de Wouw 06-22171727. FIETSCLUB 25 KM. Op maandag 3 april gaan we weer fietsen plm. 25 km. Als je zin hebt ga je met ons mee. We verwachten je dan om 13.30 uur op het St. Jansplein. Lies en Diny. PrO, CDA en WD hebben zaterdagmiddag de wens uitgesproken gezamenlijk een coalitie te vormen. De partijen zien een basis voor een inhoudelijke en programmatische samenwer king en hebben voldoende vertrouwen in de gepresenteerde wethouderskandidaten. Voïgende week vrijdag 24 maart zullen de open bare coalitiebesprekingen starten. Fractievoorzitter PrO Ad van den Oord gaf vrijdagavond aan de mogelijkheden om tot een college te komen van PrO-CDA-WD te wil len onderzoeken. Daarmee sluit PrO zich aan bij de bevindingen en conclusies van verken ners Ben Janssen en Roel van Gurp. Belangrijke aanbeveling in het verkennersrapport is de invulling en verdeling van portefeuilles niet naar achter in de gesprekken te schuiven. Er moet van meet af aan een basis zijn voor onder ling vertrouwen, want de opgave voor de komende periode is groot en zwaar. Dit vraagt om een team van krachtdadige en innovatieve bestuurders met politieke moed. Op initiatief van PrO hadden de beoogde coali tiepartners over deze aanbeveling zaterdag middag een vertrouwelijk gesprek. In een open hartige sfeer spraken partijen zich uit over een mogelijke invulling en verdeling van de por tefeuilles. Dagvoorzitter Roel van Gurp kon de bijeenkomst afsluiten met de conclusie dat par tijen voldoende basis zien voor samenwerking en voldoende vertrouwen hebben in eikaars wethouderskandidaten. Volgende week bespre ken partijen vorm en inhoud van de coalitie besprekingen. De eerste openbare coalitieon derhandelingen zullen op vrijdag 24 maart om 20.00 uur in het Raadhuis plaatsvinden. Op zaterdag 25 maart opent Scouting St. Jan haar deuren tussen 10.30 en 13.00 uur voor iedereen die eens een kijkje bij de scouting wil nemen. Op deze dag zullen de Esta’s, Scouts en Explorers een gevarieerd programma draaien. De leiding van deze groepen staan klaar voor vragen en eventuele nieuwe leden. Kinderen kunnen een keer vrijblijvend mee komen draai en om te kijken of scouting misschien iets voor hen is. Ook zijn wij nog steeds op zoek naar lei ding. We hopen je graag op 25 maart te zien in ons clubhuis Den Donk aan de Bosstraat! Nu het carnaval weer achter ons ligt, wordt het alweer tijd om het motto te verzinnen voor het carnaval van 2007. Deze mottoverkiezing zal dit jaar plaatsvinden op zaterdag 25 maart in café ’t Centrum. De avond zal om 20.30 uur beginnen en het nieuwe motto zal om elf minu ten over elf bekend worden gemaakt. Iedereen die een leuk motto heeft, kan deze inleveren bij café ’t Centrum of bij Laura Spaninks, Hogen- ackerstraat 2 of per e-mail laura-edwin@ home.nl (max. 5 per persoon). Motto’s kunnen uiterlijk op de avond zelf tot 21.00 uur bij ’t Centrum worden ingeleverd. Daarna zal de jury, bestaande uit de drie prinsen van de car navalsverenigingen en twee onafhankelijke juryleden, bepalen wat het motto zal worden van het volgende carnavalsseizoen. Degene die het winnende motto heeft gewonnen, zal een klei ne attentie ontvangen. Al met al reden genoeg om op zaterdag 25 maart een bezoek te bren gen aan café’t Centrum! CV De Dorstvlegels advies, ontwerp, productie, plaatsing, begeleiding en nazorg allemaal in één hand! bel of tafel 'n andere er niet verzorgd meer uitziet dan is zelfs dét mogelijk!) Bezoek en ontwerp aan huis (vnibb.vend) ‘Vertrokken maar niet verdwenen’ Besturen is leuk en spannend maar niet altijd even gemakkelijk. Soms gaat dat met vallen en opstaan. Ook is het leuk om achteraf het ren dement van genomen besluiten te zien en hoe verder men terug kan kijken hoe beter men de toekomst kan beoordelen. Deze wijsheden kan niemand beter te berde brengen dan Noud die al jaren met dit bijltje heeft gehakt. Als bestuur der heeft de Moergestelse en ook de Oisterwijkse gemeenschap veel aan hem te danken. Overigens stelde hij wel uit de Raad getreden te zijn maar nog dikwijls van zich te zullen laten horen in de hoedanigheid van zijn nog steeds te vervullen nevenfuncties. De burge meester kon dit beamen want hij had dit reeds in de wandelgangen gehoord. Na afloop was het nog een hele tijd een gezellige sfeer in de ont vangstruimte van het Gemeentehuis. Hb Keukens op maat Badmeubelen Dressoirs Massieve tafels naar eigen ontwerp Alle merken apparatuur (alles in één totaalplan!) Renovatie van lak- en heilswerken (d.w.z. als u voor uw keuken, uw meu kleur wilt omdat die - T PAGINA 3 K.B.O. AFDELING MOERGESTEL Tijdens het ziekteproces en bij het overlijden van mijn man, onze pa^en opa Moergestel, maart 2006 Directie, medewerkers en vrijwilligers van de Reuselhof hebben velen hun medeleven en belangstelling getoond. Dat steunt ons om verder te gaan. Wij willen u allen van harte bedanken. An Verheijen-Willems Kinderen en kleinkinderen. Marc van den Bosch De Looyakker 50 5066 MT Moergestel Tel. (013) 513 3913 Mobiel: 06 542 56 338 Nieuw E-mailadres 'Moergestel Nieuws' buro76@planet.nl MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 22 MAART 2006 Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Ons bereikte het droeve bericht van het overlijden van de heer De heer Verheijen is gedurende vele jaren vrijwilliger bij ons geweest. Zijn speciale klus was het zorgdragen voor de afvoer van het oud papier. Tot aan het moment dat hij ziek werd, nog maar enkele weken geleden, was hij bijna dagelijks voor ons in de weer. Hij deed zijn werk met zorg en toewijding. De heer Verheijen was samen met zijn vrouw een graag geziene deelnemer aan de activiteiten in de Reuselhof. Wij zullen zijn hulp en zijn aanwezigheid missen.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 3