nieuws J eugdschaatsertjes “De Vennen” in de prijzen Audacia- t Volop kleuren in lentestemming... Wendy werkt hard aan comeback! J eugdschaakclub Moergestel Moergestelse honkballers in training Wandelavond- vierdaagse 2006 Inschrijven Moergestelse Dart Competitie Audacia-nieuws Sportvereniging ’’ROEF!” BMadolyn Appeldoorn (links) en Thomas van Dijk met hun prijzen. .4-0 .0-4 Programma zondag 26 maart 2006 Spoordonkse Boys 1 - Audacia 1 Audacia 2 - Taxandria 2 VOAB 5 - Audacia 3 SC ‘t Zand 4 - Audacia 4 Hilvaria 3 - Audacia 5 Audacia 6 - VCB 4 Audacia 7 - Raamsdonk 6 .Vertrek 13.15 ...Aanw. 13.30 .Vertrek 11.30 Vertrek 11.30 Aanw. 8.30 Aanw. 8.45 .Vertrek 10.30 ...Vertrek 8.45 Aanw. 9.00 ...Vertrek 9.45 ...Vertrek 9.00 ...Aanw. 10.45 Aanw. 9.00 ...Vertrek 9.30 ...Aanw. 11.00 ...Vertrek 9.30 .Vertrek 10.45 ...Aanw. 11.00 ...Vertrek 8.45 ...Aanw. 11.00 14.30 12.30 12.00 12.00 10.00 10.00 ..9.45 10.30 Deze week gingen de competitieoverwinningen naar Niels Denissen, Lars van Gisbergen en Teun Verbeek. Mark van Engeland en Teun van Knegsel braken hun partij af in een voor delige stand voor Mark. De weekprijsjes gin gen naar Sabine Verbeek en Boyd van den Aker want zij hadden de minste fouten gemaakt bij de oefenstof over “de tweevoudige aanval. Bij onze schaakclub is nog steeds plaats voor nieuwelingen. De schaaklessen zijn geschikt voor basisschoolleerlingen vanaf groep 3. Nieuwelingen mogen altijd twee keer gratis komen kijken en meedoen. Clubavond: Elke maandag van 18.30 tot 20 uur in Scoutinggebouw “Den Donk”. Info: t.leer- makers@planet.nl of 528 8173. Isabel van Esch 13e bij de meisjes E en Bernice Wolfs 22ste bij de meisjes D. Madolyn Appeldoorn, Thomas van Dijk en Isabel van Esch namen ook deel aan het Gewestelijk Mini-Kampioenschap op de ijs- hockeybaan in Geleen. Waar het bij het Kleine Banen Toernooi ging om een klassement over meerdere wedstrijddagen, werden bij dit kam pioenschap de prijzen al verdeeld na 1 wedstrijd dag waarop elk deelnemertje 2 ritten moest rij den. Met beide een tweede plaats mochten Madolyn (meisjes B) en Thomas (jongens D) ook hier op het erepodium plaats nemen. Isabel behaalde na twee keurig gereden ritten een 1 le plaats bij de meisjes E. Aangevuld met een vijftal junioren (Ruud Hekker, Johan Burgers, Joey Touwslager,Stijn en Luuk van de Wiel) speelt het eerste honk balteam in de derde klasse van de KNBSB (Koninklijke Nederlandse Base-en Softbal Bond). Na de scheidende Tilburgse trainer/coach Rich Vrutaal, heeft het bestuur, mede op aandrang van de spelers, beslag weten te leggen op een “vernieuwde” technische staf. Trainers Peter van de Wiel, Jan Klomp en coach/manager Gijs Hooftman zijn bereid gevonden het jonge team te gaan leiden om behoud in deze aantrekkelijke klasse te behou den. “Het zal niet eenvoudig zijn, door onze eigenlijk te smalle selectie van twaalf spelers, zal iedereen elke wedstrijd voor de volle 100% moeten geven en zullen ze hard moeten trainen om het niveau aan te kunnen; gelukkig dat een aantal gerenommeerde spelers van het tweede (Hein van lersel, Sander Boon en Joost van den Meijdenberg) ons bijstaan om zodoende het team te versterken. Wij hebben er dan ook alle vertrouwen in”, aldus de coach. Aanstaand weekeinde zullen de Roeffers hun trainings kamp op slaan in Bergen op Zoom om alle vaardigheden en teamroutines nog eens goed te beoefenen, zondags spelen zij een wedstrijd tegen de Wizards of Boz. “Dit jaar hopen we op iets meer bezoekers dan voorgaande jaren, want tenslotte is Roef! een vereniging gebouwd op onderlinge saamhorigheid”, aldus Peter van Wiel. Op zondag 2 april om 14.00 uur speelt het team een oefenwedstrijd tegen Mulo uit Helmond. AUDACIA JEUGD Zaterdag 25 maart Ons Vios Al - Audacia Al Audacia Bl - Zigo B2 SV SSS B3 - Audacia B2... Audacia Cl - Beerse Boys C2Aanw. 12.00 Vessem C2 - Audacia C3 Audacia Dl - Baardwijk Dl Audacia D2 - Uno Animo D2 Tuldania Dl - Audacia D3 Nevelo D4 - Audacia D4 Audacia El - SC Olympus El Uno Animo E2 - Audacia E2. WSC E6 - Audacia E3 Audacia E4 - Nevelo E4 Audacia E5 - SC ‘t Zand E10 Waspik E3 - Audacia E6 Audacia Fl - Sarto Fl SV Capelle Fl - Audacia F2... Oisterwijk Fl - Audacia F3 Audacia F4 - Nemelaer F3 Nemelaer F7 - Audacia F5 Audacia F6 - Desk F7 Tijdens de Flanders Swimming Cup Antwerp afgelopen weekend heeft Wendy van der Zanden laten zien weer op weg te zijn naar de top. Nadat eind vorig jaar Pfeiffer was ontdekt, werd vooral de nadruk gelegd op veel rust. Na de jaar wisseling ging Wendy als vanouds weer keihard aan de slag. De eerste resultaten waren 2 weken geleden in Amsterdam al duidelijk zichtbaar. “We hebben na een aantal onderwateropna- mes aan mijn slag gewerkt, vooral de slagfre- quentie was te snel”, aldus Wendy. “Door een lagere frequentie te zwemmen pak ik meer water en blijft de verzuring langer uit. Maar ook conditioneel ben ik sterker dan ooit, na weken van hard trainen heb ik tijdens de wedstrijden nog lucht over en dat is lang geleden. Niet alleen fysiek ben ik sterker, geestelijk gaat het beter, ik zit gewoon lekkerder in m’n vel”. In Amsterdam zwom ik alweer tegen mijn PR- tijden aan, dit weekend kon ik deze tijden al weer aanvallen. “We hebben nog niets aan snel heid gedaan en toch stond ik in 3 finales”. Op vrijdag greep de Moergestelse naar een 8ste finaleplaats, maar net boven haar PR-tijd. In de finale, die zaterdag werd gezwommen, kwam daar geen verandering in. Ze was iets langza mer. “Ik was met mijn hoofd al bij de 200m rug slag, daar ligt toch meer mijn specialiteit”. De 2.21.22 was goed voor een 2de finaleti jd. “Ik was best een beetje verbaasd, zo dicht bij mijn PR- tijd en het ging best makkelijk”. In de finale moest ze alleen een Israëlische zwemster voor laten. De zilveren tijd van 2.19.47 was een dikke PR en een verbetering van het Brabants Record. “Het werd tijd”, zei Wendy. “De 2.20.28 stond al weer een hele poos”. Op zondag moest ten slotte de 100m rugslag nog gezwommen wor den. Met 1.06.99 werd naar een 7de finaleplek gezwommen, ’s Middags werd in de finale nog een 5de plaats behaald. Met een tijd van 106.29, slechts honderdste van seconde van haar PR. Volgende week: Mike op trainingsstage en Open Deense kampioenschappen te Esbjerg. De eerste voorbereidingen van de avondvier daagse van 2006 zijn al weer begonnen. Deze wordt gelopen van dinsdag 6 juni t/m vrijdag 9 juni 2006. Wij vragen belangstellende deze data te reser veren. Tevens vragen wij de besturen van ver enigingen en de directies van de scholen om op deze data geen activiteiten te organiseren, om iedereen in de gelegenheid te stellen aan deze wandelingen deel te nemen. De Stichting probeert weer mooie routes uit te zetten, en zij hoopt dat het evenals voorgaan de jaren weer een paar mooie en gezellige avon den worden. De voorinschrijving is in de perio de van maandag 29 mei t/m vrijdag 2 juni elke avond van 18.00 uur tot 21.00 uur bij de beken de inschrijfadressen. Het inschrijfgeld bedraagt 3,00 p.p. en de nainschrijving 3,50 p.p. Omdat wij elk jaar de nodige kosten moeten maken en met het inschrijfgeld niet volledig uit komen zal de Stichting weer contact opnemen met diverse bedrijven voor een financiële bij drage. In de loop van de komende maanden kunt u nog meere informatie van ons verwachten. De Stichting Wandelavondvierdaagse Moergestel Monique. Alle jeugdtrainers en jeugdcoaches waren aanwezig om ook ideeën op te doen voor een vervolg op deze trainingen. Want we pro beren elke week weer met minimaal 15 men sen onze jeugd een leuke training te geven en te begeleiden tijdens de wedstrijden. Petje af voor deze vrijwilligers! Als klap op de vuurpijl mochten onze dames- A een wedstrijd spelen tegen het selectie-team van Brabant. Een hele nuttige ervaring, want de vonken sprongen er vanaf. Maar onze dames- A lieten zich niet zomaar wegzetten en boden goede tegenstand. Natuurlijk zijn de keiharde zuivere schoten van de selectie niet zomaar te stoppen, maar de verdediging zat meestal goed in elkaar en ook in de aanval schroomden Roef niet om brutaal verschillende keren goed door te gaan.. Gelukkig was er heel veel publiek en dat speelt wel lekker. Na afloop gingen we met z’n allen nog naar het clubgebouw, waar de jeugdcommissie voor iedereen en lekker friet je gebakken had. We danken dan ook alle leden van Roef, ouders en alle anderen die de hele middag aanwezig waren en belangstelling toonden voor deze jeugdactiviteit. a.s. Zaterdag 25 maart gaan wij met onze afde ling op pad om bingoloten te verkopen voor de Telebingo van MTV. Zorg dat je allemaal om 10.00 uur in het clubgebouw bent! Handbal is altijd raak! Het is weer tijd voor een Moergestelse dartcom- petitie. Begin mei 2006 gaan we starten! Maar niet zonder jullie natuurlijk, we hebben inschrij vingen nodig! DusVraag rond, zoek je teamgenoten van vorig jaar weer bij elkaar of maak een nieuw team met enthousiaste darters! Maak een team van minimaal 6 darters, geef het een naam, zorg voor een speelgelegenheid (cafe) in Moergestel en schrijf je in! Hoe inschrijven: Inschrijfformulier downlo aden op http://plok.it/mdc/downloads, of afha len bij Herberg de Veerkes. Volledig invullen en inleveren bij De Veerkes. Kosten: 30 euro per team, te voldoen aan de bar bij De Veerkes of overmaken op rekening 13.45.04.801 t.n.v. Peter Geerts te Moergestel o.v.v. Inschrijving MDC "naam team" Tot wanneer inschrijven: Inschrijving moet uiterlijk met Pasen, zondag 16 april 2006, bin nen zijn. Dit geldt ook voor het inschrijfgeld natuurlijk! Tot darts! Organisatie MDC 2006 Uitslagen zondag 19 maart 2006 Audacia 2 - Vlijmense Boys 2..... TSW Merlijn - Audacia 4 Tijdens het schaatsseizoen rapporteerden wij regelmatig over de goede prestaties van de wed- strijdschaatsploeg van Schaatsclub “De Vennen”. Dat ook de zeer jonge leden van de club prima kunnen schaatsen bleek tijdens de wedstrijden van het Kleine Banen Toernooi en het Gewestelijk Mini-Kampioenschap. Het Kleine Banen Toernooi was een cyclus van 3 wedstrijden op de ijshockeybaan in Tilburg, Breda en Den Bosch en 1 wedstrijd op de snel- piste van de ijsbaan in Lommel (België). Na afloop van de vierde wedstrijddag werd een eindklassement opgemaakt waarna er voor de snelste rijdertjes in de verschillende catego rieën prijzen waren. In een veld van totaal 154 jeugdschaatsertjes uit geheel Zuid-Nederland en België presteerden de 5 deelnemertjes van “De Vennen” uitstekend. Thomas van Dijk won zelfs de eerste prijs in de categorie jongens D. Ook Madolyn Appeldoorn viel in de prij zen met haar derde plaats bij de meisjes B. De overige deelnemertjes van “De Vennen” reden ook een goed toernooi maar veroverden helaas geen prijs: Celine Wolfs 13e bij de meisjes F, ROEF HANDBAL Uitslagen: JCJ Internos 2-Roef 5-13; MCJ GHV-Roef 1 18-6; GDJ Dongen 3-Roef 7-2; DAJ Taxandria-Roef 11-5; HS G.S.C.-Roef 17- 20 Programma voor de laatste kompetitiedag van de zaalkompetitie: Zondag 26 maart: 10.50 uur MBJ HVM 5-Roef 11.30 uurDS HMC 3-Roef Inhaaldag 2 april: 10.30 uur MCJ Roef2-De Sprint 210.00 Afgelopen zaterdag kwamen 3 trainers van het NHV onze jeugd trainen en een demo-training geven van de dames-selectie van Brabant. Onze kinderen van de C-jeugd waren het eerst aan de beurt en na een aarzelende start, werden ze steeds vrijer en enthousiaster, zodat ze konden genieten van een leuke training die Henk op een leuke wijze bracht. Ook de B-jeugd begon een beetje rustig, maar gaandeweg deden ook zij fanatiek mee aan de weer nieuwe oefenin gen die aangeboden werden door Daniëlle en 12.00 ■■■01 Nieuw E-mailadres 'Moergestel Nieuws' buro76@planet.nl ERKEND SCHILDERS- EN AFWERKINCSBEDRIJF BEGLAZINGSWERKEN - BEHANGWERKEN - SCHILDERWERKEN INDUSTRIEWEG 1 MOERGESTEL TEL. 013-513 6666 PAGINA 11 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 22 MAART 2006 Wfc-

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 11