Poirters KEUKENS EN INTERIEUR OP MAAI Modehuis MB Overweldigend.... Mottoverkiezing OPRUIMING! Ten Cate kinder ondergoed 2 SETS HALEN 1 BETALEN Uitwisselingsconcert Muziekvereniging Pr. Juliana Kwijtschelding 2006 Karei Verheijen echtgenoot van An Verheijen - Willems VOOR: PAGINA 3 K.B.O. AFDELING MOERGESTEL Frans Smolders in de leeftijd van 85 jaar. P.S. losse stuks 30% Raadhuisstraat 17 - 5066 AP Moergestel Na een moedig gedragen ziekte hebben wij, in zijn eigen vertrouwde omgeving, afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en trotse opa Hij vierde het leven. Genoot van de natuur, bloemen en muziek. Hij was vertrouwd voor iedereen. Moergestel: An Verheijen - Willems Peter en Petra Roel en Ilse Marloes en Twan Toine en Petra Fabienne Ivo Marianne en Hans Graag wil ik langs deze weg mijn dank uitspreken aan alle aanwonenden van mijn bestelwijk als postbode, die, in welke vorm dan ook, tijdens mijn laatste bestelronde blijk hebben gegeven van waardering. Versierde brievenbussen, vlaggen, ballonnen, tekeningen, cadeaus en zeer vele dankbrieven. Te veel om op te noemen. Het heeft zeer veel indruk op mij gemaakt. Graag wil ik ook mijn collega’s bedanken, want mede dankzij hen is deze dag een onvergetelijk afscheid geworden. Moergestel, 10 maart 2006 Correspondentieadres: Reuselhof 24 5066 AC Moergestel Marc van den Bosch De Looyakker 50 5066 MT Moergestel Tel. (013) 513 3913 Mobiel: 06 542 56 338 Stichting Welzijn Ouderen in de gemeente o i s t e r w i j k Woensdag 15 maart was de uitvaartdienst, waarna de crematie heeft plaatsgevonden. ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 15 MAART 2006 Stichting miMax KORTOM: advies, ontwerp, productie, plaatsing, begeleiding en nazorg allemaal in één hand! bel of tafel 'n andere er niet verzorgd meer uitziet: dan is zelfs dat mogelijk!) Bezoek en ontwerp aan huis (vn^end) Keukens op maat Badmeubelen Dressoirs Massieve tafels naar eigen ontw p Alle merken apparatuur (alles in één totaalplan!) Renovatie van lak- en heilswerken (d.w.z. als u voor uw keuken, uw meu kleur wilt omdat die RIKKEN EN JOKEREN Vrijdag 17 maart om 19.30 uur is het weer kaar ten in de Roozendries. Wij zorgen voor koffie, mooie prijsjes en een hoop gezelligheid. Komt u ook dan maken we er met zijn allen weer een fijne avond van. Tot vrijdag 17 maart. Jan en Herman. Nu het carnaval weer achter ons ligt, wordt het alweer tijd om het motto te verzinnen voor het carnaval van 2007. Deze mottoverkiezing zal dit jaar plaatsvinden op zaterdag 25 maart in café ’t Centrum. De avond zal om 20.30 uur begin nen en het nieuwe motto zal om elf minuten over elf bekend worden gemaakt. Iedereen die een leuk motto heeft, kan deze inleveren bij café ’t Centrum of bij Laura Spaninks, Hogenacker- straat 2 of per e-mail laura-edwin@home.nl (max. 5 per persoon). Motto’s kunnen ui terlijk op de avond zelf tot 21.00 uur bij ’t Centrum worden ingeleverd. Daarna zal de jury, bestaan de uit de drie prinsen van de carnavalsvereni gingen en twee onafhankelijke juryleden, bepa len wat het motto zal worden van het volgen de carnavalsseizoen. Degene die het winnende motto heeft gewonnen, zal een kleine attentie ontvangen. Al met al reden genoeg om op zater dag 25 maart een bezoek te brengen aan café’t Centrum! CV De Dorstvlegels BELASTINGAANGIFTE 2005 Mocht U hulp nodig hebben bij het invullen van uw belastingaangifte 2005 dan kunt U mits lid van K.B.O.-Moergestel terecht bij Harrie de Laat, Vinkenberg 10, Moergestel te bereiken onder telefoonnr. 5132330 of onder e-mail H.de.Laat@hetnet.nl Graag vooraf een afspraak maken. FIETSCLUB 50 KM. Met ingang van maandag 27 maart gaan we weer fietsen. Er wordt 10 keer een korte tocht gereden. Op 1 mei is de eerste lange tocht. Denk er aan dat u voor die tijd uw fiets in orde laat maken, of zelf doet. Met uw fiets in orde, de zon aan de hemel en je voelt je zorgenvrij. Veel fietsplezier. Jan van Elderen. Zondag 19 maart zal het harmonieorkest van Muziekvereniging Pr. Juliana uit Moergestel een concert geven in Tilburg. Het betreft hier een uitwisselingsconcert samen met TPG harmonie uit Tilburg. Om 12.00 uur begint het concert met als eer ste Muziekvereniging Pr. Juliana. Zij zullen enkele werken vertolken uit de serie “Disney”. Deze goed in het gehoor liggende muziek met bekende stukken uit “Jungle Book” en “The Hunchback of the Notre Dame” zullen zo vroeg in de middag als een heerlijke lunch aan het publiek geserveerd worden. Om het gedeelte van het Moergestelse harmo nieorkest wat pittiger te maken, zal ook de muziek uit de Western “The Magnificent Seven” gespeelt worden. Tijdens het nieuw- jaarconcert in Moergestel werd dit laatste stuk met veel enthousiasme van het orkest en publiek al eens uitgevoerd. Na een korte pauze zal TPG harmonie Tilburg met enkele verrassende werken het program ma voortzetten. Het concert zondag 19 maart zal plaatsvin den in La Vida, Veldhovenring 79 te Tilburg. Aanvang 12.00 uur. Een route beschrijving kunt u vinden op www.la-vida.nl De afgelopen weken heeft u de aanslag voor afvalstoffenheffing en rioolrecht in de bus gekregen. Misschien komt u dit jaar wel in aanmerking voor kwijtschelding hiervan. Anders dan voorheen heeft de gemeente, afde ling Financiën, dit jaar de mensen die een WWB- of een AÓW-uitkering genieten en vorig jaar ook recht hadden op deze kwijtschelding een brief gestuurd. Hierin wordt vermeld dat zij dit jaar geen kwijtschelding hoeven aan te vragen, maar dat dit automatisch zal gebeu ren. Voor diegenen die geen brief gehad hebben en denken toch recht te hebben op kwijtschel ding bestaat er de mogelijkheid deze aan te vragen. U kunt in aanmerking komen voor kwijtschelding als uw inkomen laag is en u geen of weinig eigen vermogen heeft. U dient hiervoor dan wel een formulier in te vullen, te verkrijgen bij Stichting miMax, Welke gegevens moet u meebrengen voor het invullen van het formulier? - laatste 2 maanden afschriften van uw bank- en/of girorekening en spaarrekening - uw laatste uitkering- c.q. loonspecificatie - voorlopige teruggaaf huurtoeslag 2006 van de Belastingdienst - laatste huurspecificatie (deze krijgt u jaarlijks van de Woningbouwvereniging) - polis zorgverzekering en betalingsbewijs van premie in 2006 - voorlopige teruggaaf zorgtoeslag 2006 van de Belastingdienst - - mededeling afvalstoffenheffing en rioolrecht 2006 Als u teveel inkomen of vermogen heeft hoeft u geen formulier aan te vragen, u komt dan niet voor deze kwijtscheldingen in aanmerking. De Onroerend Zaak Belasting voor gebruikers van woningen is komen te vervallen, dus daar hoeft U geen kwijtschelding meer voor aan te vragen. Mocht u nog vragen hebben dan kunt u altijd bellen met stichting miMax, 52 20 320. Ook voor het invullen kunt u bij ons terecht, iedere don derdagmiddag van 13.00-17.00 uur. Tevens zijn wij op 21 maart a.s. vanaf 19.00 uur geopend om u hierbij van dienst te zijn. Stichting miMax houdt spreekuur aan het Kerkplein 28 in Oisterwijk. GEEF ELKAAR DE HAND Donderdag 23 maart a.s. wordt er door de KBO een bezinningsmiddag gehouden. Deze vindt plaats in het parochiecentrum en begint om 14.uur. Wij sluiten daarbij aan en doen dat graag. Pastor Theo Schepens zal deze middag verzorgen. Iedereen is van harte welkom! Wij rekenen op een grote opkomst. Omdat het vervoer een steeds groter probleem wordt vragen wij u om als het enigszins mogelijk is op eigen gelegen heid te komen. Mocht dat echter niet lukken dan doen wij ons uiterste best om het met de Zonnebloem te regelen. U wordt dan gehaald en weer thuis gebracht. Als u gebruik wilt maken van dat vervoer wil het dan a.u.b.op tijd opgevent bij Jacqueline Vis, tel. 513 2523 of Gina Smits, tel. 513 2007. Tot 23 maart! FIETSCLUB 25 KM. Op maandag 3 april gaan we weer fietsen plm. 25 km. Als je zin hebt ga je met ons mee. Wé verwachten je dan om 13.30 uur op het St. Jansplein. Lies en Diny. CURSUS DIGITALE FOTOBEWERKING Op 28 maart start in de bibliotheek te Moergestel een cursus digitale fotobewerking speciaal voor de senioren van Moergestel. In deze cursus wordt U vertrouwd gemaakt met verschillende basis begrippen en handelingen om digitale foto’s te bewerken. Met behulp van oefenfoto’s wordt o.a. uitgelegd hoe U rode ogen kunt verwijderen, een irritant scheve hori zon recht kunt zetten, storende objecten kunt verwijderen, uitsnijden, invoegen enz. Ook wordt uitgelegd hoe U helderheid, scherpte, contrast en kleuren van foto’s kunt verbete ren. Er wordt gewerkt met het softwarepro gramma Adobe Photoshop Elements 3.0. De cursus vindt plaats op de dinsdagmiddag van 14 tot 16 uur en bestaat uit 10 lessen die om de 2 weken plaatsvinden. De eerste 5 lessen gaan tot medio mei en het vervolg in het najaar of begin 2007. Het cursusgeld inclusief een cur susboek en een CD met de oefenfoto’s bedraagt 100, Er zijn nog enkele plaatsen voor deze cursus.. U kunt voor deze cursus inschrijven bij Toos van Gool-Groenen, de Hoefkens 45, 5066 BX Moergestel, tel. 513 6170 of per e- mail toosvangoolgroenen@home.nl.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 3