ONZE DANSSCHOOL MOET LEEG Interesse Audacia- nieuws VAN IERSEL Ut Allegaartje wint beide bekers Pieregeblèr 2006 Lustrum Rico Salvettiloop groot succes! Alle voorkomende gas-, water-, riool-, dakwerken en sanitair Judovereniging St. Jan .Vertrek 17.30 .Aanw. 17.45 Sportvereniging ’’ROEF!” 10.00 Kijk dan op www.danscentrumrobben.nl of bel Herman Robben 06 138 120 12. ...Aanw. 11.00 .Vertrek 10.00 .Vertrek 13.00 ...Aanw. 12.15 ...Vertrek 8.30 Aanw. 8.45 ...Aanw. 10.45 ...Vertrek 9.00 ...Aanw. 10.45 Aanw. 9.00 .Vertrek 10.00 ...Vertrek 7.45 Aanw. 9.00 ...Aanw. 11.00 ...Aanw. 11.00 ...Vertrek 8.45 14.30 12.00 11.30 10.00 Alle liedjes waren van een zeer hoog niveau, wat het voor de jury moeilijk maakte een winnaar te kiezen. Danny van den Mei jdenberg-Antonis presenteerde de avond op een zeer succesvol le manier. Daarbij hield ze steeds korte, gevat te interviews met de deelnemers, waardoor het publiek naast de liedjes ook nog wat achter grondinformatie te weten kwam. 11.00 11.45 10.00 11.00 12.00 Loodgietersbedrijf Twee bekers in één klap Ut Allegaartje won de beker voor het Carnavalslied van Moergestel en ging er ook met de Cees van Esch wisselbokaal voor de presentatie vandoor. Het lied van Ut Allegaartje gaat over ons mooi zigeunerhol; Moergestel, waar gedanst, gedronken en gefeest wordt. De melodie in de zang wordt op bijzondere wijze ondersteund door het achtergrondkoor. In de presentatie zien we een heuse zigeunerwagen, voortgetrokken door een groot bruin paard. Daaromheen verschillende zigeuners, die onder andere dansen, rond een kampvuur wat drin ken, en rozen uitdelen aan het publiek. Een mooi geheel, uitgewerkt tot in detail. Overige deelnemers Alle elf overige deelnemers mogen ook met recht trots zijn op zichzelf. De Timmies bijten het spits van de avond af. Zij laten meteen zien, dat een teambuilding-dag onder het personeel van ’t Stokske beslist niet nodig is. Als heksen en één bruid zingen ze dat iedereen elkaar nodig heeft. De Kaartclub is één van de debuterende groe pen, hoewel we zanger Jurgen Smolders al vaker op ’t Pieregeblèr-podium gezien hebben. Zij zingen dat ze van de kaart zijn, maar heb ben hun danspasjes perfect onder controle. De Brouwer Junior komen met hun Piere- polonaise. Zij krijgen het voor elkaar om ver schillende deelnemende groepen en andere aanwezigen tegelijk op het podium te krijgen en vervolgens met hen een lange polonaise door de zaal te maken. De Poekeltjes hebben een liedje met zeer creatieve woordspelingen, zoals “in mijn blue tooth geboord”. Op het podium zien we de leden van de groep, als mobiele telefoons verkleed, het onderwerp van het liedje goed uitbeelden. Op zondag 19 februari vond in Middelbeers het 23ste voorjaarstoernooi plaats.Het leuke toer nooi wordt jaarlijks georganiseerd door Judoclub Sankawa en hier aan nemen vele judo clubs deel. Aan dit toernooi namen ook enke- Ie judoka’s van Judovereniging St.Jan deel. Sommige van deze judoka’s behaalde een mooie plaats. De namen van deze judoka’s zijn 3e plaats voor Mark van Engeland, 3e plaats voor Emma van den Elzen, 3e plaats voor Job van den Elzen en een mooie le plaats voor Thom van de Bruggen (foto). Zaterdag 18 februari was Sporthal Stokeind omgetoverd in een echte feestzaal, waarin iedereen het die avond goed naar zijn/ haar zin heeft gehad. Om van de kale sporthal een sfeervol en carnavalesk geheel te maken, was hulp nodig van de tientallen mensen die hieraan mee hebben gewerkt. Zij hebben hard hun best gedaan en verdienen daarvoor dan ook alle lof. onze eigen Moergestelse Henriette van Gils als eerste. Haar tijd over die afstand was 24,04 minuten. Onnodig te vermelden dat zij dus winnares werd van het speciale Moergestelse klassement over de 5 kilometer. Bij de dames 10 kilome ter was die eer weggelegd voor Suzanne Colsen.(41.58) En Ad Oerlemans en Luc van den Meijdenberg mochten zich die dag verheu gen over het feit dat ze als snelste Moergestelnaar de afstand van respectievelijk 10 en 5 kilometer hadden afgelegd. Hun tijden waren 42.16 en 20.13. De organisatie was kortom zeer verheugd over de opkomst en het verloop van deze lustrum loop en nodigt iedereen uit om volgend jaar deel te nemen aan de 6de editie. Wie alle uitslagen wil bekijken wordt verwezen naar www. rico- salvettiloop.nl ROEF KORFBAL EINDE ZAALCOMPETITIE NADERT Komend weekend zijn er in verband met car naval geen wedstrijden gespeeld Komende Programma zondag 5 maart 2006 VCB 1 - Audacia 1 Audacia 2 - Vlijmense Boys 2 De Bocht’80 2 - Audacia 3 Audacia 4 - VOAB 6 Audacia 5 vrij Audacia 6 vrij Gilze 5 - Audacia 7 AUDACIA JEUGD Zaterdag 4 maart TSC C2 - Audacia Cl Audacia C3 - ODC C4 Uno Animo D2 - Audacia D2 Audacia D3 - Tuldania Dl Audacia D4 - Nevelo D4 SC Olympus El - Audacia El Audacia E2 - Uno Animo E2 Audacia E3-WSC E6 Nevelo E4 - Audacia E4 SC ’t Zand E10 - Audacia E5 Audacia E6 - Waspik E3 Audacia F2 - SV Capelle F1 Audacia F3 - Oisterwijk F1 Nemelaer F3 - Audacia F4 Programma 4-3-2006: Pup. BMC E3 - Roef. El vertr. 8.00 Pup. Zwart Wit ’82 El - Roef. E2 vertr. 12.15 Programma 5-3-2006: Spoordonkse Girls 2 - Roef. 1 vertr. 9.00 Lijkt korfbal je wel wat, kom gewoon eens mee trainen op de maandagavond vanaf 18.00 uur in sporthal Stokeind. Vraag naar Corrie Schilders (5132326) of Peter Vrijhoeven (5133455). Julia is de enige deelnemende groep van dit jaar met live-muziek. Gastzanger Koen Hessels debuteert op het Pieregeblèr, maar laat duide lijk horen, dat hij elders al podiumervaring heeft opgedaan. De Brugzeikers zijn als groep op het Pieregeblèr nieuwkomers en komen meteen met een pak kend liedje. Op de zondag na het Pieregeblèr, tijdens het opruimen, hoor je de meeste vrij willigers dit liedje fluiten en neuriën. Will en d’r manne staan als een kleurrijk geheel op het podium en brengen een lied waarin ze onder andere vertellen, dat ze het camavalsmot- to een ideaal jubileum- motto vinden voor de Pierewaaiers. De Durdraaiers besloten drie weken voor aan vang van het Pieregeblèr definitief om toch mee te doen. Ze maakten een race tegen de klok. Voor deze ervaren groep bleek die korte tijd toch genoeg te zijn om een gezellig lied en een mooie presentatie neer te zetten. De Boerebruiloftclub deed voor het eerst mee en hadden Kees Kouwenberg gevraagd om hen te ondersteunen. Deze club hield 20 jaar gele den de eerste boerenbruiloft in Moergestel en lieten merken ook te weten hoe ze een gezel lig lied moeten maken. Baja Baja kwam het podium op verkleed als nerds. Zij wilden eens wat anders laten horen dan een liedje met ‘La La, La La’ en maakten er ‘Thü, Thü, Thü, Thü, Thühü’ van. Ze kre- gen hierbij ondersteuning van Audacia. De Kammeraoj sloten de avond met hun Jojo- daans. Een lied over ‘hun’ prins Jo van Schaik d’n Enigste. De presentatie speelde zich af in de toekomst, waarbij met weemoed terug geke ken werd op het jaar 2006, toen Jo van Schaik nog jong was. Uitslag Presentatie (Cees van Esch Wisselbokaal): 1Ut Allegaartje; 2. De Kammeraoj; 3. De Durdraaiers; 4. De Brouwer Junior; 5. Baja Baja; 6. De Poekeltjes; 7. De Brugzeikers; 8. De Timmie’s; 9. Will en d’r manne; 10. De Boerebruiloftclub; 11. Julia; 12. De Kaartclub.'» Carnavalslied van Moergestel 2006: 1. Ut Allegaartje, 2. De Boerebruiloftclub en De Kammeraoj; 4. Baja Baja; 5. De Durdraaiers; 6. De Brouwer Junior; 7. De Brugzeikers; 8. De Timmie’s; 9. Will en d’r manne; 10. De Poekeltjes; 11. Julia; 12. De Kaartclub. Audacia F5 - Nemelaer F7 Desk F7 - Audacia F6 Maandag 6 maart Sarto Fl - Audacia F1 Dinsdag 7 maart Audacia Dl - Taxandria Dl Terwijl op zaterdag voorafgaand aan de Rico Salvettiloop hevige regenbuien Moergestel teis terden en op maandag het parcours van de run door regensluiers bijna aan het oog onttrokken werd, op zondagmorgen 19 februari, scheen de zon en baadden de bossen tussen Moergestel en Oisterwijk zich zelfs in een voorzichtig win terzonnetje. En tot grote opluchting van de organisatie was ondanks de voorafgaande grote regenval het parcours zeer goed beloopbaar. Mede hierdoor was de opkomst dit jaar bedui dend groter dan andere jaren. Dat werd ook ver oorzaakt door het feit dat de loop deel uit uit maakte van het Midden Brabant wegcircuit. Nieuw was ook dat er dit jaar een jeugdloop werd georganiseerd voor de jeugd. Groot was het enthousiasme van de lopers van de onder bouw van de basisscholen toen het startschot gegeven werd voor hun wedstrijd. Ouders, broers, zussen, opa’s en oma’s zorgden voor luide aanmoedigingen. Er werd meteen een sprint ingezet en sommigen hielden dat vol totdat de finishlijn werd gepasseerd. Ook onder de midden - en bovenbouw van de basisschool bevinden zich vele talenten en velen van hen worden dan ook door kenners in staat geacht om een veelbelovende sportcarrière aan te van gen. Veel van de jonge renners gingen met een flinke kleur op hun wangen van de gezonde inspanning en de frisse buitenlucht, moe, maar voldaan en trots met een prachtige waardevol le medaille om hun nek naar huis. Daarna viel het startschot voor de 5 en 10 kilo meterloop voor de volwassenen. Bij de heren werd op de 10 kilometer Rik Elferink van Atletiekvereniging PSV glorieus winnaar in een tijd van 33.34 minuten. Bij de dames op dezelfde afstand eindigde Marjon de Kok uit Goirle met 38.35 minuten als eerste. Bij de heren op de 5 kilometer was de overwin ning weggelegd voor John van Vught in 18.03 en bij de dames eindigde op dezelfde afstand weekend staan de laatste wedstrijden in de zaal- competitie op het programma. Voor de senio- ren staat er niets meer op het spel maar voor de beide pupillenteams daarentegen erg veel. Beiden kunnen namelijk het kampioenschap behalen. De pupillen E2 mogen zelfs verliezen maar voor pupillen El geldt dit zeker niet. In Berlicum zal de uitwedstrijd tegen de nummer 3 BMC gewonnen moeten worden. Dus suppor ters jullie steun zal (hard) nodig zijn. ROEF HANDBAL De carnavalstrainingen waren weer gezellig en we hopen dat jullie allemaal weer een fijne vakantie hebben gehad. Bij het carnavals-mix- toernooi gingen de le prijzen voor de wedstrij den naar de Ridders Jonkvrouwen en voor het leukst verklede team naar de Politie Boefjes. Donderdag 2 maart 21.00 uur Heren-recrean- ten-wedstrijd. De wedstrijden voor het komend weekend zijn op zaterdag: 9.15 uur MCJ Wh.Demons 2-Roef 1 12.00 uur GDJ Elshout-Roef 12.50 uur MBJ Elshout 2-Roef. 10.30 uur MCJ Roef 2-Achilles 95 Zondag 5 maart 12.00 uur DAJ Elshout 2-Roef 13.10 uur HS EMZ-Roef2 12.50 uur DS Artemis 2-Roef 14.50 uur HS Mixed-up-Roef 1 10.00 uur JCJ Witte Ster-Roef9.00 17.15 uur JBJ Witte Ster 2-Roef16.15 Handbal is altijd raak! lil 1 ST. WILLIBRORDSTRAAT 45 5056 HT BERKEL-ENSCHOT TEL. 013 - 533 3321 .8.30 1.45 v/h Jos Habraken MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 1 MAART 2006 PAGINA 7 1

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 7