N.I.W. CDA -4 /■■Kri Jan Vriens ALGEMEEN BELANG 4 We gaan ervoor! aan het woord 'J lijst Duidelijk lokaal Bel Jos van Dijk PAGINA 5 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 1 MAART 2006 >-» Jan Oerlemans Piet Meeuwis Een goede buur LIJST .../aat uw stem niet verloren gaan, ga stemmen 7 maart.... Ga stemmen Mijn advies is: ga zeker stemmen op 7 maart. Stem dan meteen maar op lijst 1, verder zoe ken is immers dan overbodig. Jan Vriens, kandidaat wethouder Algemeen Belang. Is uw riolering verstopt? RIOLERINGSWERKEN Vooskerbos 25, Moergestel Tel. Fax (013) 513 3136 Mobiel: 06 - 239 79 071 Ook voor het vernieuwen van uw rioleringen! GEMEENTE BELANGEN Mjj Lijstenmakerij voor alle inlijstwerk Restauratie-atelier Programma Algemeen Belang Mijn ja is ook gestoeld op het feit dat ik vind dat Algemeen Belang een goed doortimmerd programma heeft, een sterke fractie en een grote achterban. Het is een ambitieus program ma dat een breed draagvlak nodig heeft. Dus een gezonde samenwerking met de andere par tijen is noodzakelijk. Als je zoveel jaren als ik vanuit mijn betrokkenheid met en mijn dienstbaarheid aan de burgers hebt mogen werken als vraagbaak en ombudsman voor velen uit onze gemeenschap en als je weet, dat diezelfde intentie wordt vorm gegeven door mijn opvolgers, dan vraag ik U bij dezen om op 7 maart a.s. Uw steun te geven aan de kandidaten van Algemeen Belang. Voor Uw vertrouwen gedurende mijn raadsperiode zeg ik U oprecht van harte dank. Noud Smits Nieuwe lijsttrekker Algemeen Belang heeft een nieuwe lijsttrekker: Ruud van de Ven, tot voor kort de drijvende motor van Ondernemend Moergestel. Hij treedt in de voetsporen van raadsnestor Noud Smits. Dat is geen gemakkelijke opgave. Toch zullen deze sporen door worden getrokken: dienstbaar zijn voor de kiezers, een positief kritische hou ding richting het dagelijks bestuur, geen bla, bla, de mouwen opstropen en hard werken voor de gemeenschap. Mijn wensenpakket De komende jaren zou ik vooral aandacht wil len schenken aan de volgende punten: leef baarheid, veiligheid en bereikbaarheid; ver sterking bedrijfsleven; halt toeroepen aan ver loedering openbare ruimte; promotie en ver dere uitbouw van de sterke punten van de gemeente Oisterwijk (als natuurlijke parel, sportactiviteiten, toeristisch product, gespe- Waarom wethouderskandidaat voor Algemeen Belang? De laatste weken heb ik diverse malen de vraag gekregen waarom ik mij kandidaat stel als wethouder in Oisterwijk. Toen het bestuur van Algemeen Belang mij een paar weken geleden benaderde, heb ik enkele dagen bedenktijd gevraagd. Je levens pad is naar mijn mening onbestemd en wordt soms bepaald door onverwachte gebeurtenis sen of vragen. Mijn lijfspreuk daarop is altijd: take life so it comes. Dus wil ik de uitdaging aangaan en mijn ruim dertigjarige ervaring in overheidsland, in diverse besturen, het bedrijfs leven en het maatschappelijk leven inzetten voor het algemeen belang. De meedenkende gemeente Mijn doel is het gemeentelijk beleid en de regelgeving nog meer af te stemmen op de vra gen van de klant: een positief meedenkende en voorwaardenscheppende gemeente. De burgers willen waar voor hun belasting geld. Terecht. Van een gemeentebestuur mag worden verwacht dat het een duidelijke en bij de tijdse stellingname poneert: dat mag wel en dat mag niet en wel hierom. Dit vereist poli tieke moed en daadkracht, ondersteund door een flexibel ambtelijk apparaat. Juridische en financiële kwaliteitszorg zijn hierbij zeer belangrijk. cialiseerde (detail)handel, aantrekkelijke dorps kernen, cultuur); meer flexibiliteit in en min der planologische en andere regelgeving; snel lere en eenvoudigere besluitvorming; vroegtij dige inspraak bijvoorbeeld in het kader van inbreidingslokaties; een adequaat en bij de tijds evenementenbeleid; handhaving op maat; meer aandacht voor uitvoering plannen voor de jeugd en senioren. 1. Ruud van de Ven 15. Trees Verhoeven-Gianotten 14. Piet de Bakker 13. Niels de Rooy 11. Marleen van Beekhoven 12. Dennie van Helden 9. Kees van Elderen 10. Ton Timmermans GB Niels van de Ven Houd de dief! Mountainbiketeams: flexibel en snel. Alle fietsen bezet, met een politie op sterkte. Let op: niet gedogen, maar handhaven We moeten van de gemeente op aan kunnen. Veiligheid dichtbij huis: iedereen denkt mee. burger, politie en bestuur. Gemeentebelasting: niet meer dan nodig. Pas op de centen: zuinig met gemeenschapsgeld. 8. Pieter Burgers 2. Martien Mathijssen Heusdensebaan 27, 5061 PM Oisterwijk tel. (013) 5284856 Open: donderdag 13.00-18.00; vrijdag 10.00-18.00; zaterdag 10.00-15.00 22. Jan Vriens 7. Hannelie Volleberg- van Oers (rr- in i-k 3. Arnold van Beekhoven 4. Evelien Roborgh-Jansen 5. Chris de Veer 6. Ria Peters -w—--

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 5