Magere Stooflappen Kip Slagerij 1 van Zon-Reyrink ft 2.40 5.50 140 1.69 0.80 0.80 Wiener-ZZigeuner- schnitzels Pieregeblèr 2006, een opwarmertje...! ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES J Kies voor je eigen levensstijl... ...samen met Hypotheek Visie in Chinese saus BON I J LET OP! i I ROOTVEN 74 - MOERGESTEL - TELEFOON (013) 513 1769 HYPOTHEEK VISIE 4 Hamburgers 4 Runder- schnitzels Provencaals blijven ‘vaag’ houden het mysterieus spannend betreft het lied en act. Op de vraag ‘wat kun nen we van jullie verwachten’ antwoordt ’t Allegaartje dat het dorp weer stof tot praten zal hebben! En van de Brouwer Jr. mogen we over het lied verklappen dat ze bij de eerst 12 gaan eindigen... Julia kan dit jaar wel eens verrassend uit de hoek gaan komen. Over het nummer geven zij namelijk prijs dat het van origine Duits is en een duidelijk carnavalesk karakter heeft. De Durdraaiers zijn bijna klaar: “We moeten alleen nog een liedje hebben, tekst schrijven, een show in elkaar zetten, pakken regelen en veel oefenen”. 11 jaar Pieregeblèr! Voor de Pierewaaiers is dit carnavalsjaar een bij zonder jaar, zij bestaan namelijk 44 jaar. Maar voor het Pieregeblèr is dit ook een bijzonder jaar, dit festival bestaat namelijk 11 jaar! 11 jaar geleden ontstond dit festival uit een idee van Cees van Esch, die onlangs postuum ere lid van CV De Pierewaaiers is geworden. Een eerste carnavalsjubileum voor dit feest, dus. De afgelopen 10 jaar is dit gevierd in Den Boogaard, maar zoals u weet is deze gesloten. Daarom wordt dit jaar het Pieregeblèr gevierd in Tennissportcentrum Stokeind. De 1 le keer wordt groots gevierd! Het Pieregeblèr bestaat dus 11 jaar. Bijzonder te vermelden hierbij is bijvoorbeeld dat verschillende deelnemers voor de 11e keer meedoen; dat Sjef Schilders voor de 11e keer hard meehelpt om alles goed te laten verlo pen op technisch gebied en dit jaar zelfs actief commissielid is geworden. Dit Moefgestels evenement kent dus al 11 jaar gedreven en gemotiveerde mensen die dit feest tot een fantastisch einde weten te brengen. En dat mag zaterdag 18 februari flink gevierd wor den! De deelnemers Er zijn dit jaar 12 deelnemers, namelijk: ’t Allegaartje; BAJA BAJA; Boerenbruiloftclub en Kees Kouwenberg; Brugzeikers (een nieu we groep voor het Pieregeblèr); Brouwer Jr. (voor de 11e keer deelnemer); Durdraaiers (doen voor de 8e keer mee); Julia; De kaartclub (een nieuwe groep); Kammeraoj; Poekeltjes; Timmies (11 dames); Wil Bax-Habraken. Het zijn dus twaalf verschillende groepen, met ver schillende liedjes en acts, maar ook met verschil lende ideeën, achtergronden en meningen. Vol verwachting klopt ons hart BAJA BAJA, de Brugzeikers, de Timmies, de Poekeltjes en de Boerenbruiloftclub met Kees Kouwenberg beweren op de avond van het Pieregeblèr met een carnavalskraker te komen. Deze groepen geven allen aan dat hun nummer uitnodigt tot meezingen en meedeinen, zij gaan nummers ten gehore brengen waarbij je niet stil kunt zitten, ’t Allegaartje en de Brouwer Jr. Bouillonsalade Winnen, winnen, winnen altijd maarrrr win nen! Elke groep mocht een voorspelling doen over de uitslag van het Pieregeblèr. ’t Allegaartje durft hier geen uitspraak over te doen, “er zou den zoveel leuke nummers in de maak zijn...”. BAJA BAJA zet in op Will Bax-Habraken en de Boerenbruiloftclub gunt elke deelnemer de eerste prijs, maar gaan er zelf ook voor. De Brugzeikers zetten op zichzelf in, terwijl Julia en de Brouwer Jr. aangeeft dat degene met de meeste punten gaat winnen. De Poekeltjes noe- men Brouwer Jr, De Kammeraoj en ’t Allegaartje als favoriet, maar zetten hun geld in op Toos Swinkels. De Kammeraoj is vooral blij dat ze weer onderdeel mogen zijn van dit feest en hopen dat iedereen met hen mee zal dansen en zingen, verder durven ook zij geen uitspraak te doen over de uitslag. En de Timmies zetten vol vertrouwen in op zichzelf. Zij doen voor de 3e keer mee en drie keer is scheepsrecht, vinden zij. Maar in alle bescheidenheid geven ze ook aan wellicht over moedig te zijn, vol spanning zullen ze de uit slag van de jury afwachten. De Durdraaiers, tot slot, noemen het publiek als grote winnaar. De avond van het Pieregeblèr wordt aan elkaar gepraat door presentatrice Danny van den Meydenberg-Antonis. Danny gaat de avond voor de tweede keer presenteren (vorig jaar heeft Carolijn Schoones de honneurs waarge nomen. “Het leuke aan de presentatie van het Piere geblèr is dat het een ongedwongen en gezelli ge avond is, zowel in de zaal als op het podi um. Alle groepen zijn zenuwachtig (inclusief ikzelf), maar ze hebben er allemaal zin in! “...de voorbereiding is hartstikke leuk, maar de avond zelf is geweldig om te doen! Ik vind het dan ook een eer om het voor de tweede keer te mogen doen! Ik heb er zin in!”. Hebt u ook al zin in het Pieregeblèr? Wij wen sen u zaterdagavond 18 februari 2006 heel veel plezier tijdens het 11e Pieregeblèr in Tennis sportcentrum Stokeind! Ad, Annelies, Denis, Guus, Mare, Margriet en Sjef. 'Zoekertjes' UITSLUITEND schrittelijk opgeven en samen met hel verschuldigde bedrag in de bus stoppen... Hè, hoe kan dat nou? Een artikel over het Pieregeblèr, terwijl dat festival nog voor de deur staat...? Ja hoor, niets is onmogelijk! Het verdwijnen van Den Boogaard mocht geen obstakel vormen, dus ook hiervoor vin den we een oplossing! Alle deelnemers zijn de afgelopen tijd hard bezig geweest om voor u een prachtige act in elkaar te draaien. Iedereen heeft gerepeteerd en geoefend om een fantastisch carnavalslied ten gehore te kunnen brengen. Rauwe ham 100 gram Berliner 100 gram Grillworst 100 gram Woensdag: 500 gram Gehakt 500 gram Verse worst 500 gram Shoarmareepjes g SAMEN Of3U PAGINA 10 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 15 FEBRUARI 2006 5.25 500 gram l 5.25 500 gram 5.00 9 100 gram 1 1 Woonplaats Telefoon I Onderstaand gedeelte ook invullen. I Naam [_Straat Zoekertjes kosten 3,00 voor 120 lettertekens incl. leestekens en spaties. Bij meerdere tekens kosten ze 4,50. Gebruik daarom zoveel mogelijk de bon die we wekelijks afdrukken. i I 1 1 1 1 t/m 6 regels 3,00 t/m 10 regels 4,50 Hypotheek Visie Besterdring 221, 5014 HK Tilburg tel. (013)581 18 66 Kijk ook eens op hypotheekvisie.nl i I UJUorvl te- MAANDAG EN DINSDAG: Speklappen 500 gram 2.75 kosten, bij 'normale' grootte €3,00; anders €4,50 p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hogedruk en alle voorkomende werkzaamheden: 'De Klusjesman’, Langven- nen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 013 - 5283937. Geboortekaartjes? Een meer dan bijzon dere keus vindt u bij ons! Buro '76, Oister- wijkseweg 43. Waar anders? Tel. 513 2268, www.kinderschoenenkopen.nl VU-RIO, riolering ontstoppen en vernieu wen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013- 5333864. Bezoek ook eens onze web-site: www. schepenstweewielers.nl Schepens Tweewie- lers, Kerkstraat 21Oisterwijk, Tel. 521.7326. Noveen volbracht. K.V. a.s. zaterdag Pieregeblèr in Sportcentrum Stokeind! Zaal open 18u30, aanvang 20u00, Koop snel uw kaarten (zie advertentie) en zing mee met het 11e Pieregeblèr! Lekker eten? Kant en Klare spareribs! In handige magnetronzak. Verkrijgbaar bij: Slagerij Ketelaars. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Weesge groet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast on mogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit be- richt. U krijgt wat u vroeg. Voor Carnaval iets nodig? Wij hebben teveel om op te noemen in Twinkeltje Zaterdag 18 februari, 11e Pieregeblèr in Sportcentrum Stokeind! Koop nog snel kaarten a 7,- bij de voorverkoopadresssen die vermeld staan in de advertentie elders in deze krant. BUFFET voor feesten en partijen bezorgen 8.50 p.p. bij Chinees Restaurant ‘Yueng Shing Bel 5131163. Te koop: vrijstaande woning in buiten gebied Moergestel, Heuvelstraat 14, perceel 2570 mtr. Voor meer info tel. 013-5132817. Trek je gekke kleren aan en kom alvast in de stemming: Vurpruuve in De Veerkes. a.s. vrijdag met happy hour van 21.30-22.30. Zondag 19 februari bij Partyboerderij ‘t Draai:boompje: Dé vurpruufparty. Haal je kleedje weer van zolder en kom vast in de stem ming! Vanaf 18.00 uur met DJ Raimo. Dienbladverkiezing in De Veerkes. Ut schonste blaoike levert een oase aon drank op. Dus knutsel, timmer, knip, plak, las, etc. er lekker op los. Oók nieuwsgierig naar hèt Gèsselse carna valslied 2006? Kom 18 februari in Sportcentrum Stokeind naar het 11e Pieregeblèr, aanvang 20u00! Zing en dans mee met 12 enthousiaste deelnemers! ALAAF! Snelle lekkere hap voor de carna val? 5 gegrilde kippenbouten voor 5,00. Slagerij Ketelaars. Te koop: i.z.g.s. sportieve Fiat Seicento 1.1. Brush zilvergrijs bj. feb. 2002, 33.000 km, onder houden bij dealer vraagprijs 5450,00. Info 06- 51420379 na 18.00 uur. Twinkeltje is na carnaval gesloten t/m 18 maart. Haal tijdig uw stomerijkleding op. Trek je gekke kleren aan en kom alvast in de stemming: Vurpruuve in De Veerkes a.s. vrijdag met happy hour van 21.30-22.30. Dienbladverkiezing in De Veerkes. Ut schonste blaoike levert een oase aon drank op. Dus knutsel, timmer, knip, plak, las, etc. er lekker op los. Bakkerij Kouwenberg heeft een speciale aanbieding voor het Carnaval 2006: Carnavalstaartje voor €7,00, 10 worstenbrood jes voor 7,00 samen voor €12,50. Bestel tij- dig: 013-5424177. DEZE WEEK u,t eigen keuken: Loop eens binnen of bel voor een afspraak. U bent w.j.jwoits van harte welkom! De gehele week: Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,40 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel. I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I 500 gram DONDERDAG, VRIJDAG EN ZATERDAG

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 10