{CDA Frank Derksen terug aan top bij de driebanders Jan Miezels Kleinmeubelen Slaapkamers Banken Matrassen (Relax)Fauteuils Eethoeken Bedbodems Etc. etc- etc’ Kaste*1 Dressoirs Moergestel mag meer van het gemeentebestuur verwachten Duidelijk lokaal www.woninginrichting-janmichiels.nl Proficiat Bel Jos van Dijk RIOLERINGSWERKEN Vooskerbos 25, Moergestel Galerie de Verdieping Expositie 44 jaar Pierewaaiers We gaan de verkiezingen in met 5 partijen ''/i. Dankbetuiging Sjaanjan en Harriëtte Rijnen Tot kijk in Oisterwijk LIJST Zaterdag 11 februari Zondag 12 februari Zaterdag 18 februari Zondag 19 februari 14.00 tot 17.00 uur 12.00 tot 17.00 uur 14.00 tot 17.00 uur 12.00 tot 17.00 uur sluiting. Mede dankzij familie, vrienden, kennissen, vaste klanten, leveranciers en collega’s hebben wij ontzettend genoten van ons feest! Wij bedanken iedereen voor hun aanwezigheid, felicitaties, cadeaus en de overweldigende belangstelling. Een speciaal woord van dank voor onze eigen medewerkers van Partyboerderij ‘t Draaiboompje voor hun grandioze inzet! Onze lieve Lobke 3 jaar! Oma, Opa en Ome Frank HAAREN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren De complete woninginrichter tel. (0411) 62 12 17 Kijk voor uitgebreidere informatie op www.gemeentebelangenoisterwijk.nl In de finale zette Gert die lijn goed door, maar dat was niet voldoende voor de zege. Frank was een maatje te groot. In de zesentwintigste beurt had Gert 18 caramboles (toch geen slecht gemiddelde) maar Frank had de eindstreep al gepasseerd. MOERGESTEL Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013)513 12 34 Is uw riolering verstopt? Tel. Fax (013) 513 3136 Mobiel: 06 - 239 79 071 Ook voor het vernieuwen van uw rioleringen! DRUNEN Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 "De Pierewaaiers" De Pierewaaiers" 4» _r 1 Zaterdag 25 februari: Boerenbruiloft (Programma zie Pierewaaiersblaoike) Is de keuze wel zo moeilijk? In 1998 en 1999 won hij het toernooi bij de Klaore en werd er gedacht dat hij een lange tijd aan de top zou blijven. Hij deed ook trouw mee, maar was niet meer onverslaanbaar. Goed, hij liet wel zien een technisch begaafde biljar ter te zijn, maar bij achterstanden had hij niet meer genoeg zelfvertrouwen om terug te vech ten. In zijn kruisfinale afgelopen zondag tegen Martin van den Aker leek het even weer die kant op te gaan maar nu leek het wel een her boren Frank aan het biljart te staan. In de eer ste helft van de partij stond hij regelmatig met 5 caramboles achter, maar krabbelde steeds terug tot in de zevenentwintigste beurt met 18 -18 langszij te komen en daarna nog enkele beurten nodig te hebben om door te stomen naar de 25 en Martin op de 18 te laten staan. In de andere kruisfinale stond een debutant voor de laatste vier Gert Rijnen tegen de debu tant van het vorig jaar Frans van der Donk. De vorm van de dag was voor Gert, die zich bekwa mer toonde in het zeker afmaken van maakba re patronen. In de negenendertigste beurt maakte hij de 25 vol en liet Frans op 14 staan. Want vindt u nou van de verkeersveiligheid in Moergestel... U kent dat wel, even boodschappen doen in een winkel in de kom van Moergestel. Met gevaar voor eigen leven begeef je je op het Rootven en de Raadhuisstraat. Vooral fietsers en voetgan gers lopen hier een onaanvaardbaar risico aan gereden te worden. Over de afloop maar niet nadenken. Bij de vorige verkiezingen was bij alle partijen in het programma te lezen dat er iets moest gebeuren aan de verkeersveiligheid in de kom van Moergestel. De partijen, die nu het college vormen, hebben zich allemaal op een of andere manier uitgesproken om hier iets aan te doen. Niks is er gebeurd. Men zou eens kri tisch kunnen kijken of vrachtwagens die onze kom als sluiproute gebruiken geweerd kunnen worden. Uiteraard zijn toeleveranciers welkom, maar hier kun je ook afspraken mee maken. Het gaat om de leefbaarheid en de veiligheid van ons dorp. Vooralsnog is het oorverdovend stil op het gemeentehuis. Als Pro (GroenLinks-PvdA- D66) het na 7 maart voor het zeggen krijgt Ieder heeft zo zijn eigen insteek. Ieder heeft zijn eigen achtergrond. Maar we zijn allemaal bezig met hetzelfde: het belang van de gemeenschap. U, als kiezer, zult een verantwoorde keuze moe ten maken! Hoe zijn de programma's? Oude wijn in nieuwe zakken? Gemeente Belangen is daar heel duidelijk in in haar verkiezingsprogramma. We hebben onze speerpunten. Kort en bondig. Geen valse ver wachtingen, geen loze beloften. We hebben een aantal jongere kandidaten op de lijst, die hun eigen inbreng hebben gehad bij de totstandko ming van het programma. Nieuwe impulsen, nieuwe gezichtspunten. In ons programma legden wij wederom verant woording af over wat we gedaan hebben. U kunt dus vergelijken tussen beloften en het nakomen van afspraken. Maar los van de ver antwoording of het programma kan het te allen tijde zo zijn dat er bij u vragen leven of ondui delijkheden zijn, schroom niet, neem contact op met een van onze raadsleden of met de wet houder die uit Moergestel komt. Onze speerpunten op een rijtje: - Sociaal buurt- en wijkbeheer en sociale vei ligheid - Samen leven Samen wonen - WMO: de juiste zorg voor de inwoners - Goede huisvesting voor het onderwijs - Verkeersveiligheid rond de scholen - Accent op sociale woningbouw - Verruiming budget startersleningen - Behoud wijkcentrum de Waterhoef - Actieve en levendige centra in de kernen - Groenbeheer, onze gemeente waardig waar dig - Goed onderhouden (fiets-) paden Naast deze speerpunten zijn er specifieke zaken waar wij aandacht voor hebben, zoals het vracht verkeer door het centrum en het wildparke- ren. Met uw steun zullen de Moergestelse kan didaten samen met de kandidaatwethouder Jan Oerlemans zich sterk maken voor uw belangen. gaan we er werk van maken om de verkeersvei ligheid daar te verbeteren. Daar kunt u ons aan houden. Dat kan dus veiliger, dat kan beter. Stem PrO, Kies kwaliteit. Marjan Bastiaan, Wil Oerlemans, Hans Denissen, Maarten Lapien, Petra Lambregts. 1,6,5 PAGINA 3 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 8 FEBRUARI 2006 II Con van Beekhoven Evenementen: houd rekening met elkaar. Strandje aan de Reuset: zandkastelen bouwen en pootjebaden. Hertenkamp; park voor picknicken en speten en ontmoetingsplek voor iedereen. De bospaden op begaanbaarheid met de fiets of te voet staat voorop. XXX -J 44 jaar Pierewaaiers IM

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 3