R CCM CDA fl GBBl 4 *4 Q O Kies voor je eigen levensstijl... ...samen met Hypotheek Visie Wij gaan ervoor, wij staan er voor 1 1 2 voor als het écht nodig is... In alle andere gevallen: 0900 - 8844 Geef om vrijheid collecteweek VVD Oisterwijk omarmt initiatief “branding” Het Groene Woud Duidelijk lokaal Duidelijk lokaal r~ w Het Groene Woud Aanvang 20:30 uur Gemeente Belangen voelt zich verantwoordelijk voor: HYPOTHEEKVISIE Alarmnummer Dinsdag 7 februari L Wie de jeugd heeft LIJST Wat betekent het voor Heukelom, Moergestel en Oisterwijk? Jongeren: de nieuwe generatie die Oisterwijk moet koesteren Gemeente Belangen heeft een aanspreekpunt voor jongeren in de personen van de jongeren op onze kandidatenlijst. Meer weten? Kijk op www.gemeentebelangenoisterwijk.nl of neem contact op met één van onze jongeren. Activiteiten voor de jeugd en jongeren woningbouw voor jongeren en starters! Volg het debat met de leiders van de politieke partijen, de initiatiefnemers en deelnemers “Toeristisch Oisterwijk” Gegroet, namens Gemeente Belangen: Anne-Marie Antonis .../Wet de beste kijk op elke buurt en wijk.... AMNESTY International JM. De Lind 71, Oisterwijk alle doelgroepen van ons Moergestelse om een goed en leefbaar dorp te behouden. De huisvesting van het onderwijs en goed onderwijs voor onze kinderen. De huisvesting voor kinderopvang De huisvesting voor de jongeren en starters De huisvesting voor de ouderen. De huisvesting voor de hele gemeenschap, en dan praat ik voor alle bewoners van Moergestel met name over de komst van de nieuwe Den Boogaard. Dat vele verenigingen en culturele uitspattingen zich daar weer snel thuis voelen. Er word ook hard gewerkt om in Moergestel een mooi centrumplan te verwezenlijken met meerdere woningen voor alle doelgroepen. Dus mensen Wij staan de komende vier jaar weer voor U klaar... staat U er op 7 maart voor ons??? Breng in ieder geval uw stem uit op 7 maart. Om dit kracht bij te zetten organiseert de WD op 7 februari a.s. een Politiek Café in Oisterwijk waarvoor de initiatiefnemers, de lijsttrekkers van de overige politieke partijen, de deelnemers in het toeristisch platform Oisterwijk en de pers zijn uitgenodigd. De avond is voor ieder een toegankelijk en begint om 20:30 in café La Belle Epoque, De Lind 71, Oisterwijk. 7 Maart, de dag dat we allemaal weer naar de stembus gaan. Graag wil ik even stilstaan bij de stelling waar ik me sterk voor maak: "Verkeer bij de scholen en behoud van onze kern". De veiligheid in het verkeer staat bij ons hoog in het vaandel. Er wordt steeds jachtiger geleefd en er nemen steeds meer mensen deel aan het verkeer. De verkeersveiligheid bij de scholen en die in de bebouwde kom zijn daarom bijzon dere aandachtspunten. Het zal U allen niet ontgaan zijn dat er voor Moergestel heel wat veranderingen gaande zijn, of te gebeuren staan. Laten we open staan voor De WD ondersteunt het initiatief dat onlangs van ruim 20 enthousiaste ondernemers in Brabant is uitgegaan voor een unieke wijze van ondernemen. Het Nationaal Landschap “Het Groene Woud” (grofweg de driehoek die wordt ingesloten door Tilburg, Eindhoven en ’s Hertogenbosch) wordt als “brand” of “merk naam” vermarkt. Met andere woorden: streek eigen producten en diensten worden geprodu ceerd onder één label: Het Groene Woud. Hierbij wordt een bijdrage geleverd aan het in stand houden en verbeteren van de omgevings kwaliteiten van Het Groene Woud. LIJST, k Kansen voor de boer; PAGINA 5 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 1 FEBRUARI 2006 1. Jan Oerlemans 2. Piet Meeuwis I W. Wolfs eke de Rooi] Groene kansen Ad Mutsaers 7. Gerard Willems Hypotheek Visie, Besterdring 2215014 HK Tilburg, tel. (013) 581 18 66 Kijk ook eens op hypotheekvisie.nl Nieuw E-mailadres 'Moergestel Nieuws' buro76@planet.nl Lekker genieten van het leven, de dingen doen die u belangrijk vindt... en onder tussen uw financiële zaken samen met Hypotheek Visie goed geregeld hebben. Want wij staan u bij keuzes te maken die u de kwaliteit van leven geven die u wenst. Dus loop eens binnen voor een persoonlijk en uitgebreid advies, of bel voor een afspraak. U ontvangt dan tevens het exclusieve boek 'Visie op levensstijl'"! Zolang de voorraad strekt Onderwijs en opvang: samenwerking voorbeeld voor elke wijk. Kansen voor kinderen: goede samenwerking in een veilige, prettige en stabiele omgeving. Goede leerschool: de Coppele zo snel mogelijk onder dak en overige scholen aan zet; snel en concreet Laat wethouder van den Bosch z'n karwei afmaken. 6. Kees van Elderen 12 t/m 18 februari 2006 giro 454 000 www.amnesty.nl GEMEENTE BELANOEN 3 Kees Rijnen 4 Carel Brands 5 Maria Willems -Schapendonk Voorste Stroom: natuurlijke loop met schone, groene B 4 ruimte voor ontwikkelingen. J y JF Grote bomen op 't St Jansplein meer ■1 8 Jan Alberts 9 Marco van Herck 10 Carlo van Esch 11 Mart Ermen 12 Anne-Marie Anton is- Vugts

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 5