open dag Kaste° Buurtvereniging ‘De Vurhaai’ bestaat 50 jaar! Kleinmeubelen Slaapkamers Banken Matrassen (Relax)Fauteuils Eethoeken Bedbodems Etc. etc. etc. Dressoirs www.woninginrichting-janmichiels.nl Protestantse gemeente Oisterwijk Bijbel, Babylonische spraakverwarring 16 en 17 juni 2007: Schoonheids-/pedicuresalon 'Apparanza' Rie Donders - de Sain Jan Donders NIEUW E-MAIL ADRES Moergestel, februari 2006 Vooskerbos 38 Voor de overstelpend vele en hartverwarmende bewijzen van medeleven, die ik na het overlijden van mijn lieve vrouw mocht ontvangen, zeg ik U hartelijk dank. Het is voor mij een troost te ondervinden hoeveel medelevende vrienden ik heb. Zaterdag 11 februari van 09.00-18.00 uur is de schoonheidsspecialiste van Keenwell Lasarel aanwezig. personen, het feest gestalte zullen gaan geven. Deze groep is inmiddels al tweemaal bij elkaar geweest. Vastgesteld als feestdatum is intussen MOERGESTEL Rootven 36 5066 AX Moergestel tel.(013)513 12 34 Zondag 5 februari Voorganger: mw.ds. W. van Egmond. Aanvang: 10.15 uur. Deze morgen noemen we de namen van de dopelingen van het afgelopen jaar. De ouders nemen de doopsteen mee naar huis en voor de dopelingen is Cr een brief als herinnering voor later, wanneer ze kunnen lezen. De Schrift lezingen zijn 2 Koningen 5: 1-15 en Marcus 1, 40-45. Er is kindernevendienst en crèche. Er is jeugdkerk: thema God gezocht. RIKKEN EN JOKEREN Vrijdag 3 februari om 19.30 uur is het weer kaarten in de Roozendries.Wij zorgen voor kof fie, mooie prijsjes en een hoop gezelligheid. Komt u ook dan maken we er met zijn allen weer een fijne avond van. Tot vrijdag 3 febru ari. Jan en Herman. DRUNEN Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 Sticht ing Welzijn Ouderen in de gemeente oisterwijk het weekend van 16/17 juni 2007. De jubileum commissie staat onder leiding van voorzitter Martien Oerlemans; secretaris Gerald de Groot en penningmeester Thom Roovers. Uit de tota le groep zijn inmiddels diverse commissies gevormd die zich met de verschillende onder delen organisatorisch gaan bezighouden. Naast kinderactiviteiten zal de traditioneel bekende reünie van huidige en oud-bewoners plaatsvinden (zaterdagavond) en voor zondag ochtend staat het van eerdere jubilea succesvol le ontbijt voor de gehele buurt weer op het programma. Daarnaast is men bezig met afwis selende zondagactiviteiten voor de gehele Moergestelse bevolking. Het is de bedoeling dat alle feestelijkheden plaatsvinden op en rond de Oisterwijkseweg. Houd ‘Moergestel-Nieuws’ maar in de gaten. Daar zullen van tijd tot tijd de vorderingen worden gepubliceerd van de commissies die met de diverse feestonderdelen bezig zijn. Niet alleen ‘De Vurhaai’ maar geheel Moergestel mag zich gaan opmaken voor dit 50-jarig bestaan! Nog anderhalf jaar en Moergestel bereikt een unieke mijlpaal: Buurtvereniging ‘De Vurhaai’ (Oisterwijkseweg en omliggende straten) bestaat 50 jaar! En voor zover we ‘De Vurhaai’ kennen zal dat ongetwijfeld op feestelijke wijze gevierd gaan worden. HAAREN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren De complete woninginrichter tel. (041162 12 17 Oecumenische avonden rond de Bijbel: Vorig jaar hadden we een positieve ervaring; drie inspirerende avonden waarop we in oecu menisch verband bezig waren met achtergron den van de Nieuwe Bijbelvertaling. Deskundige en enthousiaste inleiders vertelden ons over het ‘hoe en waarom’, de actualiteit en betrouwbaarheid. Ook werden we zelf actief betrokken. Dat smaakte naar meer. Vandaar dat we de draad weer opnemen. Opnieuw drie avonden met deskundige sprekers en ook zul len we zelf weer actief betrokken worden. Deze avonden zijn een samenwerkingsproject van de R.K.Levenskerk en de Protestantse Gemeente in Oisterwijk c.a. 9 februari in de Voorhof, Kerkstraat 62a, Oisterwijk. Aanvang 19.45 uur inleider: Prof. Dr. A. Van der Meiden theo loog en journalist). 16 februari in de Levenskerk, le Sage ten broekstraat 2, Oisterwijk Aanvang 19.45 uur inleiders: Drs. M. Rijkhoff exegeeten mw. ds. W. van Egmond. 23 februari in de Voorhof, Kerkstraat 62a, Oisterwijk. Aanvang 19.45 uur inleider: mw. Dr. M. Misset-van de Weg. tot september 2005 docent Nieuwe Testament aan de Radboud Universiteit in Nijmegen.) Iedereen is van harte uitgenodigd; ook ‘nieu we’ geïnteresseerden. Informatie: Lard Jansen, tel. 528 2868 of Ria Schoenmakers, tel. 528 3305. Tijdens de laatstgehouden jaarvergadering is er een groep gevormd van maar liefst 14 personen die, samen met het bestuur van 7 1,6,8 PAGINA 3 'MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 1 FEBRUARI 2006 (j^ULWJ K.B.O. AFDELING MOERGESTEL intensieve mascarilla 'Moergestel Nieuws' buro76@planet.nl vóór zondag 18.00 uur Maak nu Om u kennis te laten maken met deze producten kunt u een gezichtsbehandeling ondergaan t.w.v. 42,50 voor 22,50 IM jan Miezels De Lathouwer 15b, Moergestel schoonheidssalon Tel. (013) 513 3123 06 - 1327 3893 Tevens krijgt u een huiddiagnose ind. huidverzorgingspaspoort gratis Ook zijn er op deze dag speciale acties! alvast uw afspraak om teleurstelling te voorkomen tfF X F

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 3