HEROPENING donderdag 2 februari snoes z “Lekker shoppen en trends spotten” ZOEKERTJES’ SCHRIFTEL1JK OPGEVEN! ZOEKERTJES LET OP! René en Rob startten eigen bedrijf Als sinds enkele maanden zijn René van lersel (34) en Rob Vlassak (23) bezig als zelfstan dige ondernemers in badkamer- en loodgieterswerkzaamheden. De broodnodige ervaring deden zij de achterliggende jaren bij diverse projecten op. René is maar liefst 15 jaar werk zaam in de branche en vooral de laatste jaren richt hij zich op complete badkamers. Rob is ook al 8 jaar werkzaam en hij houdt zich voornamelijk bezig met het gehele loodgieterswerk en verwarming. b'on Speciale openingsacties Nimco wordt House of Shoes Nimco Moergestel goes House of Shoes shoes Zoekertjes kosten 3,00 voor 120 lettertekens incl. leestekens en spaties. Bij meerdere tekens kosten ze 4,50. Gebruik daarom zoveel het aantal vakjes ingegeven. Zoekertjes die niet volledig betaald zijn (lees: meer dan 120 letters voor 3,-) worden NIET meer geplaatst! En tot slot: Zoekertjes moeten contant bij opgave betaald zijn! of mogelijk de bon die we wekelijks afdrukken. Daarin staat precies alle loodgieterswerk zoals dakbedekkings-, i en verwar ming. René en Rob kunt u telefonisch berei ken op (013) 513 2833. Naam Vanaf 2 februari opent House of Shoes haar deu ren. Op zaterdag 4 februari zal de feestelijk opening plaatsvinden en is er volop vertier voor de kinderen. Wedstrijden met een vrolij ke buiteling van grote en kleine prijzen. Helemaal kek is de Loekie fiets t.w.v. 309,- ‘Cool Girl, een fiets helemaal voor de meiden van nu, jongens ontdekken de wereld met de 'X-Plorer’. Verder een kleurwedstrijd, waar kinderen bij inlevering van de kleurplaat kans maken op prijzen van Bob de Bouwer, VTech en University Games. Inleveren van de kleurplaat en de Loekie ant woordkaart kan tot en met vrijdag 10 februari. Samen hebben ze nu hun krachten (en kennis) gebundeld en kan men er terecht voor de aan- water-, gas-, afvoer-, zinkwerken leg van complete badkamers incl. tegel-, met- 1 sel-, timmer-, stuc- en elektrawerk en tevens Midden in het sfeervolle winkeldomein van Moergestel opent Nimco House of Shoes op donderdag 2 februari a.s het vernieuwde filiaal. Eigenaars Maaike en Peter Ligtvoet kunnen bijna niet wachten tot het zover is. “De nieuwe voorjaar/zomercollectie is binnen en we verheugen ons er enorm op om die te intro duceren. Gewoon omdat het er zo goed uitziet, maar ook omdat we straks kun nen presenteren op een manier die totaal nieuw en verrassend is. House of Shoes wordt voor Maaike en Peter Ligtvoet een belangrijke nieuwe stap in de toe komst. Al vanaf hun jeugdjaren werken ze in schoenzaken, vanaf 1991 zijn het zelfstandig ondernemers. Een flinke dosis ervaring, ken nis en feeling met het schoenmodevak heeft Peter Ligtvoet zeker, maar nooit eerder verheug de hij zich zo op een nieuwe winkelformule. “Dit is echt vernieuwend, zowel qua collectie als uitstraling van de zaak. Hier kom je om lekker te shoppen, trends te spotten. Hier zie je de nieuwste collecties, materialen en kleu- ren. Zoekertjes’ UITSLUITEND schrinelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen... MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 1 FEBRUARI 2006 PAGINA 10 Ligtvoet Nimco Raadhuisstraat 15 MOERGESTEL 013 5131867 www.houseofshoes.nl Uw 'Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,40 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel. Woonplaats Telefoon i i i --I Ook met onze kleurplatenwedstrijd zijn mooie prijzen te winnen. Je kunt de kleurplaat downloaden van onze site www.houseofshoes.nl of ophalen in onze winkel. De ingekleurde tekening kan van 4 t/m 10 februari ingeleverd worden. Hupsakee Gabor Mexx Gaastra Replay Bronx Braqeez Lumberjack Puma Pinocchio Esprit Clarks van Bommel Ecco Geox Petit shoes Yellow Cab IKKS t/m 10 regels 4,50 t/m 6 regels 3,00 j Onderstaand gedeelte ook invullen. Straat Voor de gemeenteraadsverkiezingen van 7 maart: ondersteun de plaatselijke partijen door de Moergestelse vlag op te hangen: €15,-. Na 18.00 uur af te halen op de Krijtestraat 3. Voor boerenbruiloft, optocht, playback, dweilen etc. kom naar Twinkeltje! De goed koopste in carnavalskleding! kosten, bij normale’ grootte €3,00; anders €4,50 p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hogedruk en alle voorkomende werkzaamheden: ’De Klusjesman’, Langven- nen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 013 - 5283937. Geboortekaartjes? Een meer dan bijzon dere keus vindt u bij ons! Buro '76, Oister- wijkseweg 43. Waar anders? Tel. 513 2268. w w w. kinderschoenenkopen.nl VU-RIO, riolering ontstoppen en vernieu wen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013- 5333864. Bezoek ook eens onze web-site: www. schepenstweewielers.nl Schepens Tweewie- lers, Kerkstraat 21Oisterwijk, Tel. 5217326. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Weesge groet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast on mogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit be richt. U krijgt wat u vroeg. BUFFET voor feesten en partijen bezorgen 8.50 p.p. bij Chinees Restaurant ‘Yueng Shing' Bel 5131163. Koningin zoekt assistentie! Door een te grote schoonmaak zijn wij de lijst met vrij willigers kwijtgeraakt. Meld u aub. opnieuw aan als vrijwilliger voor koninginnedag, dit jaar zat. 29 april. Reageer op oranjecomité@tiscali.nl of bel Emilie 013-513 3436 of Erik 013-463 9496 Koud hè! wanten - handschoenen - mutsen - sjaals - badstof pyama's - lange onderbroeken - wollen hemdjes - flanellen lakens - enz. enz. Modehuis Pointers. Battle of the pub: 11 februari valentine’s night in de Veerkes. Be there! From 20.00 till u've found love! Onmisbaar: de ECHTE Moergestelse vlag voor tijdens de carnaval. Slechts €15,-. Na 18.00 uur af te halen op Krijtestraat 3. Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 nimco house01 Kom van 4 t/m 10 februari naar onze winkel en raad het gewicht van de Loekie-fiets. Misschien mag jij hem wel mee naar huis nemen!

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 10