25% korting op uw autoverzekering! Oisterwijk Gemeente Belangen timmert aan de weg De Nationale Voorleesdagen in Oisterwijk en Moergestel 'O J L koi~tingi J G Inspraakavond pilotlocatie Tilburgseweg 42 te Moergestel Rabobank 'S AVONDS TUSSEN 17.00 EN 19.00 UUR ZIJN WE NIET BEREIKBAAR... Het is tijd voor de Rabobank. Onze bekende borden worden op de diverse herkenbare plaatsen weggezet. Het oranje van Gemeente Belangen is inmiddels al op vele plaatsen zichtbaar. Ook wij zijn net als elke partij hard bezig met de aanloop naar de gemeenteraadsver kiezingen van 7 maart a.s.. Woensdag 18 januari ging een lang gekoesterde wens van onze dorpsgenoot Piet Willems in vervulling toen hij, ter gelegenheid van zijn zestigste verjaar dag, door zijn zonen Eric-Jan en Jack-Martijn in de vroege ochtend werd ver rast met een rit op een kameel door ons dorp. Bijgaande foto werd ons gestuurd door een oplettende buurtbewoner. Denkt u ook iets gezeien te hebben of te zien dat geschikt zou zijn voor deze rubriek? Zet het even op de mail en doe, als het mogelijk is, er een digitale foto bij! rondom het Prentenboek van het Jaar: Dat ben jij Kiki! geschreven door Amy Hest en getekend door Jill Barton.. Het is een gezellig verhaal waarin Kiki en opa samen een fotoalbum bekij ken Dinsdag 31 januari t/m zaterdag 11 februari 2006 Twaalf dagen lang Van dinsdag 31 januari t/m zaterdag 11 febru ari bent u met uw dreurpes, peuter of kleuter extra welkom in de bibliotheek. Wij bieden u het volgende: - Voor nieuwe leden van 0 t/m 6 jaar een grap pig vingerpopje cadeau - Doe mee met de ouder/kind quiz en maak kans op een leuk prijsje - Presentatie top-tien prentenboeken van dit jaar - Voorleesontbijt/voorleesthee - Leuke kleurplaat In de bibliotheken is een sfeerhoekje ingericht We komen niet onder de campagne uit. Immers met 5 partijen in de race moet je je laten zien. Maar voor Gemeente Belangen is de verkie zingscampagne een extraatje. Immers de hele raadsperiode van 2002 tot heden hebben wij campagne gevoerd. We gingen op werkbezoek bij verenigingen, stichtingen, bedrijven, maar ook particulieren. Mensen die ons belden deden nooit tevergeefs een beroep op ons. We hebben ons best gedaan, ook al konden we niet altijd het gewenste resultaat bereiken. We kunnen de kiezer recht in de ogen kijken, we hebben immers ook als enige partij halverwege de raads periode verantwoording afgelegd in een huis aan huis verspreide verantwoordingskrant. U kunt deze overigens nog nalezen op onze website www.gemeentebelangenoisterwijk.nl. Tevens hebben we in ons huidige verkiezingsprogram ma ervoor gekozen eerst een terugblik te plaat sen en vervolgens pas onze voornemens ken- Speciaal in Moergestel: - op woensdagmiddag 1 februari van 15.00 tot 15.30 uur zijn u en uw peuter/ kleuter welkom “Bij Kiki op de thee”. Uiteraard is er ook iets lekkers bij en lezen we voor met de vertelplaten van “Dat ben jij, Kiki”. - op woensdagmiddag 8 februari van 15.00 tot 15.30 uur is het voorlezen met “En nu lek ker slapen, Sam” van Amy van Hest. Tot ziens in de bibliotheek baar te maken. U zult herkennen dat wat we beloofd hebben ook aangepakt is. Voor Gemeente Belangen geen loze beloften alleen in de verkiezingstijd. Ook wij horen de geluiden dat het geen zin heeft om te gaan stemmen omdat de politiek toch alléén maar doet wat ze zelf wil en niet naar de burgers luistert. Wij herkennen ons daarin zeker niet en vragen u dan ook onze afspraken na te lopen: We zeggen wat we doen, we doen wat we zeggen. Wij vertrouwen er op dat u gebruik maakt van uw democratische recht en dus zeker wel te gaan stemmen op 7 maart a.s. Maak uw eigen afwegingen, maar neem de moeite om eens te vergelijken. Nu heeft u nog ruimschoots de gelegenheid om te kijken en te vergelijken. Neem eens contact op als er ondui delijkheden zijn. Lijst 2 uw consistente, betrouwbare partij. Wij hebben voor u geko zenhoe kiest u...? MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 25 JANUARI 2006 PAGINA 5 25% Redactie 'Moergestel-Nieuws' en Buro '76 Wanneer u een autoverzekering voor 1 maart 2006 aanvraagt bij de Rabobank, krijgt u 25% korting op de premie voor het eerste jaar. Dit geldt alleen voor nieuwe autoverzekeringen die voor 1 januari 2007 ingaan. Wilt u gebruik maken van dit scherpe aanbod? Of wilt u meer weten over onze autoverzekeringen? Maak dan nu een afspraak met een van onze adviseurs op (013) 529 50 00. Inspraakavond Op dinsdag 7 februari om 20.00 uur houdt de gemeente een inspraak avond voor omwonenden en andere geïnteresseerden voor het pilotproject Tilburgseweg 42. Deze avond wordt gehouden in de zaal van het Café- Restaurant De Brouwer, Rootven 11 te Moergestel. Op deze avond zal het plan inhoudelijk worden toegelicht en kunt u op het plan reageren. Het College van Oisterwijk is voornemens met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het vigerend bestemmingsplan 'Kom Moergestel'. Het betreft het splitsen van het perceel Tilburgseweg 42 in vier kavels, teneinde de bouw van 4 vrij staande woningen mogelijk te maken. Inzage Conform de Inspraakverordening wordt het verzoek met bijbehorende stuk ken van 26 januari 2006 tot en met 9 februari 2006 ter inzage gelegd bij de centrale publieksbalie in het gemeentekantoor, De Lind 44 in Oisterwijk. Gedurende deze termijn van twee weken kunnen ingezetenen van de gemeente Oisterwijk en belanghebbenden een schriftelijke reactie indienen bij het College van Oisterwijk, postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Het verzoek kan elke werkdag worden ingezien van 08.30 uur tot 13.00 uur, op woensdag en donderdag tot 17.00 uur en buiten deze tijden na telefoni sche afspraak met de afdeling Vergunningen en Handhaving. gemeente B GEZIEN IN GÈKEL Tr l

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 5