w 2 so 4?° 3J° 80-Jarige Harrie Timmermans wint hoofdprijs Winkelactie Mini-playback- show 2006 4-Tal Fevior: proficiat! Aphrodite r— HEERLIJKE CAKE 10 PUNT BROODJES 4 PARI JSE BOLLEN BAKKERIJ KOUWENBERG Tfe verjaor nog nie...’ NIEUW E-MAIL ADRES Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl De eerste zeven winnaars werden verrast met ’n volledig gezelschap van winkeliers, politie, brandweer, MTV en ‘Moergestel-Nieuws’. In de volgorde van trekking moesten zij zelf het geluk af zien te dwingen bij het verdelen van de zeven hoofdprijzen. Er kon immers maar één winnaar komen van de échte hoofdprijs: een bedrag van 542,50 Euro aan waardebonnen. Mevr. Ketelaars, Burg Poortstraat 4a, mevr. A. van den Boer, Korenschuur 26, de fam. Van Doveren, Pr. Margrietstraat 9, de fam. Van de Sande, Raadhuisstraat 7, Mevr. Cornelissen, Pr. Irenestraat 2c, de fam. Willems, Griete Het 4-tal klasse Z van R.S.V. Fevior is afge lopen donderdag in Tiliander uitgeroepen tot sportploeg van het jaar 2005. Het 4-Tal heeft deze onderscheiding te danken aan haar prestaties welke ze verrichten op de diverse wedstrijden het afgelopen jaar. Al de inspanningen werden beloond door ach tereenvolgens te worden: Kring Kampioen; Regio kampioen en Brabants Kampioen met als bekroning Reserve kampioen van Nederland 4- Tallen klasse zwaar. Het bestuur en overige leden van RSV Fevior feliciteren hierbij de ruiters en commandant: Ineke Appeldoorn, Sonja Broers, Helma Bierens, Anke Samoy, Janine Vugts en Kees op 't Hoog Goed idee, bij koffie of thee! tr' Veldeke 31 en Harrie Timmermans, Past. Van Doorenstraat 2 mochten aan deze trekking deelnemen. Uiteindelijk was het ongelooflijk wat er gebeur de in het spel om de hoofdprijzen. Zeven enve loppen gingen er mee en niemand wist de hoofdprijs er uit te halen. Die bleef nl. als aller laatste over, dus de heer Timmermans had alle mogelijke geluk. Het is hem trouwens van harte gegund deze plaatsgenoot die iedereen ongetwijfeld kent. a.s. Zaterdag hoopt hij zijn 80e verjaardag te vieren. Harrie: van harte pro ficiat! Ondanks ’n koude winteravond afgelopen donderdag kwamen bijna alle deelne mende winkeliers naar het St. Jansplein om er de trekking mee te maken voor de prijzen van hun Winkelactie. Voor ’n heerlijke opwarmer was gezorgd in de vorm van ’n stevige kop snert en broodjes. Wijkagent Frans van Kempen moest vervol gens voor de winnaars het geluk in de hand hebben en met verve haalde hij 21 kassabonnen uit de overvolle doos ingeleverde binnen. De ton staat in 7 Draaiboompje Sauwelavond komt er weer aan Traditiegetrouw vindt ook dit jaar uiteraard weer het Sauwelen plaats. Dit keer staat de ton in de zaal van Partyboerderij ’t Draaiboompje op zaterdag 4 februari. In die ton nemen plaats: Will Bax-Habraken, Carry Groenland en Ron Hermus, Eric Boogaers, Maikel Denissen, Corrie Laurenssen en Cees Coolen die als gas- tsauwelaar het spits gaat afbijten die avond. De muzikale begeleiding van de avond is in han den van d’Ambiejans en toegangskaarten a 7,00 (incl. ’n kopje koffie) zijn al verkrijg baar bij Jumbo Denissen, Novy Van Wezel, Slijterij In den Korenmaaier en Partyboerderij ’t Draaiboompje. Zoals altijd wordt aan het eind van de Sauwelavond bekend gemaakt waar de opbrengst van de avond naar toe gaat. Elk jaar is dat ’n doel dat door de sauwelaars zelf wordt bedacht. Zorg dat u erbij bent op zaterdag 4 februari a.s.! De volgende personen wonnen allemaal 31 bonnen t.w.v. 2,50 euro: M. Oerlemans, Huys- ackerstraat 25; fam. Van Berkel, Krijtestraat 10; M. van Esch, Past. Van den Boogardstraat 51, Fam. Van der Poel, Eysenbrand 5; Petra van Hulten, De Looijakker 12; Fam. Janssen, De Stappen 67; Fam. Martens, Bosstraat 22; fam. Adams, Ruymheuvel 8; Fam. Vermeer, De Stappert 10; Fam. Vogels, De Hoefkens 23; M. van Esch, Schout van de Wouwstraat 3; Fam. De Bakker, Rootven 44 en Mevr. Somers, Voorbrugstraat 11Ook aan deze winnaars van hane proficiat! Nog wel even speciaal vermeld dient te worden dat de waardebonnen dienen te worden inge leverd bij de zaak die op de betreffende bon staat vermeld. Ondernemend Moergestel, afd. win keliers, kan terugzien op een geslaagde decem- ber-actie en zal ongetwijfeld een vervolg krij gen in 2007. Alle basisschool kinderen opgelet! Houd je van playbacken en wil je dat wel eens aan een publiek laten zien, dan is dit je kans! In het Draaiboompje mag jij laten zien wat jouw favoriete muziek is. C.V. de Durdraaiers organiseren de mini-playback - show op zondag 26 februari 2006! We vin den het leuk als je (weer) mee doet. Je kunt je opgeven t/m donderdag 16 februari bij Jessica van Boxtel, tel. 5132015 of 06- 53583713. Dus geef je op voor onze play backshow, dan kunnen we er ook dit jaar weer een show van maken! Partyboerderij ’t Draaiboompje p Huidverzorgingsinstituut nieuws Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 18 JANUARI 2006 - 30e JAARGANG - Nr. 1362 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Telefoon 013-5424177 AL RUIM 80 JAAR FIETSPLEZIER Wf' Jyj£J. Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013)513 2268, Fax (013)5132871, E-mail buro76@planet.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot en met maandagavond. 'Moergestel Nieuws' buro76@planet.nl h Ui lirlxiannrninHcinctiti ii it ïi

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 1