Hans de Brouwer bekendste Moergestelnaar! Fiets voor Familie van de Wouw w Leden die willen meepraten, zijn van harte welkom. 4 SACARfJ Rabobank Q Denissen; 17. Mirjam Melchers; 18. Jasper van der Aa; 19. Corrie van de Loo; 20. Cor van Dijk; 21. Louis van den Meijdenberg; 22. Piet Mutsaars; 23. Tijn Ketelaars; 24. Theo Raaijmakers; 25. Sinterklaas. Of er bepaalde cri teria aan de nominaties gesteld waren is ons niet bekend. harte proficiat! Met deze verloting werd trouwens het jubileumjaar 50 jaar Frans van Velthoven ingeluid. cr I cn BINGO Op 18 januari is het weer feest op de Reuselhof, want dan wordt er bingo gespeeld. Als u om 19.30 uur aanwezig bent kunt U zich bij ons aan sluiten. We hebben koffie en mooie prijzen. Als U met vele komt kunnen we er weer een leuke, spannende avond van maken. Groetjes van Diny. O Stichting Welzijn Ouderen Liefst 400 reacties Daags voor Kerst (24 december dus) werd rond het middaguur de gelukkige winnaar bekend van de Batavus Dames Citybike die al enkele weken stond te pronken in de etalage van ETB Frans van Velthoven. De fiets werd verloot onder de aankopers van een nieuwe TV in november en december. Frans in hoogsteigen persoon verrichtte, onder het toeziend oog van diverse klanten en met medewerking van Jeanne, de trekking en uit de doos kwam de naam tevoorschijn van de familie Van de Wouw uit De Hoefkens. Zij kregen de fiets uiteraard keurig thuisbezorgd. Van De rest van de top 25 zag er als volgt uit: 4. Gerard Antonis; 5. Trees Verhoeven; 6. Jan van Elderen; 7. Martien Oerlemans; 8. Jan Zoontjens; 9. Paul Terwindt; 10. Eddy Hurkmans; 11. Theo Te Wierik; 12. Ton van Elsdingen; 13. Jo van Velthoven-Bertens; 14. Sjef Schilders; 15. Joke Hoozenmans; 16. Rinus CONTRIBUTIE KBO Alweer leven wij in een nieuw jaar. Wij wen sen en hopen dat 2006 voor ieder van ons voor spoedig mag verlopen! De jaarlijkse consequen tie is wel dat wij van onze leden weer graag de contributie willen innen. Wij herinneren eraan dat u ons daarvoor heeft gemachtigd. Zo rond 20 januari a.s. zal per lid 18,75 van uw bank of girorekening worden afgeschreven. Het genoemde bedrag is vastgesteld in de ledenver gadering van 13 oktober j.L Wilt u zorgen dat u daarvoor voldoende saldo op uw rekening heeft a.u.b.? Fons Smits, penningmeester. De medewerkers van MTV hadden voor de Oudejaarsuitzending allemaal ’n opdracht meegekregen: werk met groepjes van drie personen geheel naar eigen keuze een eigen programma-onderdeel uit en presenteer dat tijdens de uitzending. Jan van Dijk, Adrie Jonkers en Jan van Elderen kwamen met het idee van de bekend ste Moergestelnaar. Het kijkerspubliek kon daarvoor, middels een oproep in dit blad, zelf de namen opgeven. Uiteindelijk resulteerde dat in 400 reacties en kon men een top 25 samenstellen. Op de eerste plaats eindigde Hans de Brouwer van het gelijknamige café. Tweede en derde werden respectievelijk Noud Smits en Leen van Herck. Bekendste Moergestelnaar Hans de Brouwer zoals hij in de uitzending te zien was. BRIDGE VOOR IEDEREEN Wij willen bij voldoende deelname in februari 2006 starten met een bridgecursus voor begin ners. Het is als alle activiteiten een S.W.O. en K.B.O. aangelegenheid.De cursus zal bestaan uit 12 lessen op maandagavond van 19.30 uur tot 22.30 uur (minimale deelname 12 perso- nen).Dit vindt plaats in de Roozendries. Bridge is een kaartspel ,dat over de gehele wereld als wedstrijdsport wordt beoefend.Men speelt met een vaste partner als paar tegen ande ren paren een aantal spellen. Ieder paar speelt deze spellen, zodat aan het eind van de zitting een uitslag kan worden berekend om te kijken wie deze spellen het best heeft gespeeld. Het is door iedereen op zijn haar eigen niveau te spelen, nadat men zich een aantal basisregels heeft eigen gemaakt. In de beginnerscursus zal het bieden en afspelen voor de beginnende bridger behandeld worden.De lesavond zal bestaan uit twee onderdelen.Voor de pauze zal de theorie behandeld worden en dit zal na de pauze aan de hand van een aantal voorgestoken spellen worden geoefend. Ook krijgt men bij de cursus een bridgeboek, zodat men de behandel de stof thuis nog eens kan bekijken. Nadat men de cursus beëindigd heeft, kan men het geleerde in praktijk brengen door regel matig thuis te bridge of elders in clubverband. Ook bestaat de mogelijkheid zich aan te slui ten op maandagmiddag van 13.30 uur tot 17.00 uur in de Roozendries. I OPGAVEFORMULIER I Naam: I Adres’ J Woonplaats: I Telefoon I Partner* j (Indien men geen partner heeft proberen wij 1 daarvoor te zorgen) Kosten per persoon ca. 16,- excl. cursusboek. Bent u wel /of geen lid van de K.B.O. 1 OpgavebijCorrydeJong,tel.5133295;b.g.g. duidelijk naam en adres inspreken. U bent vanaf 19.30 uur welkom, het programma begint om 20.00 uur. Het bestuur Coöperatieve Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk U.A. gevestigd te Oisterwijk. De volledige agenda en de overige stukken kunnen de leden van de afdeling vanaf vandaag inzien op onze kantoren. Dus wilt u meepraten over beleidsaspecten van onze bank? Dan zien wij u graag op onze afdelingsvergadering. Hieronder vindt u de verkorte agenda: Opening Benoeming leden ledenraad Mededelingen en rondvraag afdeling Moergestel in Partyboerderij 't Draaiboompje te Moergestel. afdeling Hilvarenbeek in de Hilvaria Studio's te Hilvarenbeek. afdeling Diessen in Partycentrum Hercules te Diessen. afdeling Oisterwijk in het atrium van ons kantoor te Oisterwijk. I 1 UJ on un UJ LU LU QQ LU Qd I I I UJ K.B.O. AFDELING MOERGESTEL LU CO LU CÉ LU In de gemeente oisterwijk ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 11 JANUARI 2006 De vergaderingen vinden plaats op: 16 januari 24 januari 30 januari 2 februari XT Met ingang van 1 september heeft Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk een nieuwe bestuursvorm. Dit betekent dat een ledenraad de functie van de algemene leden vergadering overneemt. Om toch de lokale betrokkenheid in stand te houden, wordt er per dorpskern een afdelingsvergadering georganiseerd. Wij nodigen u van harte uit om de eerste afdelingsvergadering van uw dorpskern bij te wonen. PAGINA 5 HUPS PORTABU AUDIO

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 5