Matrassen Afscheid voorzitter Zangvereniging Crescendo Wieke Welkom bij Hypotheek Visie Wim Wolfs EethoekeO Proficiat lieve Saar zaterdag wordt ze 50 jaar! Bedbodems Etc. etc. etc. Kast©0 Jan Micpiels n hypotheek VISIE Kleinmeubelen Slaapkamers Banken (Relax)Fauteuils En de winnaar is... Dressoirs www.woninginrichting-janmichiels.nl Apetrots zijn wij en dolgelukkig met onze prachtige kleindochter D'otna's en d'opa's Dochter van Femke en Sjors Smits Geboren op 3 januari 2006 HAAREN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren De complete woninginrichter tel (0411)62 12 17 MOERGESTEL Rootven 36 5066 AX Moergeste tel (013)513 12 34 DRUNEN Grotestraal 278 5151 BS üruner tel (0416) 37 84 6S Na 25 jaar ervaring opgedaan te hebben als verzekerings- en later financieel adviseur, besloot Wim het voor zichzelf te gaan probe ren. Hij vond zijn bestemming bij Hypotheek Visie. ‘Omdat het een bedrijf is waarbij persoon lijke wensen, omstandigheden en mogelijkhe den het uitgangspunt zijn’, zegt Wim. Met andere woorden: hij gaat als adviseur van Hypotheek Visie op zoek naar menselijke oplos singen van hoge kwaliteit. ‘Gaandeweg een gesprek blijken er zoveel meer aspecten te zijn dan alleen maar het laagste rentepercentage. Wat zijn bijv, de plannen voor de toekomst? Past de hypotheek over vijf of tien jaar ook nog bij uw manier van leven? Samen zoeken we dan naar Tijdens de algemene leden vergadering op 2 januari j.l., heeft Jan Larmit na 6 jaar voorzitterschap zijn hamer overgedragen aan Chris Kaal. Na een dankwoord en overhandiging van een bosje bloemen met bijbehorende envelop neemt Jan plaats aan de andere kant van de tafel. Gezien de vele andere werkzaamheden en acti viteiten heeft hij de keus moeten maken om het lidmaatschap bij Crescendo op te zeggen. Hij de hypotheekvorm die het beste bij iemand past’, aldus Wim. Wim Wolfs heeft niet voor niets een jarenlange ervaring in de financiële dienstverlening. Als gecertificeerd Financieel Planner is hij van alle markten thuis. ‘En dat moet ook’, vervolgt hij, ‘want we hebben meer te bieden dan hypotheken alleen. Ook voor alle soorten verzekeringen, spaarvormen, pensioe nen en lijfrenteverzekeringen bent u bij Hypo theek Visie aan het goede adres’. Wilt u ook eens kijken naar uw financiële moge lijkheden, maak dan een afspraak voor een per soonlijk gesprek. Of stap gewoon lekker binnen. De winkel vindt u aan de Besterdring 221 (vlak bij het NS Plein). Tel. 581 1866. laat ons echter niet helemaal in de steek, want als vriend van Crescendo blijft hij toch nauw betrokken bij onze vereniging. Jan bedankt voor je trouwe inzet aan de vereni ging en wij wensen je samen met je vrouw Corry veel geluk en gezondheid toe. Sinds mei vorig jaar is Wim Wolfs als zelfstandig Financieel Planner werkzaam voor Hypotheek Visie. De winkel is gevestigd aan de Besterdring 221 in Tilburg en naast Wim zijn er twee dames werkzaam: Joke Spierenburg (voor Moergestel- naren ook geen onbekende) en de vrouw van Wim, Annet Wolfs. PAGINA 3 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 11 JANUARI2006 Martien, Joke, Maudy, Louis, Luca, Ans, Frans, Judith, Corné, Tijn, Frank, Crista, Dian, Inge, Patrick, Yuri, Petra. ADVERTORIAL Partyboerderij 't Draaiboompje verloot ieder jaar onder de afhalers van de catering met Kerstmis en Nieuwjaar een tegoedbon. Dit jaar is de prijs gevallen op lotnummer 516! Gefeliciteerd! Wij danken iedereen voor het in ons gestelde vertrouwen in 2005 en natuurlijk staan wij ook in 2006 weer voor u klaar! Bedankt en aan iedereen een heel gelukkig Nieuwjaar! IM...

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 3