Harmonie Prinses Juliana nodigt u van harte uit! Pieregeblèr 2006 in Sporthal Stokeind Driekoningenzingen 2006 Sauwelavond komt er weer aan Lift in Galerie De Verdieping? I Aphrodite 950 Euro voor pater Theo De ton staat in t Draaiboompje Op zaterdag 14 januari zal Muziekvereniging Prinses Juliana uit Moergestel haar traditionele Nieuwjaarsconcert uitvoeren. Zoals eerder vermeld zal deze uitvoe ring voor het eerst niet in de vertrouwde Den Boogaard plaatsvinden, maar in Sporthal ’t Stokeind. Ie slagwerkgroep zal er dan nog een schepje bovenop doen door met klinkende namen als Newsflash, Tea for Three, An African Impression en Stick Kick, de concertzaal, in de goede zins des woord, op zijn grondvesten doen laten schudden. Dit alles onder de muzikale lei ding van Willy van Maasakkers. Het harmonieorkest zal met dirigent Arthur Verhofstad werken uitvoeren welke zeer zeker gevarieerd te noemen zijn. The Magnificent Seven, een echte Western en Higlights from Chess, uit de bekende musical. Het klapstuk van de avond zal zeker zijn, Concerto for alto saxop hone and Band, waarbij de solist Jules van der Loo op altsax, begeleid zal worden door het har monieorkest. Kortom een programma wat zeker de moei te waard is om zaterdag 14 maart voor naar Sporthal ’t Stokeind in Moergestel te komen. U zult vanaf 20.00 uur van harte ontvangen worden met een kopje koffie of thee, en met de vrolijke klanken van een koperensemble. Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl Traditiegetrouw vindt ook dit jaar uiteraard weer het Sauwelen plaats. Dit keer staat de ton in de zaal van Partyboerderij ’t Draaiboompje op zaterdag 4 februari. In die ton nemen plaats: Will Bax-Habraken, Carry Groenland en Ron Hermus, Eric Boogaers, Maikel Denissen, Corrie Laurenssen en Cees Coolen die als gastsauwelaar het spits gaat afbijten die avond. Het komt steeds dichterbij! Zaterdagavond 18 februari treedt talentvol Moergestel op tijdens het Pieregeblèr. De voorbereidingen zijn in volle gang. De ‘zanggroe pen’ rennen en repeteren om een mooi stukje voor iedereen neer te kunnen zet ten en de onderlinge strijd bloeit reeds op. Het Pieregeblèr 2006 wordt een span nende avond, met vele verrassingen. Niet alleen treden er 13 groepen op, ook zal u op een andere manier worden verrast. Maar daarover krijgt u natuurlijk pas op avond zelf duidelijkheid. De muzikale begeleiding van de avond is in handen van d’Ambiejans en toegangskaar ten a €7,00 (incl. ’n kopje koffie) zijn ver krijgbaar bij Jumbo Denissen, Novy Van Wezel, Slijterij In den Korenmaaier en Partyboerderij ’t Draaiboompje. Zoals altijd wordt aan het eind van de Sauwelavond bekend gemaakt waar de opbrengst van de avond naar toe gaat. Elk jaar is dat ’n doel dat door de sauwelaars zelf wordt bedacht. Zorg dat u erbij bent op zaterdag 4 febru ari a.s.! Sinds het wegvallen van Den Boogaard is er hard gezocht naar een vervangende ruimte. Uiteindelijk is gekozen voor sporthal Stokeind, te Moergestel. Dat betekent voldoende ruim te, dus voldoende plezier, nietwaar! Natuurlijk is het wel even aanpassen, het is per slot van rekening geen Den Boogaard, maar samen kun nen we er voor zorgen dat het een geslaagde avond wordt, toch!? Soame houdet ’t langste vol, nietdan!? Een beter motto hadden we dus dit jaar niet kunnen hebben. Zaterdag 14 januari start de voorverkoop. Omdat iedereen al staat te popelen om dit spektakel weer mee te maken, openstellen van de zaal, alle mensen die hun deur hebben opgedaan voor de Driekoningen zangertjes, het lied hebben aangehoord en gul hebben gegeven voor Pater Theo. M.O.V.-groep Moergestel De tot concertzaal omgebouwde sportzaal zal hopelijk tot de laatste stoel gevuld zijn, want het aangeboden programma bied zeer zeker voor elk wat wils. Het Opstaporkest zal vanaf 20.15 uur met o.a. nummers als Swing Kanon en Pippi hun kun nen laten horen. Deze muzikanten zijn slechts enkele jaren actief met muziek bezig, maar zul len u zeer zeker, onder muzikale leiding van diri gent Jules van der Loo, versteld doen staan van hun kunnen. Daarna zal het Opleidingsorkest, met leden die al een stuk verder zijn, de goed in het gehoor Eggende muziek van Creed en Final Countdown uitvoeren. Ook hier zal Jules dirigeren, en onge twijfeld nog enkele muziekstukken als toegift uit laten voeren. De jeugdslagwerkgroep zal dan letterlijk het stokje overnemen. Deze vier jonge drummers zullen met Turnaround en Jump Off laten horen dat muziek maken met enkel ritmische slagen zeer boeiend en verrassend kan zijn. De gehe- collecte uit de kerk en die van de zangers van ‘t Draaiboompje was ruim 950,00. Een gewel dig hoog bedrag, dat pater Theo Raaijmakers zeker goed kan gebruiken in zijn opvanghuis voor straatkinderen in Cochabamba in Bolivia. Tot slot wil de M.O.V.-groep Yvonne van de Wouw bedanken voor de leuke presentatie, de jury voor hun deskundig oordeel, de Rabobank voor de cadeautjes, café De Brouwer voor het Het bestuur van Ondernemend Moergestel heeft het initiatief genomen om gelden bij elkaar te brengen voor de realisering van een traplift voor invaliden in Galerie de Verdieping. Deze mededeling deed de kers verse voorzitter Jan Vriens tijdens de druk bezochte opening van de tentoonstelling Moergestel Kreatief op 2e Kerstdag. De vereniging schonk 250 Euro. Vele bezoe kers deden ook een duit in de offerblok. Wethouder Lambert van den Bosch zegde toe dat het gemeentebestuur dit initiatief zo mogelijk zal ondersteunen. Een luid applaus onderstreepte dat dit ini tiatief zeer wordt gewaardeerd. Wilt u nog een bijdrage leveren? Het kan... de offerblok staat klaar op de le etage! Huidverzorgingsinstituut ji |.Wi wordt verwacht dat de kaartverkoop snel zal gaan. Wie weet verslaat dit festival de kaartver koop van Robbie Williams en is er na ongeveer een uur al niets meer te verkrijgen (of wellicht op Marktplaats nog voor enkele honderden euro’s), dus wees er snel bij, want op op. Kaarten a 7,- zijn te verkrijgen bij Café de Brouwer, ’t Draaiboompje, Jumbo, de Korenmaaier en Tenniscentrum Stokeind. Alvast veel plezier en tot ziens op het Pieregeblèr 2006 in sporthal Stokeind. Ad, Annelies, Denis, Guus, Mare, Margriet en Sjef Op vrijdag 6 januari scheen er een mooi winterzonnetje. Het was dus prima weer om in de kerstvakantie naar buiten te gaan. 12 groepen kinderen deden dat dan ook en gingen, verkleed als Driekoningen op pad om te zingen en te collecteren voor Pater Theo Raaijmakers. Tussen 16.00 en 17.00 uur werden zij in Café de Brouwer verwacht om het geld in te leve ren, hun lied ten gehore te brengen en bekeken te worden door een deskundige jury. Deze jury heeft de volgende groepen koningen als winnaar uitgeroepen. Algemene prijs: groep Kuijpers Prijs kleding: groep Ligtvoet Prijs zang: groep Mommers. Omdat het VW Tilburg geweldig gul was met de prijzen werden er nog extra prijzen uitge deeld. Na loting werd er nog een aantal kinde ren verrast met een kaartje voor Lolland of het Textielmuseum. De opbrengst van 12 groe pen bij elkaar geteld plus de opbrengst van de Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 11 JANUARI 2006 - 30e JAARGANG - Nr. 1361 Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871, E-mail buro76@planet.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot en met maandagavond. Hl n »n Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Ai RUIM 80 JAAR FIETSM.EZIER

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 1