Zakelijke klanten Rabobank de lucht in Van den Meijdenberg Q GEALAN Bankstellen Eethoeken Wandkasten 2 Zits banken Diverse klein meubelen U 49 Kringloop bedrijf Oisterwijk 79 50% korting 79 Eerste keus in tweedehands kleding!! 2e gratis Veldweg 8, Oisterwijk el Graag gedaan. uit Esbeek, De heer Van den Ackerveken ('t Pandje) uit Hilvarenbeek, familie Van de Klundert (Van de Klundert Muziek) uit Oisterwijk, familie Denissen (Jumbo Denissen) uit Moergestel en de familie Donkers (Donkers Autobedrijf) uit Moergestel. Tijdens de 30 minuten durende vlucht moch ten de winnaars zelf de ‘route’ bepalen. Tevens ontvingen zij een luchtfoto van hun huis of onderneming. Super deBoer BOUWBEDRIJF Mare Steevens, directeur Bedrijven is enthou siast over de grote deelname. “Het doet ons goed om te zien dat de klanten in groten geta le meedoen aan de actie. Hartstikke leuk om door het werkgebied te rijden en zoveel posters te zien hangen. We maken de winnaars blij met een prijs en tegelijkertijd is de Rabobank op een leuke en ludieke manier duidelijk zicht baar in de markt.” De prijswinnaars warén: De familie Van Bijsterveld uit Haghorst, familie Schellekens Mare Steevens, directeur Bedrijven met de heer en mevrouw Van de Klundert. In de zomer van dit jaar is de Rabobank voor de tweede keer uitgeroepen tot ‘Zakenbank van het Jaar’. Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk riep om die reden in november haar zakelijke relaties op om een week lang een speciale ‘Zakenbank van het Jaar’ poster voor het raam te hangen. Klanten maakten hiermee kans op een 30 minuten durende helikoptervlucht voor 2 personen. De actie is meer dan geslaagd geweest. Zowel in het centrum als in de buitengebieden van Oisterwijk en Hilvarenbeek zijn veel posters gesignaleerd. Des te moeilijker was het dan ook om drie winnaars te trekken. Om die reden genoten vrijdag 9 december dan ook niet drie, maar zes winnaars van een helicoptervlucht. PAGINA 7 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 14 DECEMBER 2005 liter 2.05 13013 wk50 êlaVita] Bent u aan andere meubels toe, wilt U, Uw woonruimte goedkoop veranderen, of zoekt u meubels voor Uw caraven of studentenkamer. Dan is Kringloop Bedrijf Oisterwijk voor U het juiste adres wij bieden U, een ruime collectie. Kom eens naar Kringloop Bedrijf Oisterwijk, hier treft U een ruime en overzichtelijke winkel aan. Deze aanbiedingen zijn geldig t/m zaterdag 17 december 2005. Prijswijzigingen, drukfouten en/of uitverkocht voorbehouden. *Wij verkopen geen alcoholische dranken aan personen onder 16 jaar. Neem ook eens een kijkje op www.superdeboer.nl Super Mandarijnen net 1 kilo - Bouw- en onderhoudswerken - Ramen - kozijnen in kunststof en hout Dageraad dubbeldonker of maïs vers uit eigen oven heel 1/4^ Ons adres is Super de Boer Raadhuisstraat 1 - Moergestel - Telefoon 013-5136050 Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 20.00 uur en zaterdag van 8.00 uur tot 17.00 uur. Hild 20, Moergestel Tel. (013) 513 2172 (b.g.g. bellen na 17.00 uur) Super Slagroomijs duo chocolade, caramel of pêche melba bak 875 ml 2.2^/2.^ Super de Boer Magere varkensrollade per kilo &98 CêlaVita Krieltjes of Schijfjes duopak 700 gram 2 stuks 3t58 Grolsch Pils* krat 24 flesjes a 30 cl of krat 16 beugelflesjes a 45 cl .8.29/8.99 liter 0.90 brengt kunststof in vorm O Boer Van 8 tot 8 iedere dag vers voor u gebakken

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 7