Sint met Pieten in het dorp Rabobank zoekt talenten Drie prijswinnaars Konings Optiek Wordt het record geëvenaard? Aanmelden Moergestel Kreatief Aphrodite Concert Con Amore in Tiliander ‘Moergestel-Nieuws’ rond Kerst en Oud en Nieuw... CREANITA Kerstworkshops Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 7 DECEMBER 2005 - 30e JAARGANG - Nr. 1358 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Lijstenmakerij voor alle inlijstwerk Restauratie-atelier J Huidverzorgingsinstiti ■““"bu^planeKnl 12 dec. 19.00 u. en 14 dec. 8.30 u. Vrije inloop op: 17 dec. 9.30-12.30 u. en 13.30-16.30 u. tel. 513 2632 AL RU1H 80 LAAR FIETSPLEZIER oeraeste Edelsmid Beeldend kunstenaar Sieraden Sculpturen Repareren en restaureren van sieraden Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl Tilburgseweg 11. Moergestel, 013 5133168 Open: di t/m vr van 9.00-18.00 uur Zaterdag van 9.00-13.00 uur En na telefonische afspraak www.keesketelaars.nl Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013)513 2268, Fax (013)5132871, E-mail buro76@planet.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot en met maandagavond. Heusdensebaan 27, 5061 PM Oisterwijk tel. (013) 5284856 Open: donderdag 13.00-18.00; vrijdag 10.00-18.00; zaterdag 10.00-15.00 het midden Harry van Boxtel, Krijtestraat 20, de winnaar van de hoofdprijs; een waardebon van 100,-; links Ton van Elsdingen, De Looijakker 17, winnaar van de bon van 50,- en rechts Frans Sebregts, Regenbeemdeke 6, winnaar van de bon van 25,-. Toeval of niet: alledrie brildragend! Op de foto verkeren ze in het gezelschap van filiaalmanager Peter Kerstens (links) en eigenaar Arnold Konings. Van harte proficiat! Op zaterdag 10 december zal Operette- vereniging Con Amore een groots concert verzorgen in het cultuurcentrum van Oisterwijk Na het succes van het voorbije jaar hebben wij er weer zin in en gaan we ons best doen er weer een prachtige avond van te maken. Op het programma staan deze keer werken van Bellini, Verdi, Schubert en Millocker. Als gas- tsolisten werken mee Theo van den Hoven en Ron Dorren en de solisten uit eigen koor Dinie Louwers, José Maes en Heidi Notenboom. Het geheel staat onder leiding van onze geta lenteerde dirigent Wil van Leijsen. Piano begeleiding Maarten van den Hoven. Aanvang 20.15 uur, entree 8 euro. Kaartverkoop J. van Zon 513 1769; E. van Haaren 528 4852 of A. Vorstenbosch 0499-575620 en voor aan vang aan de zaal. Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk bestaat volgend jaar 100 jaar en viert dat met verschil lende evenementen. Een uniek evenement is het muzikale weekend met lokale talenten genaamd: Goed voor Talent. Deze bijzonde re talentenshow wordt uitgevoerd voor leden en klanten van de bank in het weekend van 13 en 14 mei 2006 in de tennishal De Racket Club te Oisterwijk. Er vinden drie voorstel lingen plaats. Per voorstelling is er ruimte voor 1.400 bezoekers. Lokale talenten worden deze week, via paginagrote advertenties in lokale media, opgeroepen om deel te nemen aan de audities. De bank wil op deze manier de lokale gemeenschap betrekken bij haar jubileum en zoveel mogelijk mensen laten meegenieten van het eeuwfeest. Op het podium is plaats voor regionale SUPER talenten (woonachtig in de gemeenten Oisterwijk en Hilvarenbeek) in de breedste zin van het woord. Iedereen die goed kan zingen, dansen, musiceren, acteren of iets anders artis tieks ten tonele kan brengen, krijgt de kans zich te plaatsen voor een deelname aan drie shows, die met behulp van professionals worden uit gevoerd. Omdat de bank uitgaat van een kwa litatief hoge show is het wel een voordeel om al enige podiumervaring te hebben. De profes sionals begeleiden de talenten vanaf de audi ties en de repetities naar de show toe. De zang- coaches, choreografen, arrangeurs, musici en technici zijn topkrachten uit de Nederlandse showbizz, die het allerbeste uit een talent kun nen halen. Talenten kunnen zich aanmelden door een e- mail te sturen naar: rabotalenten@promesse.nl. Je ontvangt dan per e-mail een inschrijffor mulier dat geheel moet worden ingevuld. Dit inschrijfformulier moet voor 20 december weer teruggestuurd worden, zodat het selectieteam een eerste selectie gaat maken. Je ontvangt uiterlijk Tl december een bericht of je geselec teerd bent voor de auditieronde. Naar verwachting vinden de eerste audities vanaf 10 januari plaats. De uiteindelijk gese lecteerde talenten moeten voldoende vrije tijd beschikbaar hebben voor audities en repetities en uiteraard beschikbaar zijn in het weekend van 12 tot en met 14 mei 2006. Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk heeft de hulp van de La Promesse-Groep ingeschakeld om dit evenement tot een succes te maken. Mocht je vragen hebben over de talentenjacht dan kun je contact opnemen met de afdeling Communicatie van Rabobank Hilvarenbeek- Oisterwijk, 529 53 60. ....ofwel komt Prins Hendrik terug voor zijn vierde termijn? Dat is de grote vraag voor de carnavallers van ’’over de brug”. Zaterdagavond 10 december treedt Prins Hendrik af als Prins van de Durdraaiers. Hij heeft samen met adjudant Come (Horrevorts) het carnaval de afgelopen 3 jaren kleur en dyna miek gegeven met verrassende optredens, ver rassende speeches, veel enthousiasme en een niet aflatend optimisme. Daarvoor danken we hen met hun dames Ans en Jolanda. Maaaaar...misschien vinden zij het wel genoeg zo. In dat geval zal er een nieuwe Prins moe ten opstaan. En juist deze speculatie zal genoeg zijn om ‘t Draaiboompje weer gezellig te vul len met u allen voor een zeer spectaculaire avond. Deze begint ongeveer om 20.45 uur met het aftreden van onze Prins Hendrik. Hierna wordt hij door de ex-prinsen ludiek opgenomen in hun clubje. Aansluitend wordt u in de stem ming gebracht door gezellige muziek, en zoals gebruikelijk verschillende verrassingen (dus kom op tijd om dit niet te missen). Omstreeks 23.11 uur wordt onze grote onbeken de een bekende. U bent daarbij van harte welkom. Dus a.s. zater dag 10 dec. prinsenbal in 't Draaiboompje. Aanvang 20.30 uur. Tot dan, C.V. De Durdraaiers Zaterdagmiddag kwamen ze bij elkaar in de winkel van Konings Optiek aan het Rootven om te horen wie er welke prijs had gewonnen. Het ging om de prijzen die te winnen waren in de kruiswoordpuzzel dat enkele weken geleden in ‘Moergestel-Nieuws’ werd geplaatst. Het was een prijspuzzel i.v.m. het 1-jarig bestaan van de winkel in Moergestel. Uit de ruim 60 goede ingeleverde oplossingen (‘Helder en dichtbij’) werden de bovenstaande personen als gelukki ge winnaars tevoorschijn gehaald. Zittend in Natuurlijk is heel het dorp weer razend benieuwdnaar wat de komende editie van Moergestel- Kreatief weer te bieden heeft. Men kijkt uit naar de gezellige openingsdag 26 december, wan neer we met zijn allen onder het genot van een drankje van Moergestelse Kunst mogen genie ten. Om het culturele evenement van het jaar weer goed te kunnen organiseren dienen wij tijdig, maar uiterlijk 10 december op de hoogtere zijn van het aantal deelnemers. U twijfelt nog? Niet doen, bel nu maar gewoon 513 1316 (Ed Hurkmans) of513 1300 (Hans van Brunschot) of stuur een berichtje naar hvbmedpro@het- net.nl Vermeld uw naam en telefoonnummer en u hoort van ons! Wij maken onze lezers en inzenders van kopij en advertenties er alvast op attent dat ‘Moergestel-Nieuws’ op de woensdag 28 december en 4 januari NIET zal verschijnen. Ons kerstnummer verschijnt op woensdag 21 december. Bent u (uw bedrijf of vereniging) in het verleden nog niet eerder benaderd voor een kerst- en Nieuwjaarswens, of wilt u deze juist wijzigen, neem dan a.u.b. even contact met ons op: tel. 513 2268 (niet tus sen 17.00 en 19.00 uur) of via de e-mail: buro76@planet.nl lijk volop pepernoten en andere lekkere snoep jes uit. Voor veel kinderen de gelegenheid om de Sint een extra hand te geven. Wij kwamen hem tegen bij de Rabobank. Hier kwam hij natuurlijk geld pinnen om ’n groot aantal cadeautjes te kopen die hij het afgelopen week end bij de kinderen kwam brengen.Een leuk initiatief dat door velen op prijs werd gesteld. Op uitnodiging van Ondernemend Moergestel waren ze afgelopen zaterdag ’n groot gedeelte van de dag te gast in de kom van ons dorp: St. Nicolaas en een deel van zijn Pieten. Niet alle Pieten natuurlijk, want afgelopen weekend was voor hen nl. het drukste van het hele jaar. Het gezelschap deed alle winkels aan die meedoen aan de Winkelactie 2005 en ze deelden natuur- 1100.00

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 1