WINKELACTIE IN MOERGESTEL I Vredesmarkt in Tiliander Oisterwijk op zondagmiddag 11 december 2005 Koop in Moergestel, want voor élk aankoopbedrag heeft u kans in de nieuwe winkelactie! in jongeren centrum Vision! Domino V-Day Vereniging Natuurmonumenten zoekt enthousiaste vrijwilligers Prijzenpakket: Rabobank 2e prijs 387,50 3e prijs 310,00 4e prijs 232,50 5e prijs 155,00 (3x) Voor meer info kun je bellen naar 013-5133261 of op www.jcvision.nl kijken. Mailen kan ook, naar info@jcvision.nl. 1e prijs 542,50 6e prijs 77,50 (ux) Er is slechts één trekking: op donderdag 12 januari 2006 en wie weet... staan we die avond met 'n heleboel spektakel bij u aan de deur! Ben je betrokken bij de Noord-Brabantse natuur en lijkt het je leuk om hierover anderen te informeren? Heb je daar naast circa 10 dagen per jaar te investe ren in uitdagende vrijwilligersactivitei- ten? Dan is wellicht het informatieteam een leuke invulling. Niet alleen in Heereveen worden re cords gevestigd, want op woensdag 7 december is het Domino V-Day in jon gerencentrum Vision! Alle basisschool kinderen vanaf 6 jaar zijn uitgenodigd om zelf een wereldrecord te komen ves tigen of mooie figuren met dominoste nen te maken. De middag duurt van 13.30 tot 15.30 en de entree bedraagt 0,50. Stichting Oisterwijk Wereldwijd organiseert op zondagmiddag 11 december 2005 van 13.00 uur tot 17.00 uur in de Tiliander Oisterwijk de vredesmarkt “dromen van vrede en vrijheid”. Deze week wordt in Oisterwijk en Moergestel “de vredes- kerstkaart” verspreid. Deze mooie kaart met een vredesduif, die is ontworpen door Wilna van den Heuvel, vindt u in de openbare ruimtes en op de basisscholen. U mag deze kaart gratis meenemen. Het informatieteam Kampina zoekt enthousiaste vrijwilligers om het team te versterken. Nadere informatie is in te winnen bij de contactpersoon voor het informatieteam Frans van Adrichem, tel. 0413-420914 of per e-mail g.vanadri- chem@planet.nl Natuurlijk is de Vision ook op de normale ope ningstijden open. Dit is op dinsdag van 19.00 tot 23.00, op woensdag van 15.30 tot 17.30, op donderdag van 19.00 tot 23.00 en op vrijdag van 15.30 tot 17.30 en 19.00 tot 01.00. Óp deze dagen kun je langskomen om een potje te pool en, een drankje te drinken, tafelvoetbal te spe len, te internetten of gewoon een gezellige bab bel te maken. DEELNEMERS WINKELACTIE Op zaterdag 3 december is Sinterklaas nog net niet terug naar Spanje, dus is erg nog tijd om sinterklaassnoep te maken! Deze activiteit is voor basisschoolkinderen vanaf 8 jaar en is van 14.00 tot 16.00. De entree bedraagt 2,- Elke woensdagavond is er een avond alleen voor meiden. Er worden van allerlei leuke acti viteiten georganiseerd, zoals een tutavond, waterskiën, carten, sieraden maken, filmpje kijken enz. Het mooie is dat alle meiden mee mogen beslissen wat we gaan doen. De entree is €1,- en hiermee wordt gespaard voor een grotere seizoensafsluiting. In de nieuwe opzet hebben we twee groepen meiden gemaakt: een jongere en een oudere groep, die elke woens dagavond afwisselen. Elke groep heeft dus om de week een meidenavond. De jongere groep bestaat uit meiden van 10 t/m 14 jaar en zij hebben de leuke activiteiten van 19:00 - 20:30 uur. De oudere groep bestaat uit meiden vanaf 15 jaar en hun meidenavond duurt van 19:00 - 21:00 uur. Wil jij ook meedoen? Meld je dan nu aan door te bellen naar Vision of een keer langs te komen op woensdagavond. In Spiritualiteit kunt u tai Chi-en en manda la's kleuren en in Creativiteit kunt u werken aan de Afrikaanse kunst. De markt biedt veel afwisseling. Vele organisaties die zich inzet ten voor een betere wereld presenteren zich en verkopen spulletjes of organiseren een kinder- activiteit. Óp de achtergrond worden gedich ten geprojecteerd die zij geïnspireerd op het thema “dromen van vrede en vrijheid”. Stichting Oisterwijk wil met deze middag een steentje bijdragen aan de mondiale bewust wording van een breed publiek, want door open te staan voor ontmoetingen kunnen gren zen worden verlegd. December is een bijzondere maand. Een maand die wordt gevierd met elkaar. Een maand om even verder te kijken dan je eigen wereld. De Stichting Oisterwijk Wereldwijd wil met haar "vredesmarktmensen een blik gunnen in "de andere wereld". Het programma van de vredesmarkt ziet er veel belovend uit. Op het podium staan veel ver schillende muziekgroepen uit Oisterwijk en omgeving, Consept, Trappaf met Mistero Buffo, het Balkan koor en orkest de Wildacker laten hun geluiden horen. Naast muziek biedt de markt ook activiteiten aan. De workshops zijn onderverdeeld in Spiritualiteit en Creativiteit. pSzénwo^en donderdag i*™" op spectaculaire uitgereikt£ In het district Noord-Brabant zijn al enige jaren vrijwilligers actief in de informatieteams. De informatieteams geven bezoekers van natuurgebieden op verzoek informatie en bren gen meningen en vragen van die bezoekers over aan de districtscommissie en/of werkorga nisatie. Dat doen zij door op verschillende momenten in het jaar met een “stand” in de betreffende gebieden te staan en aldus geïnte resseerde bezoekers te ontvangen. Een informatieteam bestaat uit een groep enthousiaste mensen die, ondersteund vanuit werkorganisatie en districtscommissie, als groep probeert veel van het gebied te weten te komen en deze informatie over te dragen. Naast mon delinge informatie kan de inhoud van de stand, bijvoorbeeld door met behulp van luchtfoto’s of schetsen van ontwikkelingsvisies, ertoe bij dragen dat de activiteiten en inzet van de ver eniging voor bezoekers van natuurgebieden duidelijker worden. Door middel van gerich te vragen en enquêtes kunnen ook meningen van die bezoekers in kaart worden gebracht Een informatieteam ondersteunt de beheerders doordat bezoekers met vragen ook bij de teams terechtkunnen, en ondersteunt de districts commissie door meningen of visies aan hen door te geven. Er zijn momenteel twee teams actief, één in de Loonse en Drunense Duinen nabij Loon op Zand en één in de Kampina, tus sen Óisterwijk en Boxtel. Zondagmiddag I I december 2005 van 13.00 tot 17.00 uur in Tiliander Oisterwijk _'L,. SPECTACULAIRE Gesponsord door: 1 Dit jaar hebt u 'zomaar' A de kans om winnaar te worden in de nieuwe 1 Winkelactie van Moergestel. Bij élke aankoop nl. (ongeacht de grootte van het bedrag) schrijft u uw naam, adres en telefoon nummer op de achterkant van de kassabon en deze levert u in bij de deel nemende winkelier (31 deelnemers!). De winkelactie loopt van 1 december t/m 31 december 2005. Alle prijswinnaars krijgen persoonlijk bericht op 12 januari 2006 en worden 'n week later gepubliceerd in 'Moergestel-Nieuws'. (Winkeliers die niet over kassabonnen beschikken bieden u een alternatieve deelnamemogelijkheid). Rootven Rootven Kerkstraat Industrieweg Raadhuisstraat Kerkstraat Rootyen Rootven Rootven Raadhuisstraat Kerkstraat Raadhuisstraat Rootven Rootven Industrieweg Kerkstraat Rootven Kerkstraat Rootven Rootven Schoolstraat Róbtven- De Sonman Schoolstraat De Sonman Schoolstraat Raadhuisstraat Schoolstraat Schoolstraat Raadhuisstraat Schoolstraat Alle prijzen worden uitgekeerd in waardebonnen welke te besteden zijn bij de deelnemende winkeliers. Er zijn maar liefst 21 prijzen te winnen en bent u winnaar dan hoeft u er nog niet eens de deur voor uit! Op zeer spectaculaire wijze gaan we de winnaars die avond verrassen!!! PAGINA 9 'MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 30 NOVEMBER 2005 Jan Michiels Woninginrichting Boetiek Bonita Gebackerij Van Huiten Schildersbedrijf Hans Kerkhof Ligtvoet en Nimco John's Meubelstoffeerder!) Desiré's Hairstyling Vogels Fiets Sport Drogisterij Kemps Modehuis Poirters Apotheek Hamelink Bakkerij Verkooijen Slagerij van Zon Konings Optiek SportOutlet Moergestel Slagerij Ketelaars B&E Groente en Fruit Bloem Groen Jumbo Denissen Novy Van Wezel E.T.B. Frans van Velthoven Vivace Damesmode PVS Meubelen Copy-Cat Frans Becx Tuinmachines La Tuvert kapsalon Mulders Automatisering Slijterij 'In den Korenmaaier' Boerenbond Super De Boer Aphrodite Huidverzorging

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 9