Eerste sneeuw in nieuwe winter Opbrengst discoavond ’t Draaiboompje naar Peuterspeelzaal Janneke Mirjam Melchers van Poppel start in Rabo Weekend Cyclocross Pieregeblèr 2006: Puzzelen!?! Aphrodite -- u ‘Moergestel-Nieuws’ rond Kerst en Oud en Nieuw... Vervolg pagina 5 Winkeliers Moergestel Zaterdag 3 december zijn de Sint en z'n Pieten zowel voor als na de middag 'n aantal uurtjes in het centrum van ons dorp! Tijdens het winkelen kuntu ze tegenkomen. Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl Ad, Annelies, Denis, Guus, Mare, Margriet en Sjef. Wij maken onze lezers en inzenders van kopij en advertenties er alvast op attent dat ‘Moergestel-Nieuws’ op de woensdag 28 dec. en 4 januari NIET zal verschijnen. Tel. 013-513 1474 1 Op zaterdag 3 en zondag 4 december staat dit weekeinde het buitengebied Moer gestel in het teken van de wielersport en wel de specialiteit veldrijden. Bij de wed strijden op zondag staan bij de vrouwen namen als Mirjam Melchers, Nicolle de Bie-Leijten (B), Kim van Poppel op de deelnemerslijst. Ook de Nederlandse kam pioen bij de amateurs Edwin Raats en Bonnie Leemreize bij de masters en Boy van Poppel bij de junioren verschijnen aan de start. Ook veel jeugdrennertjes uit Moergestel en Oisterwijk die kanshebbers zijn voor een overwinning gaan van start. Kortom er is veel spanning en strijd te verwachten aan de Zandstraat in Moergestel. Ons kerstnummer verschijnt op woensdag 21 december. Bent u (uw bedrijf of vereni ging) in het verleden nog niet eerder bena derd voor een kerst- en Nieuwjaarswens, of wilt u deze juist wijzigen, neem dan a.u.b. even contact met ons op: tel. 513 2268 (niet tussen 17.00 en 19.00 uur) of via de e-mail: buro76@wolmail.nl Het Pieregeblèr 2006 wordt voorbereid door de Pieregeblèrcommissie: Ad, Annelies, Denis, Guus, Mare, Margriet en Sjef. Samen houden we’t namelijk het langste vol. Vandaar dat we samen, omdanks de moeilijkheid van het gemis van Den Boogaard, vol goede moed aan de natuurlijk compleet, zij maken het Pieregeblèr! Daarmee vormen zij het belangrijkste stuk van de puzzel. Dus...beste lezer...Heb je een leuk idee? Geeft het motto je spontaan een ingeving voor het Pieregeblèr? Kun je gewoon goed zingen en/ of dansen? Of kun je dat helemaal niet, maar lijkt deelnemen je gewoon hartstikke leuk? Aarzel dan niet en schrijf je in voor het Pieregeblèr 2006! Je kunt voor inschrijvingen en vragen rondom deelname terecht bij Annelies (06-42125069 öf anneSlies@hot- mail.com) en Margriet (06-43540810 öf griet- jemar@hotmail.com) Simons. Inschrijven kan tot 31 december 2005. Tot slot mogen we natuurlijk het publiek niet vergeten. Zonder publiek, geen Pieregeblèr. We hopen dat iedereen er vertrouwen in heeft dat we er weer een giga- fantastisch- gaaf- gezel lig feest van maken. Want dat doen we! Wederom dus...lezer...Pak je agenda (ja, echt, pak die agenda) en schrijf op Zaterdagavond 18 februari 2006 gaan we allemaal naar het 11e Pieregeblèr! Tot dan! Het carnavalsseizoen is weer begonnen en dus komt het Pieregeblèr 2006 weer in zicht. Zaterdag 18 februari 2006 gaan we voor de He keer het Pieregeblèr vie ren. Verschillende groepen zullen weer strijden om de muzikaliteitsprijs en om de Cees van Esch-wisselbokaal voor de presentatie. Het Pieregeblèr gaat een bij zondere editie tegemoet en wel om twee redenen. Allereerst viert het Pieregeblèr haar 11-jarig bestaan en daarmee haar eerste jubileum. Dit jaar onder het motto ‘Saomen houdet ’t lang ste vol’. Daarnaast wordt het bijzonder, omdat de trouwe lokatie voor het Pieregeblèr, Den Boogaard, gesloopt wordt en er dus naar een andere lokatie uitgeweken zal moeten worden. Op zaterdagavond 8 oktober j.l. hebben de oud DJ’s Jan van Brunschot, Pieter van Opbergen, Hans Antonis en Ben van Esch hun oude hobby nog een keer opgepakt met het draaien van “hun muziek” uit de oude discotijd in ’t Draaiboompje. Het is de bedoeling dat dit een jaarlijks terugkerend evenement wordt, waarbij de opbrengsten van de entreegelden naar een “Moergestels” goed doel gaan. Dit jaar is er gekozen voor een bijdrage aan een nieuw speeltoestel voor Peuterspeelzaal Janneke, omdat hun huidige speeltoestel recentelijk is afgekeurd. De peutertjes en leidsters van Peuterspeelzaal Janneke willen ’t Draaiboompje en de DJ’s hartelijk bedanken voor deze financiële bijdrage en hopen dat er op deze manier nog veel meer goede doelen gesteund kunnen worden. O Ji Huidverzorgingsinstituut p Huidverzorgmgsinstiti organisatie van het Pieregeblèr 2006 zijn begon nen: o Den Boogaard is nu echt dicht - Paniek in de tent o Heej, een tent. Is dat geen goed idee? - Ja, of... nee o Leuke tenten genoeg in Moergestel - Inderdaad, maar is dat haalbaar? o Ja, tuurlijk, of... hmm. Goed, u begrijpt dat we met de lokatie nog volop bezig zijn. Net zoals we alle andere stuk jes van de ‘Pieregeblèr- puzzel’ aan het verza melen zijn. Uiteindelijk maken de deelnemers het feest liV me Weekblad voor Moergestel öeraeste Schoolstraat 5 MOERGESTEL Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013/513 2268, Fax (013) 513 2871E-mail buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot en met maandagavond. WOENSDAG 30 NOVEMBER 2005 - 30e JAARGANG - Nr. 1 357 AL RUIM 30 JAAR FTETSPLEZIEH

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 1