L BoerenBond PRO OPEN DAG IN EUROPROF EUROPROF A. VERKOOIJEN MOERGESTE MAAK JE EIGEN SINT-SCHOEN Flowerdome verruilt bloemen en planten voor klassieke auto’s, motoren, brommers en tractoren Workshop barbershopzingen bij the Singing Pearls groot succes Bewegen en sporten voor ouderen in Oisterwijk we voor elkaar kunnen betekenen via de zang. eef het buiten Wil je meer weten over de Europrof Management Opleidingen? Kom een kijkje nemen. Belangstellenden Interesse in barbershop zingen en je wilt eens komen kijken op onze repetitie op donder dagavond? Bel gerust voor een afspraak Bel naar Yvonne Batenburg, tel. 528 4887. Voor sponsoring en optredens mag U contact opnemen met Anneke Dam, tel. 521 0175 of mail naar annekedam@parelnet.nl En kijk eens op onze web-site: http://home.- wanadoo.nl/thesingingpearls (013) 513 2985 Kloosterdreef 2a, Moergestel wil trekken en voor mensen die op zoek zijn naar een activiteit van iets rustigere aard. De Sport- en Beweegwijzer Ouderen Oisterwijk is onder andere gratis verkrijgbaar bij bibliot heken, huisartsen en wijkcentra. U kunt ook bel len naar Bruno Podnar, Sportconsulent Oisterwijk, telefoon 06 - 30 69 09 78. Het boek je wordt u dan toegestuurd. (GroenLinks-PVDA-D66) Dinsdag 22 november 2005 van 15.00 tot 18.00 uur Laatste trend: alleen vrouwelijke studenten! - Op maat samengestelde opleidingen - individuele begeleiding - (inter)nationale stages - (inter)nationale erkende diploma's TEGELZETTERSBEDRIJF Voor al uw tegelwerkzaamheden... Schoolstraat 27, 013 - 513 65 60 Zaterdag 26 en zondag 21 november 2005 Naar het tien-jarig bestaan. Het estafette-stokje doet de ronde onder de leden van the Singing Pearls. Elk koorlid gaat actie ondernemen om geld binnen te halen voor onze Ierland reis die we ondernemen als we tien jaar bestaan. De eerste bedragen zijn binnen en we werden deze week verblijd met een bedrag van 450,- euro aangeboden door Dhr. en Mevr. Van Dooren Straten van de Firma Dobotex uit Den Bosch. Sponsoren die onze muzikale actie willen ondersteunen kun nen altijd contact opnemen om te kijken wat Uitnodiging voor openbare ledenbijeenkomst Woensdag 16 november 2005 vindt de eerste openbare bijeenkomst van de nieuwe politie ke partij PRÓ plaats. Op de agenda staan onder andere de keuze van de nieuwe naam, de ver kiezing van de lijsttrekker en het verkiezings programma. De bijeenkomst, waarbij iedere geïnteresseerde welkom is, wordt gehouden in La Belle Epoque aan De Lind en begint om 20.00 uur. Meer informatie over de bijeenkomst is te vin den op de website http://proist.romani- flo.nl/pro. Daar kan men ook stemmen over de nieuwe naam van de politieke partij! Sport- en Beweegwijzer Ouderen primeur in Oisterwijk Vanaf volgende week is voor het eerst de Sport en Beweegwijzer Ouderen voor de inwoners van de gemeente Oisterwijk beschikbaar. Dit boekje is speciaal samengesteld om 55-plussers te informeren over het sport- en beweegaanbod in Oisterwijk, Moergestel en Heukelom. De Spon- en Beweegwijzer is gemaakt door stich ting Bots, in opdracht van de gemeente Oisterwijk. Sport en bewegen is goed voor iedereen, zeker ook voor de 55-plussers binnen de samenle ving. Naast het gezondheidsvoordeel brengt sporten en bewegen ook sociale contacten met zich mee en een stukje gezelligheid. Deze mening wordt gedeeld door wethouder Oer- lemans van onder andere Sport, Ouderenbeleid en Welzijn in Oisterwijk. In de Sport- en Beweegwijzer staat een diversiteit aan activi teiten. Dit houdt in dat er zowel activiteiten zijn voor de 55-plussers die nog graag een sprintje EELDE - De tijd dat de broodnodige onderhoudswerkzaamheden aan de oldti mer gepleegd moeten worden na een intensief toerseizoen, staat weer voor de deur. Al weer voor het zesde jaar houdt Flowerdome Eelde om die reden een beurs voor klassieke auto’s, motoren, bromfietsen en tractoren. Sleutelaars die een onder deel aan hun pronkjuweel moeten vervangen, kunnen er bijna honderd procent van verzekerd zijn in het weekend van 26 en Tl november de cilinderkop, brand- stofpomp of uitlaat op de Eeldense beurs te vinden. Kerstprogramma. Het barbershopkoor heeft de volgende open bare optredens in de decembermaand. Op vrijdag 16 december 20.00 uur in de Kerstroute van “Onder het sterrenblinken” op de trappen buiten bij het oude raadhuis in Oisterwijk. Zaterdag 17 december tussen 15.00 uur en 16.30 zingen wij op de Kerstmarkt van Supportersclub Oisterwijk en ’s avonds weer op de Kerstmarkt in Tilburg op de Westermarkt tussen 18.00 uur en 20.30 uur. Zondag 18 december zingen we in Winkelcentrum Heijhoef in de Reeshof tussen 13.30 en 15.15 uur. Flowerdome. De motoren- en brommerstands hebben elk hun eigen ruimte op de beurs. Ook de tractor maakte twee jaar geleden zijn opwachting. De aanwezigheid van de gemoto riseerde ‘werkpaarden’ werd door het publiek tot nu toe in hoge mate gewaardeerd. De orga nisatie verwacht dat het onderdeel ‘tractoren’ dit jaar wederom een groei te zien zal geven. Dit jaar meldt het programma natuurlijk ook weer de zogeheten ‘kofferbak’ verkoop. Wie dat wil, kan met zijn auto naar Eelde komen en, zoals de naam al aangeeft, vanuit de achterklep spulletjes te koop aanbieden. Of het nou boe ken, onderdelen, foto’s, miniaturen ofwinter- hoezen zijn, het maakt niet uit - als de handel maar iets te maken heeft met klassieke auto’s, motoren, brommers of tractoren. De carbooth sale is in Groot-Brittannië al heel lang een bekend fenomeen. Wie van de partij wil zijn, kan zich aanmelden bij de beursorganisatie op telefoonnummer: 073-6293262. De Internationale Oldtimerbeurs Eelde is uit gegroeid tot een grootschalig evenement waar ook diverse oldtimerclubs zich presenteren. De organisatie is daar trots op, maar er is één ding dat beslist niet uit het oog wordt verloren: de beurs moet ook gezellig zijn. De Oldtimerbeurs Eelde is zaterdag 26 en zon dag 27 november geopend van 10.00 tot 17.00 uur. De entreeprijs vanaf 15 jaar bedraagt 10 euro, kinderen gratis. Parkeren gratis. Flowerdome is gelegen in Eelde, A 28 Zwolle - Groningen afrit 37 Voor meer informatie bel: 073-6293262 of kijk op: www.oldtimerbeurs.net Nieuws van the Singing Pearls In totaal zes avonden samen zingen onder leiding van dirigent Mario Lamers heeft tot een mooi resultaat geleid. Elf cursisten uit Oisterwijk, Helvoirt, Goirle, Rosmalen en Tilburg kwamen speciaal naar het Oisterwijkse koor om te leren bar bershopzingen. Samen met de stempartij-leiders Anja Arts (leads), Marlene Albers (tenors), Yvonne Batenburg (basses) en Ellen Assmann (barito nes) werkten de zangeressen enthousiast aan twee songs en twee tags. Whispering en de prachtige Kerstsong Felice Navidad van José Feliciano werden gepresenteerd op de bar- bershopwijze, vol overgave, emoties op de gezichten, op de risers geheel zonder bladmu ziek of tekst erbij. Deze presentatie werd bij gewoond door familie en vrienden van de deel nemers. De rozen die bij deze slotavond op 10 november werden aangeboden aan de cursis ten zijn geschonken door bloemenshop van Gorp bij de Edah. Een prachtig concert van the Singing Pearls was een gelegenheid voor het publiek om kennis te maken met deze vier stemmige a capella zang. Vanaf volgende week kunnen de cursisten vrijwillig auditie doen bij de dirigent om toegelaten te worden tot het grote koor. Inmiddels weten we al dat er vrou wen staan te popelen om in het grote koor aan de slag te kunnen met nieuw repertoire. Optredens voor 2006 Wij treden graag op. We zijn van de partij bij recepties, verjaardags- en huwelijksfeesten, bedrijfsopeningen, straatfestijnen in de zomer of de winter, korenfestivals, verenigingsavon- den. Binnen of buiten, wij kunnen het voor U verzorgen. Voor elk idee een programma. We helpen U graag op weg. Het laatste weekend in november biedt het Flowerdome onderdak aan een grote diversi teit nostalgische vervoersmiddelen. Naast his torische auto’s worden ook motoren, brom fietsen en tractoren aangevoerd. Er zijn han delaren die met wegklare modellen naar Drenthe komen. Echter ook de ‘opknappers’ zijn in ruime mate vertegenwoordigd. Hetzelfde geldt overigens ook voor de onderdelenstands. Werkelijk alles wat de bezitter van een klassiek pronkjuweel nodig heeft, is eind november in Eelde te vinden. De liefhebbers van de vermaarde motormerken als BSA, Norton, Triumph, Adler, Jawa en Morini komen ruim aan hun trekken. Ook bij het beursonderdeel tweewielers geldt dat zowel exemplaren worden aangeboden die meteen de weg op kunnen als exemplaren waaraan in mindere of meerdere maten nog wat gesleuteld moet worden. Twee jaar geleden maakte de brommer zijn opwachting in het noorden. En met succes mag gesteld worden. Het aantal handelaren dat zich nu heeft aangemeld voor standruimte overtreft ruimschoots dat van de voorgaande beursedi ties. Geen wonder, want de klassieke brommer wint nog altijd aan populariteit. Het succes van de oudjes van merken als Puch, Tomos, DKW, Zundapp, Kreidler en natuurlijk niet te vergeten Solex is gemakkelijk te verklaren. Het is voor al het relatief goedkope kostenplaatje én de beschikbaarheid van onderdelen waaraan deze nostalgische tweewieler zijn populariteit dankt. Puntgave exemplaren, ‘opknappers’, onderde len, documentatie.’t is allemaal te vinden in lie Koon PAGINA 8 1 Op zaterdag 3 december a.s. mag je je schoen ophalen en kun je zelf zien of je één van de prijswinnaars bent.! Tilburgseweg 54, 5066 BV Moergestel Tel. 013-5132265 - website: www.europrof.nl NEEM OOK EENS EEN KIJKJE OP www.boerenbond.nl Ben je nog geen 10 jaar, doe dan mee. Haal de bouw-/kleurplaat in de winkel op. Kleur, knip en plak zo mooi als je kunt. Op 23 november zal Sinterklaas of Zwarte Piet tijdens de koopjesavond (van 18.00 tot 21.00 uur) onze winkel bezoeken en kunnen alle kinderen de vouw/kleurschoen inleveren, tevens ding je mee naar een aantal spectaculaire prijzen. ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 16 NOVEMBER 2005 0834 uur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 8