NO NACMTVERKOOP op zaterdag 14 november Harry Potter en de Halfbloedprins VAN ALPHEN Hij komt, hij komt... die goede, goede Sint!!! VAN WEZEL Den Boogaard onmiddellijk dicht Voor de echte Marry Potter-fans zijn wij zaterdagnacht open vanaf middernacht tot 01.00 uur! ERKO Aphrodite Pier de 44e Stadprins van Moergestel Aphrodite Van Alphen Autoschades A Sint Nicolaas Comité Moergestel Prins Pier de 44e Ps. Vaders en Moeders, kom allen naar het Sint Nicolaasbal, zaterdagavond vanaf 20.30 uur met muzikale begeleiding van Bigband Four Swing voor een gezellig avondje uit! Zaterdag 19 november: 15.00 uur: de kinderen met de roze kaartjes 17.00 uur: de kinderen met de gele kaartjes Zondag 20 november: 13.00 uur: de kinderen met de blauwe kaartjes 15.00 uur: de kinderen met de groene kaartjes Mocht uw kind wegens ziekte niet naar de voorstelling kunnen komen of u was op het moment van de collecte niet thuis en heeft geen kaartje, kunt u contact opnemen met Willie de Jong (tel 513.1892). Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielérs.nlwww.schepenstweewielers.nl zullen in dit jaar steeds betrokken worden bij de evenementen van De Pierewaaiers en ook daarna blijven ze de rest van hun leven gratis lid en betrokken bij de vereniging. Lees verder op pagina 5 Privé: 013-5130350 06-24546672 GARANTIEBEDRIJF AUTOSCHADES In de raadsvergadering van afgelopen donder dag deelde wethouder Lambert van den Bosch de Raad mede dat men had besloten het cul tureel centrum Den Boogaard te sluiten en niet meer open te doen voor wat voor festiviteit dan ook. De sloopvergunning is reeds afgegeven en zodra de gemeente volledige overeenstemming heeft met de bouwcombinatie Janssen/Op 't Hoog zal aan dit karwei begonnen worden. Wethouder van den Bosch verwacht dat een klein aantal meningsverschillen met de betreffende bouwers op zeer korte termijn zijn opgelost. De snelle sloop is dan belangrijk omdat er ook gevaren dreigen voor de omgeving als onver laten eventueel ramen gaan ingooien en bezit nemen van dit gebouw. Om deze ongelukken te voorkomen is besloten haast te maken. Ook zal het toezicht meer aandacht krijgen. alle voorkomende schades afhandeling met alle verzekeringsmaatschappijen alle merken GRATIS vervangend vervoer auto ophaal -en afleverservice aluminium herstelwerkzaamheden herstel van kunststof (lassen) bijvoorbeeld bumpers, moterkuipen, scooters alle voorkomende spuitwerkzaamheden spotrepair uitdeuken zonder spuiten ruitenreparatie Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg T 013-5421755 F 013-5437991 info@vanalphenautoschades.nl www.vanalphenautoschades.nl In 2005 trad Peter aan als Prins Peer dun Urste. Nu is hij weer terug, maar dan als Pier de 44e in het jubileumjaar van De Pierewaaiers, samen met zijn trouwe adjudant Sander Smits. Een grote eer valt hem derhalve te beurt en ieder een weet dat hij dat als geen ander zal invul len. Prins Pier zet zijn aantreden dan ook meteen luister bij. Hij schenkt de vereniging een nieuwe ambtsketen, introduceert een eigen bier en heeft zeer bijzondere onderscheidingen laten ontwerpen. Ereleden Maar er is meer tijdens het Prinsenbal. Het blijkt dat Pier de 44e ook op die avond jarig is. Voor residentieorkest d’Ambiejans reden om nog eens stevig in te zetten. En ze hebben al een deel van de muzikale avond ingevuld met ste vige blaasnummers, waarmee ze het publiek zelf aan het dansen krijgen. Maar zeker ook dank zij de hits uit 11 jaar Pieregeblèr van De Brouwer junior, De Poekeltjes en Wil Habraken met haar mannen is de zaal al in opperste stem ming. Een tweede verrassing is dat er meteen na de onthulling van de nieuwe prins ook 4 nieuwe ereleden bekend worden gemaakt. Het zijn 4 heren met een enorme verdienste in de 44 jari ge geschiedenis van De Pierewaaiers. Ieder op hun eigen manier en tijdens hun periode in de geschiedenis hebben ze gezorgd voor het voort bestaan van het carnaval en in het bijzonder voor de vereniging. Jos Denissen, Jan van Elderen, Gé Simons en wijlen Cees van Esch, vertegenwoordigd door zijn zoon Marini van Esch, worden opgenomen in het kleine groep je van 3 ereleden van dit moment. Zonder meer zeer passend in een jubileumjaar. De ereleden “Wie mooi wil zijn moet pijn lijden” aldus van den Bosch. Hij bedoelde hiermee te zeggen dat voorlopig Den Boogaard onbruikbaar zal zijn maar dat daar over ruim een jaar een schitte rende accommodatie voor in de plaats komt. Men heeft tot de sluiting besloten omdat bij een inspectie door een medewerker van de gebou wendienst van de gemeente Oisterwijk een aantal mankementen is ontdekt. Die manke menten zouden een verder gebruik zo gevaar lijk maken dat het gemeentebestuur hiervoor geen verantwoording wil nemen of durft te nemen. Ook de leegstand van het gebouw en het summiere onderhoud van de laatste tijd zijn hiervan d oorzaken. De gemeente is nu eige naar van het gebouw en daarmee ook verant woordelijk van wat er zoal gebeurt. Overigens zal de sloop niet al te lang op zich laten wach ten. Hb STOMERIJ: Rootven 10 MOERGESTEL Tel. 513 18 89 Oranjeplein 12, 5175 BE LOON OP ZAND Tel. 0416/660633 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 feil-——,IH Twee als dansmariekes verklede leden van de Raad van Elf van C.V. De Pierewaaiers onthulden met een zelfgecomponeerde en geschreven carnavalskraker in een bom volle zaal De Brouwer aan de Pieren en Pierinnen dat Peter Swinkels als Prins Pier de 44e het Pierewaaiersrijk zal regeren tijdens het carnaval 2006. Zaterdag 19 november is het zover. Sint Nicolaas komt samen met zijn Pieten naar Moergestel. Rond de klok van 13.00 uur zal de intocht per rijtuig door Moergestel starten. Vorig jaar werd de Sint binnengehaald in de regen, maar was de Sint verrast en verwarmd door het enthousiaste publiek. Dit jaar rekenen op beter weer en jullie massale opkomst. Rond het Past. Müskenshof zal het gezelschap wel kom geheten worden door o.a. basisschool de Bienekebolders. Volledigheidshalve volgt hier nogmaals de route van de intocht: Vinkenberg - Schoolstraat - Burg, ter Veerstraat - Pastoor Müskenshof - Burg, ter Veerstraat - Krijtestraat - Pr. Beatrix- straat - Pr. Irenestraat - Rootven en Raad huisstraat. Omstreeks 14.00 uur wordt de Sint ontvangen door onze burgemeester. Voor de kinderen van 2 t/m 8 jaar zijn aansluitend voor stellingen gepland in partijboerderij het Draaiboompje. De kleuren van de kaartjes zijn als volgt ingedeeld: Huidverzorgingsinstituut me Weekblad voor Moergestel AL RUIM 80 JAAR Flf-TSPLEZIER peraeste -4 j Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013)513 2268, Fax (013)513 2871, E-mail buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot en met maandagavond. WOENSDAG 1 6 NOVEMBER 2005 - 30e JAARGANG - Nr. 1 355 rr-. - n... -

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 1