-O Collectejubilaris St. Nicolaas: 50 jaar! Opleidingsorkest Juliana op concours! Geopend: Apotheek De Stroom Jubileumjaar fantastisch gestart! De Zonnebloem organiseert de actie “Zon in de Schoorsteen” 0 i I Prinsenbal bij C.V. De Dorstvlegels Droom jij er altijd al van om DJ te worden? Waarschijnlijk heb je ze al zien hangen in Oisterwijk en Moergestel: de posters van Music-on-tour. ri Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 2 NOVEMBER 2005 - 30e JAARGANG - Nr. 1353 4 Gevestigd Oirschotseweg 2 geopend: elke werkdag van 8.00 -17.00 uur telefoon: 013-5131008 fax: 013-5133934 Apotheker: Drs. P. Salimi Gilani Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl I ga J Huidverzorgingsinstituut .V k E Apotheek De Stroom verzorgt recepten van alle voorschrijvers 1 - r Het team van apotheek De Stroom: Drs. P. Salimi Gilani apotheker, Marielle, Saskia en Christine, assistentes. Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 4* me Petra Verheyen L Lees verder op pagina 3 Moe, opgelucht en voldaan kijkt de commis- oeraeste «T sie, aangevuld met bestuur en de raad, terug op het fantastische weekend. Dankbaar is de ver eniging voor de hoofdsponsors, het vele publiek, de grote opkomst en het enthousiasme. En er moet zeker ook een dankwoord naar al die vrij willigers en beroepskrachten die achter de schermen al het voorbereidende en uitvoeren de werk hebben verricht. Zij zullen op 11 maart 2006 tijdens het jubileumbal daarvoor nog spe ciaal in het zonnetje worden gezet. In het bij zonder dank voor onze eigen kastelein en Sjef Schilders, zonder hen was het niet gelukt. A OPLEIDINGSORKESTEN Het concours vindt dit jaar voor de 2e keer Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871, E-mail Buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot en met maandagavond. 73 UEAGUE faiano AL RUIM 80 JAAR FIETSRLEZIER De tijd vliegt! Het is al weer heel vlug 5 decem ber is. De Zonnebloem is daarom ook al weer gestart met de voorbereidingen voor de sinter klaasactie. Wij vragen hiervoor ook uw medewerking. Misschien hebt u nog even tijd om een verras sing te maken voor een langdurig zieke, een lichamelijk gehandicapte of een hulpbehoe vende oudere. Of voor iemand die wat extra aan dacht hard nodig heeft. Aan velen van hen gaat het Sinterklaasfeest ongemerkt voorbij. Bedoeling van “Zon in de Schoorsteen” is die mensen te laten merken dat ze er ook bij horen, dat ze niet vergeten worden. Het is natuurlijk ook heel goed mogelijk om samen met uw kinderen een surprise te maken. En als ze al wat groter zijn kunnen ze het mis schien al helemaal zelfstandig. Het hoeven beslist geen dure cadeaus te zijn. Het gaat om het gebaar, om een aardige atten tie, liefst wat feestelijk verpakt en zo mogelijk vergezeld van een rijmpje, briefje of tekening. De Zonnebloem hoopt dat ook dit jaar weer veel mensen een pakje willen maken. Iedereen kan aan de actie deelnemen. Als u iemand met een pakje wil verrassen kunt u contact opnemen met: Petra Verheyen, tel: 513 2351. U krijgt dan informatie over de verdere gang van zaken. U kunt zich aanmelden tot 7 november. Als u om 18.00 uur belt hebt u de meeste kans dat ik thuis ben. Mocht u iemand kennen die in aan merking komt voor een sinterklaaspakketje dan kunt u dit ook aan mij doorgeven. Ik hoop dat er veel reacties komen. o.a. uitgelegd en gespeeld worden. Deze mid dag zal van 13.30 tot 15.30 duren en de entree bedraagt 0,50. Natuurlijk kun je Vision ook gewoon binnenlopen om een potje te poolen, een drankje te drinken, tafelvoetbal te spelen, te internetten of gewoon een gezellige babbel te maken. Dit kan op dinsdag van 19.00 tot 23.00, op woensdag van 15.30 tot 17.30, op don derdag van 19.00 tot 23.00, en op vrijdag van 15.30 tot 17.30 en van 19.00 tot 01.00. Voor meer info kun je bellen naar 513 3261 of op www.jcvision.nl kijken. Mailen kan ook, naar info@jcvision.nl CONCOURS a.s. Zondag, 6 november, gaat het opleidings orkest van muziekvereniging Prinses Juliana op concours in Loon op Zand. Op dit con cours, georganiseerd door Sophia's Vereeniging, zal het orkest 3 stukken spelen, waarvan er 2 worden beoordeeld. Al weken is het opleidings orkest enthousiast aan het repeteren om goed voor de dag te komen. Komende zondag zal dat zijn vruchten af moeten werpen als het orkest, onder de bezielende leiding van dirigent Matthias van Nispen tot Pannerden, gaat pro beren om de sterren van de hemel te spelen. De te spelen werken zijn: King's Row van Carl Strommen (als inspeelwerk), Serengeti van John Higgins en Creed van William Himes. DE WETERING Het opleidingsorkest van Prinses Juliana is aanstaande zondag als 6e aan de beurt. Van 15.15 uur tot 15.45 uur treedt het op in de grote zaal van De Wetering te Loon op Zand. Voor een leuke middag en als gewaardeerde suppor ter bent u er van harte welkom! Hopelijk tot zondag! Als Den Boogaard gevuld is met bijna 600 jon geren die enorm veel lol hebben tijdens de schuimparty; als half Moergestel uitloopt om bij zacht en droog weer bij een feeërieke verlichting te komen kijken naar de ruim 200 uiterst carnavalesk en retro uitgedoste opstoetdeelnemers; als Den Boogaard met 800 carnavalsvierders ouderwets doorgaat op zaterdagavond tot het gaatje; en als dan op zondag 38 kapellen de volle Moergestelse cafés laten swingen, dan kan het jubileum jaar voor CV De Pierewaaiers niet meer kapot. plaats; vorig jaar werd ter gelegenheid van het 140-jarig bestaan van Sophia's Vereeniging het eerste Festival voor Opleidingsorkesten geor ganiseerd. Juist dit soort orkesten is de kweek vijver voor harmonieën. Het is daarom belang rijk dat er steeds weer wordt gezocht naar nieu we uitdagingen. Voor zowel orkest als dirigent is een concours zo'n uitdaging, waar tegenover publiek en jury het beste beentje wordt voor gezet. SVORTS Ook dit jaar zullen De Dorstvlegels als eerste een nieuwe Prins bekendmaken voor het car navalsseizoen 2005/2006. Dit zal gebeuren tij dens ons Prinsenbal op zaterdag 5 november in Café 't Centrum vanaf 20.30 uur. Om ca. 21.30 uur zullen we afscheid nemen van Prins Cornelis den Irste, die ons geweldig heeft ver tegenwoordigd tijdens alle festiviteiten rond ons 33-jarig jubileum vorig jaar. Om elf minu ten over elf zal op de originele Dorstvlegel- manier de nieuwe Prins aan iedereen wbrden voorgesteld. Natuurlijk bent u hierbij van harte welkom. Want bent U ook niet nieuwsgierig wie de nieuwe Prins wordt? Wij zien u graag op 5 november! C.V. De Dorstvlegels ïi Zaterdag 5 november is deze tienerdisco in jongerencentrum Vision in Moergestel van 20.00 - 23.00 uur. Dus ben jij 12, 13, 14 of 15 jaar? Kom dan zaterdag naar Vision. Ben wel op tijd, want de deuren sluiten om 20.30 uur. De entree is 2,-en wil je een Music-on-tour- pasje? Neem dan een pasfoto en een kopie van je legitimatiebewijs mee, dan kun je je meteen inschrijven. Droom jij er altijd al van om DJ te worden? Kom dan zeker 5 november naar Vision, want we houden tijdens Music-on-tour een DJwedstrijd. Je kunt dan draaien en strijden tegen andere DJ s. Als je wint, mag je tijdens de volgende Music-on-tour disco 's als vaste huis-DJ van Vision draaien! De vaste huis-DJ van Vision is er ook, dus hij kan jullie nog tips geven. Zaterdag 5 november kan de basisschooljeugd vanaf 6 jaar 's middags van 14.00 - 16.00 uur reuzenmemorie maken en daarna met elkaar spelen in Vision. De entree bedraagt 1,50. Öp woensdag 9 november wordt er voor de jeugd van de basisschool vanaf 8 jaar een spel- middag georganiseerd. Het toffe spel touché zal 0 Vorige week heeft u in ‘Moergestel-Nieuws’ kunnen lezen, dat deze week de Sint Nicolaas collecte gehouden zal worden. Zo’n 50 collec tanten komen bij u aan de deur om de intocht en het bezoek van de Sint aan de kinderen van Moergestel financieel mogelijk te maken. Zonder deze collectanten zou het comité dit feest niet zo succesvol kunnen laten verlopen. We zijn heel blij dat al deze mensen belange loos willen meewerken! Hartelijk dank! Speciale dank gaat dit jaar uit naar Rinus Jonkers (Hild 6), die al 50 jaar (u leest het goed!) collecteert. Al voordat hij getrouwd was, collecteerde hij voor het St. Nicolaas Comité! Rinus bedankt, dat we al zo lang een beroep op je mogen doen. Sint Nicolaas Comité Moergestel P I IUIU VLI LUI IJII Ikjoil lOLILL jl Aphrodite i

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 1