I I VAN WEZEL ’t Feest van de Lange Nacht NO Moergestelse kampioenen hoefijzer gooien en koemelken I I ERKO stomerij- I 1e Medewerker Huishoudelijke Dienst met gevoel voor gastvrijheid Assistent Bedrijfsleider met gevoel voor gastvrijheid RE/MAX Zaterdag 29 oktober a.s. bij 't Draaiboompje Si'''- J De twee prijzen, links voor het koemelken en rechts voor het hoefijzer gooien. 3.99 3.99 2.69 3.69< Prijswinnaars WieKentKunst In de nacht van zaterdag 29 op zondag 30 oktober a.s. wordt de klok weer een uur terug gezet. Dit begin van de wintertijd vormt voor Carnavalsvereniging De Durdraaiers andermaal de aanleiding om ’t Feest van de Lange Nacht te vieren. Dit evenement, dat ook wel bekend staat als De Bierfeesten, zal ook dit jaar opnieuw garant staan voor ouderwetse gezelligheid. De tent zal al om 20.00 uur open gaan en het is beslist de moeite waard om op tijd te komen, want er zal een tweetal top-acts het podium betreden, namelijk de Loco Loco Disco Show en Starkoo. verzorgd door Starkoo. Deze zanger en enter tainer, in 2003 en 2004 uitgeroepen tot feestar- tiest van het jaar, is met name bekend van zijn “Feest in je moerstaal”-genre. Al diverse malen heeft hij een Nederlandstalig nummer omge toverd tot een regelrechte feesthit: Van “Annabel” tot “Laat me nu toch niet alleen” en van “Anne” tot “Ik wil je”. Kortom: Dat wordt weer feesten!!! De Magie Sound Drive-in-show zal zorg dra gen voor de muzikale omlijsting en ook dit jaar zal de welbekende maïs weer niet ontbre ken. Dit alles zal garant staan voor een unieke sfeer, die je alleen tijdens ’t Feest van de Lange Nacht aan treft. Het belooft dus weer een waan zinnige avond te worden, die je absoluut niet mag missen! Dus: Tot ziens op zaterdag 29 oktober a.s. bij ’t Feest van de Lange Nacht in de feesttent tegenover ’t Draaiboompje. Tijdens WieKentKunst zijn twee wedstrijden gehouden. Op het St. Jansplein kan aan hoef ijzer gooien worden gedaan, bij de familie Van Roessel aan de Heuvelstraat aan koemelken. De winnaars van deze wedstrijden zijn nu bekend. De 12-jarige Guus Wingelaar uit Moergestel mag zich Moergestels kampioen hoefijzer gooien noemen. Moergestelnaar Sander Brans, 10 jaar, is de kampioen koemelken van Moergestel. De prijzen worden een dezer dagen door secretaris Frans Kuijpers van WieKentKunst thuisbezorgd. Guus Wingelaar was de enige van de vele tien tallen deelnemers die van de tien hoefijzers er drie rond een paaltje wist te gooien. Er was een goede tweede met twee hoefijzers. Alle anderen kwamen niet verder dan één hoefijzer. In twee minuten tijd molk Sander Brans 2,6 liter melk. Ook in zijn geval kun je spreken van een ‘uitzonderlijk talent’ want hij ontfutselde liefst 0,6 liter melk meer aan de kunstkoe dan nummer twee. De twee wedstrijden maakten onderdeel uit van WieKentKunst 2005 met als thema ‘ambachten’. Hoefijzer gooien en koemelken zou je ambachtelijke volkssporten kunnen noe men. Het koemelken sloot bovendien heel mooi aan bij de geslaagde presentatie van het boeren leven vroeger bij Annie en Henk van Roessel. Het hoefijzer gooien op zijn beurt paste weer goed bij de werkzaamheden van smid Albert Nooren op het St. Jansplein. Albert Nooren is een smid uit Oisterwijk en door middel van vriendschappen innig met Moergestel en met WieKentKunst verbon den. Op verzoek van WieKentKunst smeed de hij de originele prijs voor het hoefijzer gooien. De melkkan als prijs voor de kam pioen koemelken is gemaakt door Sjaak van Herk. Bezoekers van WieKentKunst hebben hem leren "kennen als de man die de hak- en drijftollen in D’n Donk heeft gedraaid. De melkbus draaide hij uit een stuk van een zeer oude eiken balk uit een boerderij. Het deksel kan er af en de bus is hol. De koperen plaatsen op beide prijzen zijn gemaakt door de Moergestelse kunstenaar Kees Ketelaars. De Nieuwe Klasse Ons zelfstandig ondernemerschap garandeert u: Loco Loco Disco Show bestaat uit de twee lingbroers Henry en Henrie Feniel en hun gast-DJ Stevie Starlight. Elke show belooft weer een feest der herkenning te worden voor wat betreft oude en vergeten liedjes, van erg foute Disco-plaatjes tot ouderwetse Nederpop- liedjes, die we allemaal schaamteloos mee kun nen lallen. Tussendoor verrassen de drie viny- lofielen (de cd kennen ze niet) het publiek met gezellige spelletjes, zoals de onvervalste Twist- competitie en de waanzinnige Beren-crowd- surf-race. Een optreden van deze heren zorgt er gegarandeerd voor dat je uit je dak gaat! Daarna zal een spetterend optreden worden Sb 'MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 26 OKTOBER 2005 t t 4 Tevens zijn wij op zoek naar: groepsaccommodaties Wij zijn op zoek naar diverse twee-onder-een-kap woningen. Deze meewerkend voorman of -vrouw, die verantwoordelijk wordt voor een schoon en sfeervol gebouw, geeft enthousiast sturing aan een groep gemotiveerde medewerkers. Doordat steeds meer gasten groepsaccommodatie 'Beukenhof' weten te vinden, zijn wij op zoek naar een full-time: Wil je een afwisselende baan in een gastvrije omgeving Wil je leren wat 'gastheer op een groepsaccommodatie' inhoudt Wil je deel uitmaken van een enthousiast team Is werken tijdens het weekeinde een uitdaging voor je Voor meer informatie kun je natuurlijk een bezoek brengen aan www.beukenhof.nl of even bellen. makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl In het hart van het Brabantse land, aan de rand van de Loonse en Drunense duinen, ligt Beukenhof. Vanuit de rustieke sfeer van het voormalige Capucijnenklooster is een ideale plek ontstaan voor verzorgde groepsvakanties en cursussen. De gemoderniseerde accommodatie beschikt over meerdere compartimenten, zodat groepen van 12 tot 200 personen er onderdak vinden. Er zijn belangrijke aanpassingen voor gasten met een lichamelijke handicap. Veel aandacht gaat uit naar ons restaurant, wat voorop staat voor een geslaagd verbijf. Heb je interesse in één van deze afwisselende functies, reageer dan voor 31 oktober 2005. Stuur een korte brief of e-mail naar Henk Donders, directeur groepsaccommodatie 'Beukenhof'. VOOR ALLE BORDEN CELDT: 4 HALEN, 3 BETALEN Beukenhof Biezenmortel T: 013 - 511 24 99 Queens Garden' Servies Van aardewerk I Vaatwasmachinebestenc g Alle onderdelen ajn los verfcnjgbaar Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 Bord diep 0 23 cm. Bord plat o 25,5 cm. Gebaksbordje e 17 cm. Bord dessertj o 20.5 cm. Rootven 10 MOERGESTEL Tel. 513 18 89 Oranjeplein 12, 5175 BE LOON OP ZAND Tel. 0416/660633 PAGINA 5 g 1. Maximale service. 2. Hoge kwaliteit van dienstverlening. 3. Geen 9-5 mentaliteit. 4. Enthousiaste makelaars. 5. Betrokkenheid met onze opdrachtgevers. jïTülirr Capucijnenstraat 46 5074 PJ Biezenmortel E: info@beukenhof.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 5