ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES Introductie in Desire’s Beautysalon TENNISHAL MOERGESTEL BON OP* HAIRSTYLING BEAUTYSALON Rootven 35, Moergestel Tel.: 013 - 513 0103 Geopend op woensdag, woensdagavond, vrijdag en zaterdag. scientifique de beauté, paris Zoekertjes’ UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen... 1 - MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 26 OKTOBER 2005 PAGINA 10 U kunt kiezen uit de volgende behandelingen: 4. Kersttoernooi: U bent van harte welkom. Straat Naast de gebruikelijke gezichtsbehandelingen, massages en het harsen kunt u nu ook een speciale, intensieve behandeling voor uw huid ondergaan. Het merk Académie, waar in de schoonheidssalon mee behandeld wordt, heeft een aantal speciaal behandelin gen; zogenaamde instituut behandelingen. De behandelingen zijn precies afgestemd op uw huidtype of uw huid- probleem en verzorgen de huid intensief met bv een speciale reiniging, maskers en veel werkstoffen voor een direct zichtbaar en voelbaar resultaat. Samen met de schoonheidsspecialiste kijken we welke behandeling het meest geschikt is voor uw huidtype. Maak een afspraak voor een vrijblijvende en gratis huidanalyse! Vitamine C Lifting, voor de ouder wordende huid Botorelax, zonder botox! Maar wel tegen de rimpeltjes Hydratation, om het vochtgehalte aan te vullen en zo rimpeltjes te voorkomen Sion Pureté optimale, voor de vette, probleemhuid Sion oxygénant, voor de gestresste, vermoeide huid Sion correcteur taches brunes, om pigmentvlekken of zwangerschapsmasker te verminderen (Dagbehandelingen tegen rimpeltjes of vochtwallen Masque modelant; een speciaal, rubberachtig masker met daaronder werkstoffen voor een intensieve verzorging voor uw huid. Ook voor de gevoelige en couperose huid. Voor informatie en/of reservering kunt u contact opnemen met: Carla Willems, tel. 013-513 34 51 Zie ook www.tennissportcentrumstokeind.nl Wilt u in de herfst en winterseizoen uw tennisactiviteiten voortzetten in een ambiance van geriefelijkheid en zoekt u daarbij beschutting tegen de koude natte plagerijen van regen, hagel en sneeuw, dan biedt de tennishal te Moergestel u alle comfort. Kortom het Tennis- en Sportcentrum Stokeind in Moergestel is de ontmoetingsplaats voor sport en gezellig samenzijn. t/m 10 regels 4,50 Woonplaats Telefoon t/m 6 regels 3,00 w W*:-- Alarmnummer 1 1 2 voor als het écht nodig is... In alle andere gevallen: 0900 - 8844 Een scala van mogelijkheden kunnen wij u aanbieden: 1Baanhuur: Huren van losse banen of op huurcontract. Op de zondagmiddag voldoende mogelijkheden. 2. Vanaf 45+ heren: Seniorentennis voor heren op maandag en woensdagmiddag. 3. Mixed: een gezellige tenniscompetitie voor heren en dames op de donder dagmiddag. een niet meer weg te denken evenement dat tot in de verre wijde omgeving een grote aantrekkingskracht heeft verworven. Periode 19 dec. - 31 dec. a.s. Finale op zondag 8 januari 2006. Inschrijvingen vanaf 1 nov. a.s. 5. En als speciale aanbieding kunt u op zaterdagavond vanaf 19.00 uur de tennishal (3 binnenbanen) reserveren voor het organiseren van een tennistoernooi in besloten kring. Ook voor andere zaalsporten zijn er mogelijkheden. Sinds 1996 maken bedrijven en particulieren hiervan gebruik voor personeelsfeesten, familiefeesten, vriendenfeesten, vrijgezellenfeesten e.d. kosten, bij ’normale’ grootte €3,00; anders €4,50 p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hogedruk en alle voorkomende werkzaamheden: ’De Klusjesman’, Langven- nen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 013 - 5283937. Geboortekaartjes? Een meer dan bijzon dere keus vindt u bij ons! Buro ’76, Oister- wijkseweg 43. Waar anders? Tel. 513 2268. ■w w w. kinderschoenenkopen.nl VU-RIO, riolering ontstoppen en vernieu wen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013- 5333864. Bezoek ook eens onze web-site: www. schepenstweewielers.nl Schepens Tweewie- lers, Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326. Vrijdag 11 nov. officiële opening van Partybar d’n Draai met ‘t 11e van de 11e bal. Gehele avond bier en fris €1en wijn €1,50.. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Weesge groet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast on mogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit be richt. U krijgt wat u vroeg. Typevaardigheid op de computer voor iedereen vanaf groep 6. Nog enkele plaatsen voor de cursus die start in januari. DAC compu- tertrainingen Moergestel 06-12394190. Vrij 28 okt. Oktoberfesten van Gèssel! Pullen bier en wijn voor een gigantisch zuipfes- tijn! Dus tot dan bij de Tijm(s). Lange tafels - speciale prijzen - en worst voor FREE! Let op! Nu alle damesschoenen, heren schoenen en kinderschoenen halve prijs. Van Linschoten Schoenen, B. Bardoelstraat 32. Vrijdag 28 okt. in De Veerkes: Halloweennight! Lekker griezelen en van 21.30-22.30 uur Happy Hour! BUFFET voor feesten en partijen bezorgen 8.50 p.p. bij Chinees Restaurant ‘Yueng Shing’ Bel 5131163. Vrijdag 11 nov. in Partybar d’n Draai: ‘t dak eraf met ‘t 11e van de 11e bal. Gehele avond bier en fris €1en wijn €1,50.. Geef je op tijd op voor de Typeles van janu ari. Cursus zit weer bijna vol. DAC computer- trainingen Moergestel 06-12394190. Bezorger/ster gevraagd voor Selekt Mail Nederland BV. De bezorgweek is gesplits in twee slagen, een A-slag en een B-slag. Wij vragen specifiek een bezorger voor de B-slag. Voor aanmelding en/of informatie contact opnemen met depot Oisterwijk, Marianne Mulder-de Cort, tel. 533 5246/06-50950015. Let op! Alle pantoffels en rubberlaarzen nu halve prijs! Van Linschoten Schoenen, B. Bardoelstraat 32. Vrijdag 28 okt. in De Veerkes: Halloweennight! Lekker griezelen en van 21.30-22.30 uur Happy Hour! I I I I- I I- I I I- I I- I I I I I - I I Onderstaand gedeelte ook invullen Naam Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten: elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,40 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel. I I I I I I I I I I I I I I I 1 I I I I I I I J

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 10