moorman r De Muzikaalste Zondag van het Zuiden Ga mee met de Zonnebloem! 1 1 2 Als verplegende op vakantie? De Blaoskapellencommissie van C.V. ’De Pierewaaiers’ presenteert zondag 23 oktober a.s. vanaf 13.00 uur het met medewerking van maar liefst 38 kapellen in alle horecabedrijven van Moergestel VIDO (Vrouwen in de overgang) de Zonnebloem ...ANDERE ZOR( SPONSORS 2005 Alarmnummer AUTOMOBIELBEDRIJF Kom ook naar de Muzikaalste Zondag van het Zuiden... voor als het écht nodig is... Het zal dus niet alleen de Muzikaalste Zondag van het Zuiden worden, maar ook weer een hoogtepunt in het roemruchte bestaan van de volgend jaar 44 jaar bestaande c.v. De Pierewaaiers. Het wordt genieten geblazen Ben jij verpleegkundige of ziekenverzorgende en wil je langdurig zieken en gehandicapten de vakantie van hun leven bezorgen? Sluit je dan aan bij ons supergemotiveerde team vrijwilligers. Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s Bel (076) 564 63 65 of kijk op www.zonnebloem.nl In alle andere gevallen: 0900 - 8844 Het zal rumoerig worden in het dorp in het weekend van 22 oktober. Zoals bekend beginnen de festiviteiten op vrijdag en zaterdag en dan op zondagmiddag het wereld beroemde Blaoskapellenfestival. U bent welkom in Café-cafetaria Epi, Tapperij De Schouw, Café De Klaore, Café-Rest. De Brouwer, Partyboerderij 't Draaiboompje, Café De Aanbeveling, Auberge De Man, Herberg De Veerkes, Café Tijm’s, Café-Restaurant ’t Stokske, Café ‘t Centrum en Den Boogaard. Vooral vrouwen hebben vaak het gevoel dat er niet naar ze geluisterd wordt.Nou bij ons wel. Iedere eerste en derde woensdag van de maand kun je bij ons binnenlopen voor een praatje met een kop koffie of thee. Ervaringsdeskundigen luisteren en praten met je over uiteenlopende zaken. Ook bestaat er de mogelijkheid om je op te geven voor een gespreksgroep, 12 keer voor 40 euro. De komende inloopochtend is woensdag 19 oktober om 09.30 uur. Je wordt verwacht in buurthuis Loven/Besterd, Koestraat 164,5014 EG Tilburg, ingang park de Horion. Voor informatie 06 - 48316923, of per e-mail vidotilburg@planet.nl Je kunt ook onze web site bekijken www.home.zonnet.nl/vidotilburg Ook dit festival zal dit jaar geheel in het teken staan van het 44-jarig bestaan van c.v. De Pierewaaiers. De commissie heeft n.l. alle aan geschreven kapellen uitdrukkelijk gevraagd om camavalsnummers van de afgelopen 44 jaar in hun repertoire op te nemen. Dat belooft dus een muzikale middag van her kenning en meezingen. Weer eens echt ouwer- wets uit je dak gaan. Allicht aanleiding genoeg om “ouw koeien” uit de sloot te halen en veel mooie herinneringen de revue te laten passe ren. Als er dus ooit een goede reden is geweest om de Horeca van Moergestel te bezoeken, dan is het wel op zondag 23 oktober. Vanaf 13.00 uur zullen dan 38 kapellen gaan strijden om de muzikaliteitsprijs en de presen- tatieprijs. En wij kunnen u garanderen dat het spannender wordt dan ooit tevoren. Nog nooit hebben we zo’n ruim assortiment aan kapellen gehad. Ze komen werkelijk overal vandaan. En geloof ons, er zitten héle goeie bij. De entree is weer gratis en de consumpties gewoon tegen de normale prijzen. En mis schien wel voor de echt allerlaatse keer dat de mogelijkheid wordt geboden om een bezoek te brengen aan den Boogaard. I MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 12 OKTOBER 2005 PAGINA 8 o Moergestel Nieuws Moorman Automobielbedrijf, Moergestel Pontmeyer, Tilburg Rabobank Industrieweg 9a - Tel. 013 - 513 1611 VOORTAAN OP ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! 1 Aannemer- timmerbedrijf G. Michielsen B.V., Tilburg Aannemersbedr. A.M.J. op 't Hoog Zn B.V., Moergestel Aannemersbedr. Gebr. Janssen B.V., Moergestel AJ Rijkleding, Oisterwijk Algemene Brandstoffen Compagnie Tilburg B.V. Alkulux, Tilburg Asmi Assurantiegroep B.V., Moergestel Bemoti B.V..Tilburg Bouwbedrijf Hein Verhoeven B.V., Moergestel Bouwbedrijf M J Vromans B.V., Udenhout Broeders Foeragehandel Loonwerkersbedr. VOF, Berkel-Enschot Burgers LMB, Moergestel CSO B.V.Moergestel CVT Keukens, Tilburg Electr. Techn. Install. Bedr. F. van Velthoven, Moergestel Fabory Center, Tilburg Graveka, Diessen H.Verheijen Kunststofkozijnen, Moergestel Het Tegelhuis, Oisterwijk Holtgrefe Techn. Groothandel, Waalwijk interpolis La Trappe. Trappistenbier Liftlease. Cothen Loon- transportbedr. Bruurs. Moergestel M.T.V. Maricon, Moergestel Moergestel B.V., Constr. en machinefabr., Tilburg 23e Blaaskapellen festival Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 Schilders en glaszetterbedr. H Kerkhof, Moergestel Seat Donkers Autobedrijf, Moergestel Shell Verkoopmij Nederland Slijterij-Wijnhandel ïn den Korenmaaier", Moergestel Snelbouw Haaren B.V., Haaren Somers-Maas Bouwbedrijf B.V.,Oisterwijk T.V.M.-Verzekeringen. Hoogeveen Televersal, comm partners, Moergestel Timmer- en bouwbedr. Van Bavel B.V., Riel Total Tankstation van Esch v.o.f.. Moergestel Vadèstru B.V., Udenhout Van Dijck-Steuverko B V.. Moergestel Van Neerbos Bouwmaterialen Groep, Tilburg Horeca Moergestel Auberge De Man Café Bar Tijm 's Café Cafetaria Epi Café De Klaore Café Rest. T Stokske Café Rest. Tapperij De Schouw Café 't Centrum Café 't Draaiboompje Café-Herberg De Veerkes Café-Rest. De Brouwer Feestcafé De Aanbeveling Den Boogaard Comm. 44-jarig-bestaan c.v. De Pierewaaiers

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 8