Kraanpop, een spetterend muziekfestijn O.69 Klein Karwei - 521 24 23 door senioren - voor senioren p 66 Dinsdag 11 oktober: lezing ‘De Ijstijden’ Stadswandeling Oisterwijk r 2 voor 6.99 Vereniging van Hulpverlenende Vrijwilligers Organisaties Party Dance Kraanpop is een spetterend muziekfestijn dat één avond en één middag in beslag neemt. Zaterdag staat in het teken van Party Dance. En ook dit jaar willen de organisatoren er een grandioos feest van maken. Met artiesten als The Darkraver die bekend staat om zijn rare pakken en kapsels. En niet te vergeten van de grote hit “Komt tie dan he”, waarmee hij samen met DJ Norman dit jaar nog furore maakte. En wat te denken van DJ Kicken, wiens broer een ochtendshow verzorgd bij Veronica. Deze man weet wel hoe hij een feest op gang moet bren gen. Met hits als “I wanna dance with some body” en “Ain’t no party (like an alcoholic party)”, weet hij precies hoe hij publiek in extase kan brengen. Verder hebben we natuur lijk ook nog DJ Devia, die het elk jaar weer voor elkaar krijgt een geweldige sfeer te creëren. Uiteraard zullen deze overbekende klanken worden aangevuld met de meest recente muziek van DJ Coenio. Op zaterdag 8 en zondag 9 oktober 2005 staat de feesttent gelegen op het ter rein van manege De Kraan in Berkel- Enschot bol van de muziek. Kraanpop, een initiatief van stichting De Wielbraek uit deze gemeente, vindt dan plaats. Een knallende Party Dance avond en een sfeervolle Hollandse middag staan op het programma. De Astronomische vereniging WEGA organi seert op dinsdag 11 oktober een lezing over de Ijstijden. De heer van de Wal van het Institute for Marine and Atmospheric research uit Utrecht is uitgenodigd om deze lezing te hou den. De lezing vindt plaats in de cursusruim te van Natuurmuseum Brabant, Soorlaan 434 te Tilburg en begint om 20.00 uur. U bent van harte welkom. ZORGTOESLAG Het zal bekend zijn dat per 1 januari a.s. een heel nieuw zorgstelsel zal wor den ingevoerd. Dit nieuwe stelsel is ver plicht voor iedereen. Het komt in de plaats van de bekende ziekenfondsver zekering en van de particuliere ziekte kostenverzekering. Belangrijk bij deze regeling is, dat een groot aan tal verzekerden recht krijgt op terugbetaling van de premie door de belastingdienst. Dit is de zogenaamde Zorgtoeslag. In verband hiermee zendt de belastingdienst - in de loop van september en oktober - aan miljoenen gezinnen en alleenstaanden een rode envelop met daarin een invulformulier. Aan de hand van dat ingevulde formulier kan zij bere kenen in hoeverre ieder recht heeft op die Zorgtoeslag. Stichting Wielbraek uit Berkel-Enschot organiseert: breken. Deze twee mannen krijgen het voor elkaar om het ene naar het ander feestnummer te brengen. Ook de locale trots in de vorm van Peter Smulders en Frank Smeekens zullen niet ontbreken en worden nog eens ondersteund door Lesley Williams. Deze artiest doet de tij den van André Hazes herleven en zorgt met zijn bekende oeuvre voor gegarandeerde sfeer. Tussen de optredens door zal de muziek ver zorgd worden door DJ Coenio. De belastingdienst zegt dat zij het formulier zo eenvoudig mogelijk heeft gehouden. Toch blijkt dat veel mensen moeite hebben met het invul len. Dat geldt ook voor senioren en mensen met een handicap in Oisterwijk, Moergestel en Heukelom. Behoort u tot die groep, dan kunt u een beroep doen op Klein Karwei om hulp te krijgen bij het invullen van het zorgtoeslagformulier: tele foonnummer 521 24 23 bellen op maandag- of donderdagochtend, tussen half 10 en half 12. Buiten die tijden kunt u een boodschap, plus naam en telefoonnummer, inspreken via de voice-mail (antwoordapparaat). Hollandse middag Zondagmiddag 9 oktober staat net als andere jaren volledig in het teken van de Nederlandse muziek.Wie kent hem niet: Jan Smit. Het beroemde jongetje is uitgegroeid tot een vol wassen jongeman, en dat laat hij niet onge- merkd voorbij gaan. Hij heeft zelfs een eigen tv-programma! En niet voor niets, keer op keer komt hij in de hitlijsten met een nieuwe hit. Een andere topper is René Schuurmans, met hits als: “Op de Griekse Tour”, “Hela Ho” en “Als ik haar zie”. Met zijn enthousiasme en zijn lekkere meelallers krijgt hij het publiek steeds weer in de feeststemming. Ook de Gebroeders Ko mogen deze zondag natuurlijk niet ont- Vereniging van Hulpverlenende Vrijwilligers Organisaties op het gebied van welzijn en zorg in de gemeente Oisterwijk organiseert op don derdagmiddag 13 oktober a.s. in “Tiliander” om 13:30 uur een thema-middag rondom de gevol gen die de nieuwe Wet Maatschappelijke Onder steuning zal hebben op het werk van iedereen die actief is op het gebied van welzijn en zorg. De bijeenkomst is speciaal bedoeld voor alle vrij willigers en mantelzorgers en bestuurders van organisaties die actief zijn op het gebied van wel zijn en zorg. Na een inleiding over wat de WMO gaat inhou den en hoe de Gemeente Oisterwijk gaat pro beren de WMO uit te voeren, kan na de pauze aan de hand van een vijftal stellingen gediscus sieerd worden met een forum van specialisten. De bijeenkomst wordt afgesloten omstreeks 17.00 uur. Als U nog niet bent uitgenodigd via Uw eigen organisatie, maar toch belangstelling heeft, dan bent U van harte welkom. Namens het bestuur van de VHVO: Secretariaat Duyvekotstraat 11,5066 BP Moergestel. Kraanpop wordt gehouden op zaterdag 8 okto ber vanaf 21.00 uur. Zondag 9 oktober biedt de feesttent vanaf 14.30 uur onderdak aan de muziekliefhebbers. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de Boerenbond en kosten in de voorverkoop 10,- per dag. Aan de kassa is de prijs 13,- Meer informatie: www.kraanpop.nl Heemkundekring "De Kleine Meijerij" organi seert een maal per maand een Cultuur historische stadswandeling door Oisterwijk. In de maand oktober vindt deze wandeling plaats op zondag 9 oktober a.s. Vertrek om 10.30 uur vanaf Tiliander (ingang Lindeplein). Deelname 3,00 pp. Gids: Nico Haneveld. Heineken Super de Boer Super deBoer PAGINA 7 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 5 OKTOBER 2005 RESERVEER DAAROM TIJDIG!!! We doen er alles aan om de wacht tijd voor de geboorteboeken zoveel mogelijk te beperken. Het kan ech ter 'n weekje langer duren voordat we u bellen dat u ze mag halen. Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 Deze aanbiedingen zijn geldig t/m zaterdag 8 oktober 2005. Prijswijzigingen, drukfouten en/of uitverkocht voorbehouden. Wij verkopen geen alcoholische dranken aan personen onder 16 jaar. Neem ook eens een kijkje op www.superdeboer.nl WapenaeR 48+ Kaas alle soorten per kilo Super de Boer Magere riblappen per kilo Afbakbroodjes diverse varianten Bijvoorbeeld: Super Kaiserbroodjes verpakt per 8 stuks Raadhuisstraat 1 - Moergestel - Telefoon 013-5136050 Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 20.00 uur en zaterdag van 8.00 uur tot 17.00 uur. Ariel Wasmiddel tablets pak 30 stuks, compact pak 18 scoops of vloeibaar flacon 1.5 liter 2 stuks 9^6/lL98 6?9 Perssinaasappelen net ca. 2 kilo 2 netten p 99 Grolsch, Heineken of La Trappe Bokbier* 6-pack (6 x 30 cl) vanaf liter vanaf 1.46

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 7