KEUKENS EN INTERIEUR OP MAAT MB RE/MAX JLL Ermelindis geweldig ontvangen! lli M R' TT -.a TE KOOP Bijzonder concert door Jacques van den Dool TE KOOP Laura Fiegel en Edwin Spaninks I Na ruim 15% jaar te hebben gewacht, hebben ze zich nu dan toch bedacht. Ze gaan elkaar het ja-woord geven. Op 30 september 2005 gaan we het beleven! gaan trouwen op vrijdag 30 september 2005 om 12.45 uur in het Raadhuis van Oisterwijk. U bent van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn. Wij nodigen u uit voor de receptie die we zullen houden van 18.00 tot 19.30 uur in Herberg Van Boxtel te Haaren. In kindvriendelijke wijk aan pleintje “Vonderhof” Vonderhof10 In wijk de Oistelvoirtjes De Looijakker 21 Uitgebouwde tussenwoning berging; Vader abt Bernardus, broeder Matheus en broe der Bartholemeus zorgden er voor dat het publiek in café restaurant De Brouwer beter begreep hoe het Ermelindisbier geboren is, waarom C. V. De Pierewaaiers het als een nieuw Moergestels product gebracht heeft en welk verband het bier heeft met de heilige Ermelindis, reuzin van Moergestel. cept van prachtig najaarsweer en unieke folk lore. Het Ermelindisbier werd in grote hoeveel heden door het bijna 50.000 koppig aanwezi ge publiek van harte afgenomen. In Frankrijk, Wallonië en Vlaanderen zullen ze spoedig ken nis nemen van de weldadige tripel die uit Moergestel komt. Vision Makelaardij In 1999 heeft hij in 24 weken tijd alle orgelwer ken van J.S.Bach uitgevoerd op het Batzorgel in de Grote Kerk in ’s-Hertogenbosch. Hij componeerde liederen, koor- en orgelmuziek alsook musicals voor basis- en middelbare scho len zoals bijv, voor het Bosch’s mannenkoor “Cantice die Frate Sole” in 2003 en in 2004 “Cantate in Dulci Jubilo” waarvan de premiè re in het provinciehuis plaats vond. Het concert dat duurt ongeveer 1 uur duurt begint om 15.00 uur. De toegang is gratis. Het vervolg Het eerste vervolg vond plaats op het reuzen festival in Oisterwijk. De bijna 70 groepen uit Frankrijk, België en Nederland maakten dui delijk wat echte verbroedering op letterlijk hoog niveau is. C.V De Pierewaaiers deelde tijdens het festival mee in het geweldige con- leidt het jubileumjaar in op vrijdag 21 oktober. Op zaterdag 22 oktober start er om 18.00 uur een zeer bijzondere carnavalsoptocht. Veel oud en huidige deelnemers aan de Gesselse Opstoet hebben toegezegd een aansprekende creatie uit de oude doos ten tonele te brengen. Deze historische Opstoet start om 18.00 uur vanaf het plein en is voor 19.00 uur terug. Daarna is er een fantastische Nederlandstalige avond in Den Boogaard met DJ Sjef en een keur aan regionale Nederlandstalige artiesten met als hoofdact de landelijk bekende Harrie Slinger in Den Boogaard. Op zondag wordt het weer de muzikaalste zondag van het zuiden met het alom bekende blaoskapellenfestival, ook weer vanuit Den Boogaard. Over dit zeer speciale weekend volgt de komende weken steeds nade re info. Aan u alvast de oproep mee te doen voor al aan de historische optocht!!! Martijn en Bart zijn na afloop van hun presentatie bijzonder opgelucht. Het inter view met MTV zit er op. Een volle zaal heeft geïnteresseerd geluisterd naar de presentatie van de twee studenten en naar het meeslepende verhaal van Paul Spapens. Iedereen vindt het een bier van reuzenkwaliteit. De smaak van deze bij zondere tripel blijft hangen. Paul maakte dat het aanwezige publiek Ermelindis in het juiste historische perspectief kon plaatsen en het niet meer vergeet. Inzegening Na de introductie van het nieuwe Moergestelse product dat in opdracht van C.V. De Pierewaaiers in het kader van hun 44 jaar bestaan op de markt is gebracht, vond er o.l.v. Paul Spapens, voorzitter van het Reuzengilde, een unieke inzegening plaats. Het nieuwe spe- ciaalbier dat de samenwerking tussen De Pierewaaiers en het reuzengilde symboliseert, werd gedoopt met een inzegeningritueel waar aan het voltallige publiek in De Brouwer luid keels mee deed onder aanvoering van Paul die daartoe een speciale tekst had opgesteld. En in ons durpke klein maar fijn, zal het altijd Ermelindisbier zijn. Van het kapelleke tot de meulen, Overal heen zullen wij het zeulen En steeds zingen we uit volle borst Ermelindis, wè heb ik een dost. Er werd geproost. Alle aanwezigen kregen een gratis proefglas en daarna was het even stil met meteen erop alom waardering voor de fijne karakteristiek van het Ermelindisbier. Zacht fruitig speciaal bier met een prima zoet/bitter balans. Al snel werd duidelijk dat dit een pro duct is dat Moergestel eer betuigt, met dank aan Martijn en Bart, aan C.V. De Pierewaaiers en aan Brouwerij de 3 Home uit Kaatsheuvel. Nu aan de slag met Horeca Moergestel, opdat zij Ermelindis op het vat gaan verkopen en met slijters en supermarkten in de regio, opdat zij de flessen en de prachtige glazen mee aan de man gaan brengen. Pierewaaiersdriedaagse Dit alles ter ere van het Pierewaaiersjubileum. Het bier symboliseert de extra glans die de ver eniging geeft aan dit jubileumjaar. Ze zullen proberen om het bier op de Moergestelse markt te houden. Als er voldoende horecagelegenhe den meedoen, kan het Ermelindisbier een blij ver worden. En dan is er feest. Het jubileum jaar van De Pierewaaiers wordt ingezegend in het weekend van 21 oktober. Een schuimpar- ty voor de jeugd in Den Boogaard met DJ Sjef Als organist heeft hij veel orgelconcerten gege ven in Nederland, Engeland, Frankrijk, Duitsland, Canada, de Verenigde Staten, Nederlandse Antillen en Taiwan. Zondag 9 oktober organiseert de Midden- Brabantse Orgelkring een orgelconcert in Udenhout. Deze keer is de Bossche organist Jacques van den Dool (geboren in 1942 te Culemborg) uitgenodigd. Hij bespeelt het loretorgel in de H. Lambertuskerk. KORTOM: advies, ontwerp, productie, plaatsing, begeleiding en nazorg allemaal in één hand! VOOR: Keukens op maat Badmeubelen Dressoirs Massieve tafels naar eigen ontwerp Alle merken apparatuur (alles in één totaalplan!) Renovatie van lak- en heilswerken (d.w.2. als u voor uw keuken, uw meu kleur wilt omdat die ibel of tafel 'n andere er niet verzorgd meer uitziet: dan is zelfs dét mogelijk!) Bezoek en ontwerp aan huis (vrijblijvend) TT -e vraagprijs 258.000,- k.k. We zijn op zoek naar diverse twee-onder-een-kap-woningen! 4 ruime slaapkamers; Perc. 129 m2; inh. 380 m3; vraagprijs 248.000,- k.k. Tussenwoning berging; 4 ruime slaapkamers; Perc. 136 m2; inh. 360 m3; Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl Marc van den Bosch De Looyakker 50 5066 MT Moergestel Tel. (013) 513 3913 Mobiel: 06 542 56 338 Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013)468 8259 PAGINA 3 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 28 SEPTEMBER 2005 i

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 3