Met z’n vijven naar de Wereld Jamboree 44 jaar C.V. De Pierewaaiers in Den Boogaard Zorgcentrum Stanislaus biedt vrijwilligers een aantrekkelijke vrijetijdsbesteding ^C.V. De Pierewaaiers" I Aphrodite Vanaf 20.00 uur SCHUIMPARTY 21 oktober voor de jeugd in Den Boogaard HISTORISCHE OPTOCHT: 22 oktober 23 oktober BRILLEN LENZEN opstellen in de Krijtestraat; vertrek om 20.00 uur via Rootven naar het St. Jansplein. Hierna HOLLANDSE AVOND in Den Boogaard met om 23.00 uur een optreden van HARRIE SLINGER (gratis entree) BLAASKAPELLENFESTIVAL, met 38 kapellen in alle café’s van Moergestel; aanvang 13.00 uur Met om 19.00 uur finale in Den Boogaard (gratis entree) Zondag te vinden op de Speelgoedmarkt ii De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl De Lind 35a - Oisterwijk 013-528 4899 Hallo beste lezers! Wij gaan met z’n vij ven: Koen Swinkels (15), Marloes van de Ven (15), Maik Daemen (14), Inge Jonkers (13) en Christy van de Wouw (13) in 2007 naar de World Jamboree in Engeland. i •4' In Zorgcentrum Stanislaus wonen 115 bewo ners die begeleiding en verzorging nodig heb ben. Stanislaus werkt hard aan de kwaliteit van de zorg voor haar bewoners. Om deze mensen de meest noodzakelijke zorg en begeleiding te bieden, is een grote groep met vaste medewerkers actief. Maar voor een echt aangenaam leven en wonen, kan het De Wereld Jamboree is een kamp van 10 dagen voor leden van de scouting tussen de 14 en 18 jaar van over de hele wereld. De leden, waar onder wij dus, gaan onder andere naar de Jamboree om het 100-jarig bestaan van de scou ting te vieren en natuurlijk ook voor de activi teiten en de kennis van andere culturen. En we gaan op de jamboree natuurlijk vooral veel lol met z’n allen hebben en verschillende activi teiten doen. Maar voor het zover is moeten we allemaal nog een groot bedrag bij elkaar zien te krijgen. Dat proberen we bij elkaar te krijgen door ver schillende acties te houden op evenementen in Moergestel. De Jamboree vindt plaats van 27 juli t/m 8 augustus 2007, dus we hebben nog een tijd je. Maar de tijd willen we natuurlijk goed besteden om het geld bij elkaar te krijgen. De eerste actie die we gaan doen is al op zon dag 2 oktober bij de speelgoedbeurs van de Scouting en op 8 en 9 oktober zijn we opnieuw op diezelfde plek met WieKentKunst. We hopen u te mogen verwelkomen! waarin de middelen niet ruimer worden, zijn vrijwilligers steeds belangrijkqr. Wij willen graag ons vrijwilligersbestand ver der uitbreiden. Er is keuze uit de volgende activiteiten: Ondersteuning bij de begeleiding van demen terende bewoners in een van onze Dagcentra (Inloop en Huiskamer); keuze uit verschillen de dagdelen Ondersteuning van de activiteitenbegelei ding in de 'Hobbyclub'; vrijdagmiddag 14.15-16.30 uur Individuele activiteiten met bewoners; dat kan zijn samen een boodschap doen, een wandeling of bewoners begeleiden naar een activiteit. a.s. Zondag 10.00-17.00 uur Speelgoedmarkt Scouting Sint Jan Dit is het laatste artikeltje wat we u laten lezen want het is zondag zover. Onze eerste speelgoed markt is volgeboekt en wij nodigen u uit om een bezoekje te brengen aan onze markt. De markt vindt plaats op zondag 2 oktober van 10.00 tot 17.00 uur in Scoutinggebouw Den Donk aan de Bosstraat IA. De route is bewegwijzerd en de entree bedraagt slechts 0,50 per persoon. Hopelijk tot aan staande zondag. Wij zijn er klaar voor! U ook? Er zijn geen professionele marktkooplieden aanwezig op onze markt; alleen mensen die particulier iets aan te bieden hebben. Voor info: Peter van de Wouw, De Stappert 28, 06-22171727 of Jan Jonkers, Kriekenakker 56, 513 3620. Marktcommissie Scouting Sint Jan Ondersteuning van de activiteitenbegelei ding tijdens grote, centrale activiteiten Rolstoelbanden oppompen: een keer in de maand alle banden controleren, dagdeel en tijdstip kunt u zelf bepalen. Boodschappen of bestellingen vanuit ons magazijn bezorgen bij onze bewoners; maan dagmiddag van 13.30 - 16.00 uur. Wil je eerst kijken of vrijwilligerswerk je zou bevallen, dan kun je je ook aanmelden als inval- hulp. Zo kun je helpen vakanties van andere vrijwilligers op te vangen, of helpen bij projec ten. Als je open en vriendelijk bent en respect voor mensen hebt, dan moet je zeker reageren! Voor je bij ons aan de slag gaat, wordt er zorg vuldig naar je wensen gekeken. Daarna ontvang je een overeenkomst, een passende begeleiding en ben je automatisch lid van de personeelsver eniging. Maar wat het voor jou als vrijwilliger echt opbrengt is: een goed gevoel, blije gezichten en dankbaarheid van onze bewoners. Heb je serieuze belangstelling, of wil je meer weten over vrijwilligerswerk bij Zorgcentrum Stanislaus: bel dan met onze activiteitenbe geleidsters Bea de Kroon of Anke Verdijk op het nummer 513 9320. Je kunt natuurlijk ook mailen naar Stanislaus@derunne.nl Huidverzorgingsinstituut Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Inmiddels heeft Stanislaus al een grote groep vrijwilligers. Gelukkig maar want in een tijd Vrijwilliger, je bent onbetaalbaar belangrijk! Heb je regelmatig een paar uurtjes vrije tijd en ga je graag met oudere mensen om, dan heeft Zorgcentrum Stanislaus hele leuke vrij- willigersbanen! me Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 28 SEPTEMBER 2005 - 30e JAARGANG - Nr. 1348 AL RUIM 80 JAAR FIETSPLEZIER geroeste RUUD PAN IS Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268, Fax (013)513 2871, E-mail buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot en met maandagavond.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 1