‘Aphrodite’ 25 jaar jong! Rouwcentrum Moergestel officieel geopend Eerste Moergestels speciaalbier smaakt naar meer KEUKENS EN INTERIEUR OP MAAT MB ‘Bart en Miert van de Snepscfieut-Smviders VOOR: bouwwerkzaamheden DANKBETUIGING 'DANK, HEEL VEEL DANK VOOR WAT JULLIE ALLEMAAL VOOR HEM DOEN!!" Familie Raaijmakers (De dag van ons 50-jarig huwelijks feest is wer^dijfonvergeteCij^geworden! De veie bbij ken van bcbangstebbing, in de vorm van kgarten, bboemen en cadeaus, hebben ons enorm verrast. Daarom, oofnamens onze hinderen, een welgemeend woord van cbank^ aan iedereen die aan deze prachtige dag heeft bijgedragen. ‘T\de zubben er nog bang en met veebplezier aan terugdenken. ‘Burg. (Maerijerstraat 7, 5066 1/L (Moergestel Beste Moergestelnaren, Hoewel Theo zelf al een berichtje heeft gestuurd, willen wij ook als familie graag iedereen bedanken, die zich steeds maar weer inzet om Theo te helpen bij zijn werk in Bolivia. Al 25 jaar verzorgt de M.O.V.-groep de Toermeeü Ieder jaar maar weer 'n mooie route uitstippelen en zorgen, dat alles weer op rolletjes gaat lopen, dat kost veel tijd en energie. Heel veel dank daarvoor! Maar natuurlijk ook dank aan alle mensen, die elk jaar weer op hun post staan en niet te vergeten de brigadiers, die er voor zorgen, dat de mensen veilig kunnen oversteken. Maar geen Toermee zonder deelnemers en sponsors. Dus ook hen willen wij hartelijk bedanken! Dit jaar was een bijzonder jaar en dat hebben wij gemerkt!! Het was een geweldige dag!! "Onze Thé" heeft een enorm betrokken thuisfront en daar heeft hij veel steun aan. Daarom ook namens ons: Reuzin Ermelindis kijkt toe terwijl op een scherm (rechts) een presentatie gaande is van het nieuwe Moergestelse bier. Als u meer wilt weten over uitvaartverzorging dan is Will Pellis uiteraard graag bereid u te woord te staan in een persoonlijk gesprek. Voor ’n afspraak kunt u bellen naar 513 1504. Vrijdagavond jl. is Rouwcentrum Moergestel aan de Industrieweg 16b officieel geopend. Dat gebeurde door middel van een plechtige inzegening door Pastor Te Wierik in het bijzijn van genodigden, vrienden en directe familie van Will en Rina Pellis. zekerd is. Het centrum is onderverdeeld in een ontvangstruimte en een opbaarkamer. Hier kan in alle rust afscheid worden genomen en de ontvangstruimte biedt gelegenheid tot het nuttigen van ’n kopje koffie. Moergestel mag trots zijn op de familie Pellis. Dankzij hen heeft Moergestel weer een ruim te waar onze dierbare overledenen kunnen worden opgebaard en waar op gepaste wijze afscheid kan worden genomen. In zijn welkomstwoord ging Will niet voorbij aan het noemen van de personen die hem had den geholpen bij de totstandkoming van het centrum. Allereerst was er natuurlijk zijn vrouw Rina, die de uiteindelijke aanzet heeft gegeven om te komen tot het ontstaan van Uitvaart verzorging Will Pellis, het bedrijf dat nu inmid dels zo’n achttal maanden bestaat. Verder hebben velen meegewerkt aan het reali seren van het Rouwcentrum zoals het er nu is. Een geheel eigen stijlvol ingerichte ruimte aan de Industrieweg. Het rouwcentrum is, zoals Will nog eens specifiek aangaf, bedoeld voor iedereen, ongeacht iemands geloofsovertui ging en ongeacht waar iemand eventueel ver- vijfentwintigjarig bestaan van ‘Aphrodite’. Dat gebeurde o.a. door de introductie van het gere- stylede merk ‘Lanèche’ dat door Tiny al jaren lang wordt gevoerd. Naast een collectie lederwaren, bijouterieën en cosmetica kan men bij ‘Aphrodite’ terecht voor allerlei soorten gezichts- en huidbehan- delingen, evenals manicure, pedicure, voetre- flexmassage, zonnebankkuren en tal van zgn. deelbehandelingen (harsen, verven, epileren, etc.). Ook nu, na vijfentwintig jaar, is Tiny u nog steeds graag van dienst. Maak maar eens een afspraak via tel. 513 1474 of loop er eens bin nen tijdens de openingstijden. Vorige maand vierde Huidverzorgingsinstituut ‘Aphrodite’, gevestigd aan de Schoolstraat 5, haar vijfentwintigjarig bestaan. Om precies te zijn op 20 augustus 1980 open de Tiny Romijn op bescheiden wijze haar insti tuut. Ze had toen de beschikking over één behandelkamer en ’n zonnebank. Al heel snel moest er, vanwege toename van werkzaamhe den, een uitbreiding plaatsvinden die gestalte kreeg in 1986. Dat hield o.a. in dat ze er ’n extra behandelkamer bij kreeg. Tiny zat echter niet stil en dat resulteerde uiteindelijk in de reali satie van ’n winkel met lederwaren, bijouterieën en cosmetica. We hebben het dan over 1995. ’n Maand geleden vierde ze, zoals gezegd, het waaiers het 44-jarig bestaan, een bijzonder car- navalsjubileum. Voor het Ermelindisbier zijn zelfs speciale glazen ontwikkeld. Het bier is een tripel van 9 procent. Tijdens de presentatie viel het meteen al zeer goed in de smaak. ‘Het smaakt naar meer’, werd gezegd als weer een glas werd volgeschonken. Het Ermelindisbier is een smaakvol souvenir van Moergestel. Onder flinke belangstelling is vrijdagavond in Café De Brouwer het eerste Moergestels spe ciaalbier gepresenteerd. Dit bier is Ermelindis gedoopt, naar de reuzin van Moergestel. Deze reuzin keek dan ook toe toen in de zaal van De Brouwer met gloedvolle speeches dit bijzonde re project van CV De Pierewaaiers publiek werd gemaakt. Met dit bier vieren De Piere- Keukens op maat Badmeubelen Dressoirs Massieve tafels naar eigen ontwerp Alle merken apparatuur Eigen verfspuiten) Mogelijkheid tot bijbehorende (alles in één totaalplan!) Renovatie van lak- en beitswerken (d.w.z. als u voor uw keuken, uw mei kleur wilt omdat die dan KORTOM: advies, ontwerp, productie, plaatsing, begeleiding en nazorg allemaal in één hand! ubel of tafel 'n andere er niet verzorgd meer uitziet: is zelfs dat mogelijk!) .Bezoek en ontwerp aan huis (vrijblijvend) PAGINA 3 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 21 SEPTEMBER 2005 Mare van den Bosch De Looyakker 50 5066 MT Moergestel Tel. (013) 513 3913 Mobiel: 06 542 56 338

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 3