Geslaagde opening nieuw seizoen voor jeugdschaatsertjes “De Vennen' Familie - softbal- toernooi Audacia- nieuws T v Sportvereniging ’’ROEF!” Clubkampioenschappen deel 2 MTV Stokeind RSV Fevior Wij zoeken enthousiaste jongens.. H.S.V.“De Rietvoorn” School-handbal- toernooi Vol enthousiasme streden de kinderen tijdens de minivijfkamp. Wedstrijd te Oisterwijk 11-09-2005 .Joyce van Opbergen, Dustin, E/Zl Joyce van Opbergen, Dustin, E/Zl 5e 159Chantal van Opbergen, Tres Bien, E/Ll 7e 152Chantal van Opbergen, Tres Bien, E/Ll 2e 188 5e 184 het liefst via e-mail: lhekker@home.nl of anders per telefoon 513 2932. Annie Hekker. .vertrek 10.15 aanw. 9.00 ...aanw. 10.45 aanw. 9.00 .vertrek 10.00 ...vertrek 8.00 ...vertrek 8.00 vertrek 10.15 ...aanw. 11.00 ...aanw. 11.00 ...vertrek 9.00 ...aanw. 11.00 Uitslagen clubkampioenschappen van MTV Stokeind. Categorie 4: Damesdubbel: 1. Esther Puntman en Maryse ...vertrek 9.00 .vertrek 10.45 ...vertrek 9.00 van der Steen; 2. Leontine van Spaendonck en Marleen Willems. Herendubbel: 1. Eric Denissen en Peter van Kerkoerle; 2. Willem Mutsaers en Twan Verhoeven. Categorie 6: Damesdubbel: 1Helga de Cort en Marieke van Kerkoerle; 2. Kim Nouws en Charlotte van de Wijngaert. Herendubbel: 1. Pedro op ’t Hoog en Hans Rooswinkel; 2. Hans Denissen en Henk Rijnen. Categorie 7: Damesdubbel: 1. Angelique Ligtvoet en Hélen Mutsaars; 2. Guus Clement en Tonnie van Os. Herendubbel: 1. Jan Habraken en Mare Kogels; 2. Edwin van Hooff en Ron Peeters. Categorie 8: Damesdubbel: 1. Chantal Janssen en Monique van de Wiel; 2. Annelies van Helvoort en Gionne Lapien. Herendubbel: 1. Raymond van Tuijn en Joep Visser; 2. Roel Bakker en Thom Roovers. Alle winnaars natuurlijk gefeliciteerd met het behaalde clubkampioenschap. AUDACIA JEUGD Programma zaterdag 24 september: Audacia Al - RKDSVaanw. 13.30 Desk - Audacia BIvertrek 13.15 Audacia B2 - Neveloaanw. 13.30 Oirschot - Audacia Clvertrek 12.00 Audacia C2 - Voabaanw. 12.00 Hapert - Audacia C3vertrek 11.45 Audacia Dl - Triborghaanw. 8.45 GSBW - Audacia D2vertrek 8.45 Audacia D3 - Uno Animoaanw. 8.45 Nemelaer - Audacia D4 Audacia El - Sarto Audacia E2 - Voab Audacia E3 - Sarto WSJ-Audacia E4 Sarto - Audacia E5 ’t Zand - Audacia E6 Longa - Audacia F1 Audacia F2 - Nemelaer. Audacia F3 - Desk ’t Zand - Audacia F4 Audacia F5 - Zigo ROEF HANDBAL Uitslagen: GDJ Dongen-Roef 3-0; DS HMC- Roefó-ll Programma 24 september 10.00 uur GDJ Desk-Roef 11.50 uur MBJ Elshout-Roef 10.00 uur MCJ GHV-Roef..... Zondag 25 september 12.00 uur DAJ Heerle 2-Roef.....vertrek 10.30 14.40 uur HS Dongen-Roef Handbal is altijd raak!!! Uitslagen zondag 18 september 2005 Audacia 1 - VCB 12 - 0 Vlijmense Boys 2 - Audacia 23 -1 EDN’56 2-Audacia 32-4 VOAB 6 - Audacia 44 - 5 Audacia 6 - Hilvaria 40 -11 Audacia 7 - Gilze 53 - 2 Programma zondag 25 september 2005 SVG 1 - Audacia 114.30 Audacia 2 - Were Di 212.00 Audacia 3 - Tuldania 210.30 Audacia 4 - Were Di 410.00 Audacia 5 - Oirschot Vooruit 512.30 SC Olympus 6 - Audacia 612.30 CHC/ORKA 5 - Audacia 711.00 Uit het enthousiasme van de kinderen bleek dat zij heel veel zin hebben in het nieuwe schaats seizoen. De eerste schaatsles op de ijsbaan in Eindhoven zal worden gegeven op zaterdag 15 oktober van 16.15 tot 17.15 uur. Op deze jeugdschaatslessen is nog een beperkt aantal plaatsen beschikbaar voor nieuwe leden in de leeftijd van 6 t/m 12 jaar. De kosten voor een heel seizoen (medio oktober 2005 tot medio maart 2006) bedragen slechts 37,50 inclu sief entree ijsbaan en lidmaatschap van Schaatsclub “De Vennen”. Voor aanmelding en nadere informatie kan contact worden opgeno men met secretaris John Schepens, telefoon 513 2027. ROEF KORFBAL ONNODIG MOEILIJK Een wedstrijd met meerdere gezichten. Gezien de stand op de ranglijst, Nijnsel is de drager van de rode lantaarn, kan het een makkelijke over winning worden. Direct na het eerste fluitsig naal is het Roef! dat het initiatief neemt en de score na 5 minuten via Fieke Lemmens opent. Ondanks beter spel en goede kansen lukt het niet om de score uit te breiden tot de 25ste minuut. Binnen 10 minuten weten achtereen volgens Cheryl Werdmuller en Esther Jonkers (2x) de score naar 4 - 0 te tillen. Roef! denkt er al te zijn en laat de touwtjes vieren maar krijgt gelijk de rekening gepresenteerd. Nog voor rust komt Nijnsel volledig terug in de wedstrijd en weet de score terug te brengen tot 4-3. Gelukkig biedt de rust de mogelijkheid om een en ander weer op de rij te zetten en Roef! begint gemotiveerd aan de 2de helft. Via Annet Verstijnen en Cheryl Werdmuller wordt binnen 10 minuten wederom afstand genomen van de tegenstander. Even spartelt de tegenstander nog tegen maar een score van Nijnsel wordt direct weer ongedaan gemaakt door een doel punt van Esther Jonkers. Nadat Nijnsel nog 7 - 5 heeft doen aantekenen is het Fieke Lemmens die de laatste score voor haar reke ning neemt. Al met al een verdiende 8-5 over winning, die veel hoger had uit moeten vallen als Roef! niet 10 minuten voor de rust de touw tjes reeds had laten vieren. Volgende week de uitwedstrijd tegen het even eens nog ongeslagen Spoordonkse Girls, een echte topper derhalve. Uitslagen: Sen. Roef! - Nijnsel 8-5 asp. Roef! B - Bio B 4 - 3 pup. Roef! E - Flamingo’s E 9 - 1 Zigo E - Roef! E 1 - 2. Programma 24-9: Pup. Roef! 2 - Tovido E2 aanw. 9.30 Pup. BMC E3 - Roef! El vertr. 9.00 Asp. SDO’99 BI - Roef! BI vertr. 9.00 Programma 25 - 9: Sen. Spoordonkse Girls 2 - Roef! 1 vertr. 10.15 Lijkt korfbal je wel wat, kom gewoon eens mee trainen op de maandagavond vanaf 18.30 op sportpark Stokeind. Vraag naar Corrie Schilders (513 2326) of Peter Vrijhoeven (513 3455). Bevrijdende 2-0 dik verdiend Audacia - VCB 2-0 Voorafgaande aan de competitie maak je beschouwingen over de kansen op succes. Op ervaring en resultaten uit het vorig seizoen komen dan GSBW, Audacia enVCB boven drijven. Voorzover dat het na twee wedstrij den mogelijk is een balans op te maken lijkt het die richting uit te gaan. Als enige drie hadden zij nog geen puntenverlies en in de derde wed strijd was er al een confrontatie tussen Audacia en VCB. Dat het ergens om ging was vanaf de aftrap te merken. Beide ploegen speelden alleen voor de winst. De snel verkregen voorsprong in de vijfde minuut was nog lang geen garantie voor een uit eindelijke zege voor Audacia. In die vijfde sneed Remco Op ’t Hoog vanaf links naar binnen en schoot in de verre hoek en via binnenkant paal viel de bal binnen: 1-0. Natuurlijk gaven de mannen uit Biezenmortel zich nog lang niet gewonnen en Audacia wist dat zij nog min stens een doelpunt nodig had om de zege vei lig te stellen. Er ontstond dan ook een uiterst boeiend voetbalgevecht, waarbij Audacia steeds het beste van het spel had en de meeste kansen creëerde. Audacia verdedigde uitstekend gesteund door een foutloos opererende keeper Noël Op ’t Hoog. Het was tenslotte in de 30ste minuut van de tweede helft Bomba die aan alle onzekerheid een eind maakte; eerst stelde hij Remco in staat om binnen te schieten. Maar die schoot tegen de lat. De rebound was echter koppend voor Bomba: 2-0. Bomba heeft bij de tegenstanders in de loop der jaren een reputatie opgebouwd als een gevaarlijk wapen bij Audacia en wordt stevig op zijn huid gezeten. Desondanks heeft In de leeftijd van 10 -16 jaar, die een team sport leuk vinden. Handbal is een zeer flitsende, spannende bal- sport, waarbij je zowel aanvallend als verdedi gend actief bent. Het is bij uitstek een teamsport, omdat het succes (doelpunt) bijna nooit te dan ken is aan een individu, maar aan de collectie ve prestatie van het hele team. Handbal wordt ook het hele jaar door gespeeld, zowel binnen als buiten. Om onze 2 vernieuwde jongensteams aan te vul len zoeken we nog enkele jongens, die hand bal ook wel zien zitten. Wil je het eens probe ren, kom dan op donderdagavond naar de sport hal en train vrijblijvend een aantal keren mee. Om 18.00 uur trainen de jongens van 10-12 jaar en om 19.00 uur vanaf 13 jaar. Voor meer informatie kun je 513 3103 bellen. Op zondag 25 sept. staat voor de jeugd het “koppelconcours” op de agenda. Je vist dan samen met een volwassene die ook lid is van onze vereniging. Er zal gevist worden op de Zandput van 10.00-12.00 uur, en alle jeugdleden en seni- oren zijn van harte welkom. Om 9.00 uur zal in café “De Klaore” de plaatsloting geschieden. Tijdens de loting wordt bekend met wie je samen gaat vissen. Dit is dus dé kans om ach ter al die geheimpjes te komen die je altijd al wilde weten. Voor dit concours hoef je zelf geen voer mee te nemen, de senioren zullen voor het voer zorgen. Na afloop vindt de prijsuitrei king plaats in “De Klaore” en zal tevens de uitslag van het algemeen klassement bekend gemaakt worden. Kortom alle junioren en seni oren, schrijf je snel in, vóór zaterdag a.s.l1 Kosten voor deelname zijn 1,50 Euro per deel nemer. Opgave kan uitsluitend telefonisch tot daags voor de wedstrijd bij Ban Klijsen, tel. 513 1902 of Jan Mutsaers tel. 513 4001. hij bijna altijd balaanname. Of hij er dan ver volgens altijd iets goeds mee doet is een ande re zaak, maar het belangrijke daarvan is dat hij de bal wel in de ploeg houdt. De wissel na het doelpunt kwam dan ook over als een "publieks- wissel”. Volgens traditie wordt voor de jeugdleden van Schaatsclub “De Vennen” het nieuwe seizoen geopend met een sportieve activiteit. Dit jaar was gekozen voor een minivijfkamp op het terrein van de familie Moorman aan de Zandstraat in Moergestel. Verdeeld over 4 teams moesten de deelnemertjes 5 spellen doen. Sportiviteit, snelheid, behendigheid en samen werking waren daarbij belangrijk. De organi satie had goed begrepen dat je van sporten hongerig en dorstig wordt. Daarom was er gezorgd voor een heerlijke barbecue en voldoen de drinken. De avond werd afgesloten met een kampvuur en een prijsuitreiking waarbij er voor elk deelnemertje een leuk prijsje was. Afgelopen maandag en donderdag hebben ruim 80 kinderen deelgenomen aan ons jaar lijks terugkerend school-handbal-toemooi. Wel in een nieuw jasje gestoken, want dit jaar hebben we gekozen voor 1 toernooi i.p.v. 2 in de herfst- en kerstvakantie. Maandag begonnen we met stralend weer aan de wedstrijdjes. In het begin was het vooral voor de allerjongsten weer even wennen, maar na enkele wedstrijdjes zie je dat iedereen het spelletje een beetje door krijgt. Een mooie gele genheid dus om kennis te maken met handbal. Donderdag waren de weergoden ons minder gestemd en moesten we de helft van de wedstrij den in de zaal spelen. Buiten werd de poule van groep 6-7 afgewerkt en het lijkt wel of de kin deren helemaal geen last hebben van regen en wind. Ze speelden fanatiek en liepen zich zo wel warm, ook tussen de wedstrijden door kon je ze niet blij maken om binnen in ons clubgebouw te schuilen, want ze vonden het maar wat prach tig om van de taluds af te glijden. Binnen in de zaal was het ook spannend, voor al tussen de nummer 2 en 3. Na afloop van het toernooi werden de prijzen uitgereikt in het clubgebouw en kreeg iedereen ook nog een fol der mee, waarin je kunt lezen hoe leuk hand bal kan zijn. De eindstanden waren als volgt: Poule 1 groep 3-4-5: 1. Bienekebolders 6; 2. Graaf van Ursel 5; 3. Hertog Jan 3; 4. Hertog Jan 2; 5. Hertog Jan 1; 6. Graaf van Ursel 4 Poule 2 groep 6-7-8:1. Graaf van Ursel 10; 2. Hertog Jan 9; 3. Bienekebolders 11; 4. Hertog Jan 8; 5. Hertog Jan 7. Wij bedanken alle coaches, scheidsrechters en jeugdcommisie van S.V Roef! voor hun inzet namens alle kinderen. Denk je nu: Nou hand bal lijkt me wel leuk, kom dan vrijblijvend meetrainen op donderdag in de sporthal. Je bent van harte welkom! Zondag 2 oktober is weer als afsluiting ons familiesoftbaltoernooi. Dit is altijd een erg gezellig toernooi. De teams die dan deel nemen bestaan uit vrienden, familie, kennissen, col lega’s etc. Er wordt gespeeld in drie verschil lende klasse: gevorderden (bestaan uit teams met veel honk- en softballers), half gevorder den (bestaan uit teams met enkele honk- en soft ballers of ervaren familiesoftbalspelers) en beginners (kunnen jeugdteams zijn). Heb je zin om mee te doen geef je dan op met een team voor vrijdag 24 september. Opgeven Van 3 t/m 11 september jl. zijn op de tennis banen van MTV Stokeind de clubkampioen schappen senioren in de dames- en herendub bel gehouden. Voor dit 2e deel van de clubkampioenschappen (de enkelspelen en gemengd dubbels zijn reeds in juni gespeeld) was één week gereserveerd. Ook deze keer waren de weersomstandighe den weer prima (droog en zonnig) en zodoen de konden alle wedstrijden zonder oponthoud worden gespeeld. Dit jaar werd er gespeeld in de categorieën 4,6,7 en 8; de categorieën 4 en 5 waren samengevoegd. In de diverse catego rieën is eerst volgens het poulesysteem gespeeld met daarna de kruiswedstrijden van de diver se poules. In het laatste weekeinde werden op zaterdag de kwart- en halve finales gespeeld en op de zondag alle finales. Hier waren ook deze keer weer zeer leuke en spannende wedstrijden bij, die alle een verdiende winnaar kende. ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 21 SEPTEMBER 2005 PAGINA 11

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 11