Promotiecampagne Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk ‘Goed voor elkaar’ g 39 Rabobank Beleggingsadvies Rabobank 2 stuks Rabo Credit Strategie Obligatie Let op rendementen uit het verleden bieden u geen garantie voor de toekomst De beste keuze voor uw beleggingen Meer weten of een afspraak maken, bel (013) 523 23 80 Kosteloos inschrijven is mogelijk tot 15 september 2005, 17.00 u Door te beleggen in obligaties hebben beleggers de afgelopen jaren mooie rendementen behaald. Daarbij profiteerden de obligatiekoersen vooral van de dalende rente en van de afnemende renteopslag voor bedrijfsobligaties (hierna genoemd ‘risicopremie’). Inmiddels is de rente en de risicopremie op historisch laag niveau beland. Daarom is het nu tijd om de bakens te verzetten. Want de kans dat de rente en risicopremies weer gaan stijgen is niet uitgesloten. Als dat gebeurt, heeft dat een negatieve invloed op de waarde van bedrijfsobligaties. Zoekt u een belegging die uitzicht biedt op een goed rendement, juist wanneer de risicopremie gaat stijgen? Dan is de Rabo Credit Strategie Obligatie wellicht iets voor u. Goed geregeld Een fusie staat of valt bij een goede organisa tie. Bij Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk is de samenwerking helder en zorgvuldig opge zet. Binnen de verschillende afdelingen is kracht en kennis samengevoegd. Maatschappelijke betrokkenheid staat steeds hoog in het vaandel. Daarom is de bank goed voor de samenleving én goed voor de verenigingen en stichtingen in de verschillende dorpen. Met sponsoring en maatschappelijke initiatieven laat Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk zien dat uw bank meer is dan alleen financieel dienstverlener. De nieuwe naam Rabobank Hilvarenbeek- Oisterwijk wordt breed gecommuniceerd. Zo komen er advertenties in de lokale huis-aan-huis bladen en het regionale dagblad. Om te laten zien dat ook de natuur geen grenzen kent ont vangen alle inwoners van het werkgebied bin nenkort een speciale fietskaart met routes door het werkgebied. Tevens hangen er posters in abri’s en bushokjes en worden op 1 en 2 sep tember bezoekers van de bank verwelkomd met gebak. Goed voor elkaar Rabobank De Hilver en Rabobank Oisterwijk zijn twee sterke banken. Met de fusie bunde len zij de krachten en maken optimaal gebruik van eikaars kennis. Zo vullen de banken elkaar aan en ontstaat er volop nieuwe kansen. Als gemeentes hebben Oisterwijk en Hilvarenbeek veel raakvlakken, die een vruchtbare samenwer king voorspellen. Samenstelling van de bevol king, het agrarische verleden en de groene omgeving zijn typische eigenschappen die beide dorpskernen delen. Op 1 september gaan de Rabobanken De Hilver en Oisterwijk officieel verder als Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk. Op 30 juni jongstleden gaven de leden van beide banken daarvoor al toestemming. Om de nieuwe naam extra kracht bij te zetten start de ‘nieuwe’ bank vanaf 1 september met een grootscheepse promotiecampagne. De slo gan ‘Goed voor elkaar’ wijst op de voordelen die de samenwerking biedt, maar heeft tevens betrekking op de actieve betrokkenheid van Rabobank in de lokale samenleving. Zo heeft de slogan dus meerdere betekenissen. Super Vers Voordeel! Super de Boer PAGINA 7 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 31 AUGUSTUS 2005 Deze aanbiedingen zijn geldig t/m zaterdag 3 september 2005. Prijswijzigingen, drukfouten en/of uitverkocht voorbehouden Casino brood wit of tarwe 2 hele broden Gegrilde roomham vers van het mes per 100 gram LBS' Super de Boer Shoarmavlees kiloverpakking, per kilo Raadhuisstraat 1 - Moergestel - Telefoon 013-5136050 Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 20.00 uur en zaterdag van 8.00 uur tot 17.00 uur. Super Wokmaaltijd bami, nasi of mihoen goreng 2 bakken a 350 gram “LTB Super Nicola aardappelen 2 zakken a 5 kilo 5r98 299 Meggle Baguette knoflook of pecorino per stuk verpakt 2 stuks 1 36

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 7