Opnieuw vier generaties Alles voor de klant. Servicemedewerker Callcenter Servicemedewerker Bankha OPRUIMING Poirters modehuis Bienekebolders groep 8 sluit af met musical ’de Verkiezing’ Kees en Betsy van Haaren 50 jaar getrouwd Rabobank Het is tijd voor de Rabobank. M.O. Van 18.00 tot 20.00 uur in er een receptie in Partyboerderij ’t Draaiboompje waarvoor u van harte wordt uitgenodigd. Betsy en Kees: namens 'Moergestel-Nieuws' alvast onze hartelijke gelukwensen en ’n hele fijne dag toegewenst! Proficiat! Raadhuisstraat 17. Moergestel Tel. 013-513 1287 Mode voor het hele gezin Hun gelukkig samenzijn wordt echter rede lijk verstoord door het feit dat Kees naar Indië moest. Maar Betsy bleef hem trouw en bleef op hem wachten. Via brieven onder hielden ze contact met elkaar. Ongelooflijk: Betsy schreef er 365... Kees precies ééntje meer: 366... Na terugkeer zette hun vriend schap zich voort. Liefst acht jaar zouden ze ’verkering’ hebben voordat ze elkaar op 19 juli 1955 het ja-woord gaven in resp. het gemeen tehuis en de kerk St. Petrus Banden te Hilvarenbeek. Gefeest werd er bij de ouders van Betsy: Café Den Hemel. Er stroomt dus wel degelijk kasteleinsbloed door Betsy’s aderen... Na het feest bleef men bij de ouders van de bruid slapen om de dag erna met de fiets weer gewoon naar huis te rijden. De bruidsschatten waren daar inmiddels al eerder gearriveerd: samen kregen ze van thuis uit zeven koeien mee en wat kalveren en een gezonde, drachtige zeug. Zo ging dat in die tijd. VANDAAG DE DAG Kees en Betsy doen het vandaag de dag natuur lijk rustig aan. Ze genieten van de bezigheden van hun drie kinderen en hun negen klein kinderen. Ze hebben intussen ook al heel veel van de wereld gezien en kijken nu met plezier naar de ruimte en het groen rondom hun plek je waar ze ’nog steeds hille goejen aord’ hebben. Ze beleven er rondom hun huisje de afwisse ling van de vier seizoenen op bijna benijdens- waardige wijze. Ze lezen veel en nemen nog regelmatig de auto om er ’n eindje op uit te gaan. Ongetwijfeld zal er door kinderen en klein kinderen alles aan gedaan worden om de ouders en opa en oma een onvergetelijke dag te bezor gen volgende week dinsdag. Zo’n dag kent vaak verrassingen waarvan de gouden jubilarissen totaal geen weet hebben, en zo hoort dat ook. De laatste schoolweken zijn weer afgesloten. Niet alleen met een leuke sportdag op het Roefterrein, maar ook met een prachtige musi cal ’de Verkiezing’, waarin de leerlingen uit groep 8 de hoofdrollen speelden. Maar naast groep 8 hebben alle 175 leerlingen van de Bienekebolders gespeeld, gedanst of gezongen in deze musical. Het was een prachtig schouw spel. Traditiegetrouw wordt de musical op het schoolplein opgevoerd. Dat geeft een bijzonder tintje aan de sfeer. Vele docenten en ouders hebben geholpen met het maken van de kleur rijke kostuums. Het was een lust voor het oog om het enthousiasme en het saamhorigheids gevoel van alle kinderen te zien en te voelen. Ook was er een klein ’winkeltje’ ingericht. Hier werden allerlei door de kinderen zelfgemaak te spulletjes verkocht. De opbrengst hiervan komt ten goede aan een kinderweeshuis in Burkina Fasso in Afrika. Een mooie afsluiting van een schooljaar op de Bienekebolders. Na de vakantie begint er weer een nieuw schooljaar, met voor de schoolverlaters van dit jaar een nieuwe uitdaging in het voortgezet onderwijs. Veel succes allemaal. ACTIEF BAASJE Kees is, naast zijn werk op de boerderij, ’n actief baasje geweest in het sociale en culture le leven van Moergestel. Betsy zwaaide dan thuis de scepter op bekwame wijze, zodat alles op uur en tijd door kon gaan. Kees’functies zijn er welhaast te veel om allemaal op te noe men. Toch willen we de belangrijkste niet onver meld laten. Hij was bestuurslid en van de Boerenbond wat overging in het voorzittersschap daarvan, ’n Functie die hij 19 jaar vervulde 12 Jaar lang maakte hij deel uit van het hoofd bestuur van de CHV. Eveneens 12 jaar was hij lid van Raad van Toezicht van de Rabobank. Hij zette de Rijvereniging FEVIOR opnieuw mee op poten en zou er 31 jaar voorzitter van zijn. Hij combineerde dat tevens met een de functie van instructeur/commandant. Onder zijn leiding was FEVIOR de eerste vereniging in Nederland die de beschikking kreeg over een eigen, overdekte, manege die in zijn ach tertuin werd gebouwd door de vereniging zelf. Nu is Kees ere-voorzitter van de rijver eniging. Deze week werden we verrast door opnieuw een foto met daarop vier generaties. Op de foto zien we overgrootmoeder Anneke Rommen-van Beers (85 jaar), jaren lang woonachtig geweest aan de Oisterwijkseweg, later in De Reuselhof, maar nu woonachtig in Oisterwijk in verzorgingshuis De Vloet; Oma is Annie Verhof- Rommen (57 jaar), Pastoor Janssenstraat Moergestel; trotse moeder is Nancy Muijs- Verhof (31 jaar) woonachtig in Udenhout in de Bereklauw en de jongste telg is Babette Muijs. Babette werd geboren in Udenhout op 21 april 2005. Van harte pro ficiat! /J PAGINA 3 Servicemedewerker(s) Callcenter, m/v Onze hoogwaardige dienstverlening begint bij jou. Jij hebt namelijk dagelijks rechtstreeks contact met (toekomstige) klanten. Telefonisch over onderwerpen die over van alles kunnen gaan. Vraagbaak en adviseur tegelijk dus. Een afwisselende taak: je luistert en informeert, en voor meer specialistische vragen maak je voor de klant een afspraak met een van de adviseurs. Tenzij de kans zich voordoet om zelf passende producten te verkopen natuurlijk. Vandaar dat je globale kennis moet hebben van alle bankproducten en -procedures. En over een uiterst klantvriendelijke instel ling moet beschikken, want jij bent bepalend voor de eerste indruk. Kortom, je bent een MBO’er die precies weet hoe je klanten de weg wijst binnen het bankbedrijf. Efficiënt, snel en met klinkende verkoopscores. Servicemedewerkers Bankhal, m/v Als eerste aanspreekpunt voor de klant zorg je voor een correcte ontvangst. Je taxeert direct wat de klant wenst en reageert daar adequaat op. Je bent in staat om binnen korte tijd een verkoop gesprek succesvol af te ronden. Voor andere zaken regel je een afspraak met een adviseur. Je bent geen afwachter, maar benadert klanten actief en open. Uiterlijk en woordgebruik zijn daar bij onberispelijk. Je bezit een MBO werk- en denkniveau en je bent een stressbestendige persoon lijkheid. Je resultaten zijn er dan ook naar: een goede verkoopscore, een groot aantal concrete afspraken en zeer tevreden klanten. Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk i.o. is een vooruitstrevende bank die een particuliere en zakelijke markt bedient. Het werkgebied van de bank omvat de gemeenten Hilvarenbeek en Oisterwijk; een werkgebied met een Bourgondisch karakter. In één van de mooiste gebieden van Brabant staan gastvrijheid, gemoedelijkheid, rust en ruimte centraal. De ongerepte natuur met haar prachtige landgoederen en de overbekende vennen in en om Oisterwijk, overgaarid in het groene "land van De Hilver”. De bank profileert zich als een bank die initiatief neemt naar haar klanten toe. Dat levert mogelijkheden op voor een Servicemedewerker Callcenter en een Servicemedewerker Bankhal, die het vizier gericht hebben op de wensen en behoeften van de klant. Sollicitatie Zowel fulltimers als parttimers worden van harte uitgenodigd te reageren op deze vacatures. Het parttimebeleid van de fusiebank vraagt een minimaal aantal uren van 20 uur. Heb je belangstelling voor één van deze functies? Stuur dan vóór 27 juli een brief met een uitgebreide CV naar Rabobank De Hilver, afdeling Personeelszaken, t.a.v. Sylvia Schmitz, Postbus 11, 5066 ZG Moergestel. E-mailadres: personeelszaken@dehilver.rabobank.nl. Inlichtingen Voor meer informatie kun je contact opnemen met mevrouw Natascha Kolsteren, teamleider Inloop op 013 - 505 8 505 06 - 201 309 70. ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 13 JULI 2005 vervolg voorpagina Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 j

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 3