1 Mike geen Tsjechië Wendy NK sprint Roosendaal ■kJ/ Beleef de zomer! Moergestelse dartcompetitie 2005 H.S.V de Rietvoorn Doe Het Zelf Centrum op ’t Hoog Vakantieloop in Biest-Houtakker Rabobank De Hilver feliciteert de Diessense Fietsvierdaagse Rabobank lweek9:1. Plok 8 - 71; 2. Veerkes GRATIS LEDENACTIVITEIT Het is tijd voor de Rabobank. Houdt u er rekening mee dat Moergestel*nleuws op de woensdagen 27 Juli en 3 en 10 augustus niet verschijnt vanwege de vakantie? Bant u nieuwsgierig? Kom dan snel de zomer kalender ophalen en ga op pad! De kalender is vanaf heden gratis verkrijgbaar bij de VW’s en bij diverse verblijfsaccommodaties in de regio. Opgave kan uitsluitend telefonisch tot daags voor de wedstrijd bij: Jan Rokven 513 3122 of Hans van Esch 0499-571189. 180 Scores: 1. Jean-Marc van Herck (Veerkes Z), Willem de Nennie (Plok), Kees van de Bruggen. (Draaiboompje II), Sander Boon (Veerkes M), Jan van Erven (Draaiboompje II) en Iwan Aerts (Veerkes A) lx. Op zondag 10 juli wordt er op de Zandput gevist om de Rietvoornbeker. INHAALWEDSTRIJDEN VAN DEZE WEEK Woensdag 6 juli: One hundred and Epi - Veerkes M Donderdag 7 juli: Veerkes A - Draaiboompje I DOE HET ZELF ARTIKELEN EN TIMMERWERKPLAATS Industrieweg 20, Moergestel, tel. 013-5136149 Moergestel-nieuws en de vakantie e e a kltten/pur cement/zand kastwandsystemen bestellingen op maat gereedschappen diverse bouwmaterialen De Regio-VW Meierij en Noordoost-Brabant heeft speciaal voor de zomermaanden juli en augustus de zomerkalender ’Beleefde zomer!’ uitgebracht! In deze kalender vindt u een overzicht van de leukste zomeractiviteiten. In de komende zomermaanden bruisen Noord oost-Brabant, de Meierij en ’s-Hertogenbosch wederom van de activiteiten. Wat er allemaal te doen is, vindt u in de zomerkalender ’Beleef de zomer!’. Deze kleurrijke kalender is een ver nieuwde uitgave van de voorheen uitgegeven ’Doedagen Peel en Maas’ en ’Er op uit in de Meierij’, in 2004 onder de naam ’Beleef de zomer in de Meierij’. Bent u op zoek naar cul tuur en historie, een leuk evenement of wilt u er actief op uit? Het kan allemaal! Bijzondere thema’s staan centraal en bezorgen u een onver getelijke dag. Van het melken van koeien tot het maken van een watersafari en van vestingfiet- sen tot een tocht met de huifkar. Atletiekvereniging ACHIL ’87 en de voetbal vereniging S.O.S. uit Biest-Houtakker organi seren ook dit jaar weer de Vakantieloop op woensdagavond 10 augustus 2005 in Biest- Houtakker. Deze Vakantieloop vormt ieder jaar de start om tijdens of na de vakantieperiode de draad weer op te pakken. Ook vakantiegangers maken graag gebruik van de mogelijkheid om tijdens hun verblijf in de regio deel te nemen aan deze loop. Bij de Vakantieloop zijn de deelnemers ingedeeld volgens de KNAU-normering. Afstanden: de jeugd t/m junioren C) loopt 2 km., overige deelnemers kunnen kiezen uit 4 of 10 km. Deelname kost 1,00 voor de 2 km en 2,50 voor de 4 en 10 km. Alle deelnemers ontvangen een herinnering. Start en finish bevinden zich in de Vossenhol te Biest-Houtakker bij het terrein van voet balvereniging S.O.S. Starttijd: 19.00 uur voor de 2 en 4 km. en 19.30 voor de 10 km. Parcours: dit loopt door de Vossenhol, de Biestsestraat en de Akkerstraat, een rustig en landelijk traject. Inschrijving voor alle afstanden vanaf 17.30 uur in de Gemeint, het gemeenschapshuis van Biest-Houtakker naast de kantine van voet balvereniging S.O.S., Vossenhol 22 te Biest- Houtakker. Kleed- en douchegelegenheid zijn aanwezig. Ook dit jaar is de Vakantieloop weer een onder deel van het Moonen Attracties Wegcircuit Midden-Brabant. zie www.regiol3.nl) en het Tilburg Ten Miles Circuit. zie www.tilburg- tenmiles.nl) voor alle KNAU en VAL leden. Bij iedere wedstrijd zal steeds de laatste tus senstand en een uitleg over de puntentelling worden opgehangen. De aankomstvolgorde is bij de puntentelling van belang. Foto: Jos van Kuijeren Voor Mike van der Zanden was het een bittere pil. Net voordat hij zou vertrek ken naar Tsjechië met de Nebas raakte hij weer geblesseerd aan de schouder. Na de Paralympics wil de schouder niet echt meer. Voor hem zit er dan ook niets anders op dan rust te nemen en na de vakantie langzaam weer te beginnen met trainen. In het afgelopen weekend wist Wendy van der Zanden beslag te leggen op 2 gouden medailles tijdens de NK sprint. Met het estafetteteam werd ze kampioen op de 4x50m vrije slag en de 4x50m wisselslag. On de 4x50m vrije slag miste ze op één haar na het Nederlands record. Wel verbe terde ze met het estafetteteam 2x net Brabants Record. Tijdens de persoonlijke starts wist Wendy bij de dames door te dringen tot de halve finales. De laatste speelronde zit erop. Er zijn nog wel enkele inhaalwedstrijden te spelen. Maar voor de meeste teams is het al wel zeker in welke poule ze terecht zullen komen, maar de posi tie in die poule kan nog wel veranderen. Verder is er deze week een 180 uitworp van Iwan Aerts (Veerkes A) toegevoegd en zijn er 2 hoge uit worpen gegooid. Gilles van den Meydenberg (Veerkes Z) gooide een 81 uitworp en Jean- Marc van Herck (Veerkes Z) gooide een 78 uit worp. Uitslagen speelweek 9: Veerkes BZ-Veerkes A 1 11; Veerkes Z-One hundred and Epi 8-4; Draaiboompje I-Draaiboompje II 10 - 2; Veerkes J-Centrum 17-5; Veerkes Z-Veerkes J7-5 Stand na speelweek 9:1. Plok 8 - 71; 2. Veerkes Z 9 - 683. Veerkes A 8 - 64; 4. Veerkes J 9 - 61 5. Draaiboompje 18 - 54; 6. One hundred and Epi 8 - 47; 7. Veerkes M 7 46; 8. Centrum 19- 44 9. Draaiboompje II9 - 24; 10. Veerkes BZ 9 -21. Hoge finishes: 1. Evert van Esch (Veerkes M) 138; 2. Laurens van der Aa (Veerkes BZ) 129; 3. Bart Hoppenbrouwers (Veerkes A) 127. Openingstijden: Maandag gesloten Dinsdag t/m vrijdag: 14.00*18.00 uur Zaterdag: 8.00*12.30 uur U kunt bij ons terecht voor: laminaat vloeren plafonds bouwbeslag plaatmateriaal balkhout bevestigingsmaterialen PAGINA 7 Dit sportieve evenement wordt alweer voor de 20e keer georganiseerd! De fietstocht wordt gereden van 11 t/m 15 juli, vertrek vanaf 17.00 uur. Leden van Rabobank De Hilver kunnen met een introducee gratis deelnemen aan deze jubileum fietsvierdaagse. Formulieren voor deelname zijn verkrijgbaar op de kantoren van de bank. ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 6 JULI 2005

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 7